contact

Najlepsze filmy do zobaczenia na Hulu

Ostatnio aktualizowane: 04.12.23

W poszukiwaniu promocji online, jak choćby darmowe spiny bez depozytu za rejestrację w kasynach, zazwyczaj wybieramy tych największych. Tymczasem często okazuje się, że coś atrakcyjnego czeka na nas także na mniej znanych stronach i serwisach. Świetnym tego przykładem jest Hulu, który zajmuje się streamingiem filmów i seriali. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, jakie można ciekawe filmy zobaczyć na tej stronie.

 

Nomadland

W dobie koronawirusa to właśnie Nomadland wyrasta na jednego z największych faworytów tegorocznych nagród filmowych. Film zdobył już 2 Złote Globy w kategorii najlepszy dramat i reżyser, a przy tym ma 6 nominacji do Oscarów. O statuetkę powalczy w takich kategoriach jak: film, aktorka pierwszoplanowa, reżyseria, scenariusz, zdjęcia. To kameralne dzieło idealnie wręcz wpisuje się w obecne czasy. Główną bohaterką jest tutaj Fern grana przez rewelacyjną Frances McDormand, która w wyniku recesji traci cały swój dobytek. Decyduje się zatem spakować i wyrusza w swoim vanie w podróż, kiedy to zamieni się we współczesną nomadkę. Można dzięki temu podejrzeć Amerykę B, gdzie ludzie ledwo wiążą koniec z końcem, a także zmieniają swój tryb życia. Sporym atutem jest obecność w filmie prawdziwych amerykańskich nomadów.

 

Palm Springs

Palm Springs to bardzo chwalona tegoroczna komedia, w której wystąpili Andy Samberg oraz Cristin Milioti. Nyles i Sarah spotykają się na weselu w Palm Springs. Nieoczekiwanie niczym w Dniu Świstaka zostają zamknięci w pętli czasowej, gdzie przeżywają ciągle ten sam dzień. Oczywiście muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości, jak i zacząć ze sobą współpracować. Zaczną z czasem odkrywać, że można czerpać przyjemność z takiego życia. Choć motyw wydaje się oklepany, to jednak twórcom udało się wprowadzić trochę nowości, które sprawiają, że film bardzo dobrze się ogląda.

Run

Chloe to nastolatka praktycznie całe życie przykuta do wózka. Jest niestety uzależniona od nieco apodyktycznej matki, która kontroluje każdy ruch i aspekt życia. Dziewczyna jednak powoli dojrzewa i zaczyna się buntować. Pojawia się nowy chłopak w okolicy, jak uczucie zwątpienia. Niedługo Chloe odkryje przerażającą prawdę kryjącą się za jej chorobą. Czy jednak dla dziewczyny łatwe będzie uwolnienie się od matki? W filmie występują Sarah Paulson oraz Kiera Allen.

 

Little Monsters

Panna Caroline to wesoła i pogodna nauczycielka, która wyrusza na wycieczkę szkolną ze swoimi podopiecznymi. Pomaga jej Dave, spłukany muzyk, który zostaje kierowcą autobusu. Po przybyciu na miejsce wyjazdu, okazuje się, że doszło do epidemii i ludzie zamienili się w zombie. Panna Caroline musi nie tylko zadbać o bezpieczeństwo dzieci, lecz także wmówić im, że to wszystko to tylko przedstawienie. Little Monsters to z pewnością film, który mocno nabija się z konwencji filmów grozy o zombie, a przy tym ma sporo dobrego humoru.

 

Happiest Season

Kristen Stewart i Mackenzie Davis w roli pary, która musi się zmierzyć ze sporym świątecznym kryzysem. Ta komedia romantyczna to typowa produkcja idealna na święta. Abby nie tylko planuje przyjechać na święta do rodzony swojej dziewczyny, lecz także oświadczyć się Harper przy świątecznym stole. Na miejscu niestety odkrywa, że rodzina nic o nie nie wie, a także nie zdaje sobie sprawy, że Harper jest lesbijką. Tak też zaczyna się spore zamieszanie, które będzie próba nie tylko dla dziewczyn, lecz także i całej rodziny.  

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ