Najlepsze głośniki Bluetooth Manta

Ostatnio aktualizowane: 01.12.23

 

Głośniki Bluetooth Manta – ranking

 

Manta SPK5000 BUFFALO

 

Model Manta SPK5000 BUFFALO to wysokiej jakości, nowoczesny głośnik, który do transmisji danych wykorzystuje modułu Bluetooth. Sprzęt ten bardzo dobrze sprawdza się zarówno w pomieszczeniu zamkniętym, jak i otwartej przestrzeni.

Ciekawym urozmaiceniem każdego przyjęcia będą mrugające światła Disco LED RGB, dzięki którym poczujesz się, jak na Ibizie. Do tego głośnik ma funkcję echa. Kolejną opcją, która urozmaici każde przyjęcie jest możliwość podłączenia bezprzewodowego mikrofonu, co na pewno przyda się w czasie karaoke.

Ponieważ maszyna odczytuje pasmo Bluetooth, nie musisz używać długich kabli czy przejściówek, by puścić ulubioną piosenkę z telefonu. Maksymalny dystans, na jakim działa głośnik to 10 m. Produkt Manta ma wbudowaną baterię, co pozwala na jego użycie w dowolnym miejscu. Z kolei moc urządzenia to 2000 W, co przekłada się na wysokie natężenie dźwięku. Do tego głośnik ma 8-calowy woofer, który wzmacnia brzmienie.

Zdaniem konsumentów prezentowany model to jeden z najlepszych, które są dostępne na rynku. Urządzenie cechuje się dużą mocą oraz wysokiej jakości dźwiękiem.

 

 

 

 

Manta SPK5003 GHUL

 

Głośnik Manta SPK5003 GHUL to model, w który powinien zaopatrzyć się każdy, kto planuje zorganizować domowe przyjęcie. Urządzenie w czasie pracy wykorzystuje moduł Bluetooth, więc nie musisz podłączać przewodu do telefonu czy laptopa, by puścić ulubioną piosenkę.

Dużą zaletą jest bogactwo źródeł dźwięku, co oznacza, że sprzęt posiada złącze USB oraz wejście na karty SD. Daje to liczne, alternatywne metody podłączenia odtwarzacza muzyki. Ze względu na swoje nieco większe gabaryty produkt dobrze sprawdza się w czasie koncertów.

Przy zakupie konsument otrzymuje mikrofon, który będzie stanowił ciekawe urozmaicenie domowych przyjęć. Model wyposażony został w kółka oraz rączkę, które ułatwiają transport. Do tego maszyna ma pokaźną moc wynoszącą 2500 W oraz 12-calowy subwoofer i 5-calowy głośnik średniotonowy. Dzięki temu dźwięk jest wyraźny i dobrze słyszalny. Produkt zasilany jest na baterie, a jego czas pracy wynosi 4 h.

Wiele osób doceniło wysoką jakość wykonania głośnika, który jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne. Do tego zapewnia przyjemny dźwięk, który docenią goście każdego przyjęcia.

 

 

 

 

Manta SPK111 THUNDER

 

Model Manta SPK111 THUNDER to bardzo dobry głośnik mobilny, który do przesyłania danych wykorzystuje moduł Bluetooth. Sprzęt cechuje się nowoczesnym wyglądem, który na pewno zwróci uwagę nieco młodszych konsumentów. Kształt sprzętu przypomina tubę, do której możemy przypiąć pasek, co ułatwia przenoszenie.

Urządzenie zostało wyposażone w dwa 2-calowe głośniki średniotonowe. Każdy z nich ma moc 2 W, co zapewnia transmisję dźwięku na odpowiednim poziomie. Dzięki temu muzyka jest wyraźna i dobrze słyszalna. Do tego produkt posiada też 4-calowy subwoofer o sile 5 W, który zapewnia dynamiczny dźwięk oraz dobre wzmocnienie basów.

Konsumenci docenili krótki czas, który jest potrzebny na sparowanie tego modelu ze smartfonem, tabletem czy laptopem. Do tego urządzenie posiada gniazdo Micro SD i USB, co pozwala na odtwarzanie ulubionej muzyki z nośnika. Produkt ma również wbudowane radio FM. Z tego powodu ten głośnik Bluetooth Manta w dobrej cenie to polecana inwestycja. Model bowiem dobrze sprawdza się w każdej sytuacji.

 

 

 

 

Jaki głośnik Bluetooth Manta wybrać?

 

Wybierając głośnik dla naszego telefonu czy laptopa, warto kierować się wygodą przesyłania dźwięku. Z tego powodu rośnie popularność urządzeń bezprzewodowych. Dlatego chcemy polecić Ci zainwestowanie w najlepszy głośnik Bluetooth Manta w 2023 roku. Jeśli jednak nie wiesz, jak taki wybrać, przeczytaj nasz poradnik. W tekście znajdziesz wiele porad o tym, czym powinny cechować się wysokiej jakości modele.

Na początku, warto skupić się na samej marce Manta, która jest znana w branży AGD. Polskie przedsiębiorstwo jest popularne nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami. W swoim asortymencie producent ma takie produkty, jak odtwarzacze DVD, nagrywarki, telewizory, kina domowe, monitory i odtwarzacze mp3.

Udając się na zakupy, koniecznie zwróć uwagę na obudowę interesującego Cię głośnika. Niezwykle ważne jest to, aby urządzenie, które chcesz zakupić było solidne. Nie tylko sprawi to, że produkt będzie Ci służył przez długi czas, ale zapewni także dobrą emisję dźwięków.

Bardzo ważny jest również materiał, z jakiego wykonano górną zawiesinę sprzętu. W tym poradniku chcielibyśmy polecić zakup produktów z gumy. Powodem jest to, że tego typu materiał jest bardzo wytrzymały, więc cechuje się dużą żywotnością. Alternatywą są urządzenia wykonane ze specjalnej mieszanki polipropylenu. Opcja ta jest znacznie tańsza i niestety mniej solidna.

Następnym elementem konstrukcji, który musisz sprawdzić przed podjęciem ostatecznej decyzji, są kopułki. Osobom, które stawiają na delikatne brzmienie, polecamy modele, w których element ten zrobiono z jedwabiu. Z kolei najlepsze głośniki Bluetooth Manta do słuchania muzyki o silnym brzmieniu, powinny mieć kopułki zrobione z tytanu lub też aluminium.

Ostatnią rzeczą, która wymaga Twojej uwagi jest częstotliwość, z jaką sprzęt przenosi dźwięk. Najlepiej kierować się zasadą, że im szersze pasmo znajdziemy w interesującym nas modelu, tym lepsza będzie jakość dźwięku. Polecamy głośniki, w których parametr ten waha się od 60 Hz do 20000 Hz.

Koniecznie zwróć również uwagę na moc produktu, gdyż od niej zależy natężenie wydobywającego się dźwięku. Przeciętnie modele Bluetooth mają między 6 W a 10 W, co zapewnia komfortowy odsłuch muzyki, zarówno w pomieszczeniu, jak i w terenie.

 

 

Dodaj komentarz

4 KOMENTARZ

SantaCrus

December 19, 2022 at 7:53 pm

Manta SPK 216, kupiony w promo na black friday. Tak jak poniżej Monika mogę potwierdzić, że jest to udany głośnik. Fajnie puka fajnie trzyma na baterii. Jest na czasie!

Odpowiadać
Zespół RadarTechnologiczny

January 21, 2023 at 11:26 am

Dzień dobry,

Dziękujemy za komentarz i rekomendację.

Pozdrawiamy,
Zespol RadarTechnologiczny.pl

Odpowiadać
Monika

September 5, 2022 at 11:02 am

Z dobrych produktów głośników Manta warto postawić na SPK 216, nieduży mobilny ale jakością dorównuje sprzętom za wyższe pieniądze, serio warto wydać warto kupić 🙂

Odpowiadać
Zespół RadarTechnologiczny

September 17, 2022 at 10:01 am

Dzień dobry,

Dziękujemy za komentarz i rekomendację.

Pozdrawiamy,
Zespół RadarTechnologiczny.pl

Odpowiadać