Najlepsze słuchawki bezprzewodowe douszne iPhone

Ostatnio aktualizowane: 23.09.23

 

Od dłuższego czasu szukasz dobrych, bezprzewodowych słuchawek dousznych iPhone, ale wciąż nie zdecydowałeś się na zakup żadnego modelu? Jeśli potrzebujesz pomocy, zachęcamy do przeczytania rankingu. Obejmuje on opisy urządzeń, które zdaniem konsumentów są dobrej jakości. Na pierwszym miejscu w zestawieniu uplasowały się bezprzewodowe słuchawki douszne Apple Airpods MMEF2ZM/A. Zapewniają one wyrazisty dźwięk bez zakłóceń. Model ma procesor W1, który gwarantuje stabilne połączenie bezprzewodowe. W rezultacie podczas słuchania muzyki nie słyszymy żadnych szumów. Produkt wykonano z solidnych materiałów – są one nie tylko odporne na uszkodzenia, ale też wyjątkowo lekkie. Przekłada się to na większy komfort noszenia słuchawek. Model ma wbudowane mikrofony pozwalające na swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych bez użycia rąk. Apple BeatsX MLYF2ZMA to bezprzewodowe słuchawki douszne iPhone, które uplasowały się na 2. miejscu w zestawieniu. Na uwagę zasługuje technologia Noise Isolating. To za jej sprawą podczas słuchania muzyki nie słyszymy żadnych zakłóceń z zewnątrz.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Produkt jest wyposażony w procesor W1 gwarantujący stabilną i szybką łączność bezprzewodową ze sprzętami Apple. Model ma wbudowany mikrofon, pozwala to nie tylko na komfortowe słuchanie muzyki, ale też na rozmowę.

Wady

Słuchawki są nieco źle wyprofilowane i część konsumentów uważa, że po włożeniu ich do kanału słuchowego powodują dyskomfort i ucisk.

Podsumowanie

Model jest lekki. Jest dostępny w białym kolorze. Słuchawki są zasilane baterią, która działa do 5 godzin. Do słuchawek dołączono niewielkie etui. Produkt ma czujniki optyczne, więc po wyjęciu z uszu odtwarzanie muzyki zostaje przerwane.

Drugi wybór

Zalety

Słuchawki są lekkie i wygodne, więc są polecane osobom, które słuchają muzyki podczas uprawiania sportu. Akcesorium jest wyposażone w specjalne skrzydełka, które znacznie podnoszą stabilność akcesorium. Dzięki magnesom słuchawki nie plączą się.

Wady

Jest to produkt douszny, co dla sporej części użytkowników może być bardzo niekomfortowym rozwiązaniem przy dłuższym słuchaniu muzyki.

Podsumowanie

Produkt jest dostępny w kolorze białym. Dodatkowo ma przewód Flex-Form, który dopasowuje się do naszych uszu. Pełne naładowanie słuchawek umożliwia słuchanie muzyki bez przerwy przez 8 godzin. Możemy też użyć szybkiego ładowania przez 5 minut, co daje 2 godziny słuchania.

Rozważ też

Zalety

Akcesorium jest solidnie wykonane, więc szybko się nie zniszczy. Model ma regulację głośności na obudowie. Nie trzeba sięgać do urządzenia odtwarzającego muzykę, aby ją wyciszyć. Na jednym naładowaniu baterii możemy słuchać muzyki lub rozmawiać przez 8 godzin.

Wady

Mały rozmiar sprawia to, że produkt można przenosić i przechowywać w kieszeni spodni czy bluzy, jednak trzeba mieć na uwadze to, aby akcesorium przypadkowo nie zgubić.

Podsumowanie

Słuchawki charakteryzują się ciekawym połączeniem za pomocą cienkiej, ale bardzo mocnej żyłki. Mają one zamontowane magnesy, aby noszone w kieszeni nie plątały się. Produkt jest wykonany z materiału w kolorze czarnym. Do zestawu dołączono wymienne wkładki douszne.

 

 

Słuchawki bezprzewodowe douszne iPhone – ranking

 

Apple Airpods MMEF2ZM/A

 

Miłośnikom czystego dźwięku niezakłóconego przez szumy polecamy Apple Airpods MMEF2ZM/A. Słuchawki te gwarantują nam wysoką jakość dźwięku podczas słuchania muzyki, oglądania filmów czy rozmawiania przez telefon. Dotyczy to także wmontowanego w nie mikrofonu. Kiedy rozpoczynamy rozmowę, urządzenie wycisza dźwięki dookoła i skupia się na naszym głosie. W efekcie nasz rozmówca słyszy nas bardzo wyraźnie.

Jeżeli chodzi o czas działania tego produktu, to wynosi on 5 godzin. Sprzęt wyposażony został także w specjalne, szybkie ładowanie, które umożliwia nam słuchanie muzyki przez 3 godziny po zaledwie 15 minutach ładowania. Możemy więc podładować słuchawki bezpośrednio przed wyjściem.

Prezentowany produkt łączy się z urządzeniami przez Bluetooth. Do zestawu dołączono specjalne etui – element ten działa także jako ładowarka. Etui ma kompaktowe wymiary, możemy więc je ze sobą wszędzie zabrać bez obawy, że jedna ze słuchawek nam się gdzieś zgubi. Użytkownicy tego modelu najbardziej chwalą bardzo szybkie łączenie się produktu z różnymi urządzeniami.

Bezprzewodowe słuchawki douszne Apple Airpods MMEF2ZM/A mają biały kolor. Produkt jest sprzedawany w zestawie z etui.

 

Zalety

Procesor W1: Model jest wyposażony w procesor W1, który sprawia, że łączność bezprzewodowa jest nie tylko szybka, ale też stabilna. W efekcie nie musimy się obawiać o zakłócenia i mamy zagwarantowaną wysoką jakość dźwięku w trakcie użytkowania Apple Airpods MMEF2ZM/A.

Szybkie ładowanie: Użytkownik może skorzystać z opcji szybkiego ładowania. Wystarczy umieścić słuchawki na 15 minut w etui. To zapewni 3 dodatkowe godziny słuchania. Poziom naładowania urządzenia można sprawdzić po jego zbliżeniu do iPhone\’a.

Jakość dźwięku: Wiele osób potwierdza, że sprzęt spodoba się wymagającym konsumentom. Jakość dźwięku odtwarzanego przez słuchawki jest zadowalającą niezależnie od tego, czy słuchamy muzyki, oglądamy film czy gramy na telefonie.

Mikrofony: Wbudowane mikrofony skutecznie eliminują wszelkiego rodzaju zakłócenia, więc prowadzenie rozmów jest przyjemne (dobrze słyszymy odbiorcę).

Łatwe parowanie z urządzeniem: Parowanie sprzętu z iPhonem zajmuje dosłownie kilka chwil – wystarczy jedno kliknięcie.

 

Wady

Wygoda: W nielicznych recenzjach można przeczytać, że słuchawki są nieodpowiednio wyprofilowane, więc zdarza się, że wypadają z uszu.

 

 

 

 

Apple Beatsx MLYF2ZMA

 

Apple Beatsx MLYF2ZMA to wyjątkowo lekka para słuchawek. Ich waga nie przekracza 10 g. Jest to więc idealna opcja dla osób, które słuchają muzyki podczas uprawiania sportu. Przy takiej wadze z pewnością nie będą przeszkadzać nam w bieganiu, jeżdżeniu na rowerze czy innych czynnościach.

Prezentowane bezprzewodowe douszne słuchawki iPhone w dobrej cenie są bardzo wygodne. Dzieje się tak z powodu przewodu Flex-Form, który dopasowuje model do kształtu naszych uszu. Akcesorium zostało wyposażone w specjalne skrzydełka, które podnoszą jego stabilność. Na końcówkach słuchawki mają małe magnesy. Dzięki temu nie plączą się nawet jeżeli włożymy je luźno do kieszeni.

Produkt ma specjalną funkcję o nazwie Fast Fuel, która umożliwia nam naładowanie słuchawek w pięć minut. Po takim czasie będziemy mogli ich używać przez co najmniej dwie godziny. Jeżeli jednak ładujemy je przez wyznaczony przez producenta czas, to możemy słuchać muzyki bez przerwy przez 8 godzin. Internauci szczególnie pochlebnie wypowiadają się o prezentowanych słuchawkach. Uważają, że są one bardzo solidnie wykonane, a poza tym ich bateria jest wytrzymała.

Apple BeatsX MLYF2ZMA to dobre bezprzewodowe słuchawki douszne iPhone do 500 zł. Produkt jest dostępny w kolorze białym, czarnym i szarym.

 

Zalety

Technologia Noise Isolating: Przy produkcji modelu wykorzystano technologię Noise Isolating. Polega ona na skutecznym izolowaniu hałasów w trakcie słuchania muzyki. Słuchawki zrobione są z materiałów, które dobrze tłumią wszelkie zakłócenia. To przydatne, kiedy np. podróżujemy komunikacją miejską.

Przewód Flex-Form: Produkt wyposażono w przewód Flex-Form, który zapewnia lepsze trzymanie. Słuchawki nie wysuwają się z uszu nawet w trakcie gwałtownych ruchów, a nawet jeśli tak by się stało, nie ma obaw o ich zgubienie.

Dźwięk uwzględniający każdy szczegół: Odtwarzany dźwięk jest realistyczny i uwzględnia każdy szczegół. W efekcie słuchanie ulubionych utworów staje się przyjemniejsze.

Niewielka waga: Produkt zrobiono z wytrzymałych, a przy tym lekkich materiałów. Sprzęt jest dla nas niemal niewyczuwalny.

 

Wady

Wydajność baterii: Trzeba mieć na uwadze, że urządzenie na jednym naładowaniu działa nieco krócej niż zapewnia o tym producent.

 

 

 

 

Apple BeatsX MNLV2ZMA

 

Jeżeli szukasz solidnie wykonanych słuchawek, które nie zniszczą się po kilku użytkowaniach, nawet przy intensywnym słuchaniu muzyki, to jesteś w dobrym miejscu. Chcielibyśmy zaprezentować Ci Apple BeatsX MNLV2ZMA. Słuchawki te charakteryzują się ciekawym kształtem. Połączone są one ze sobą za pomocą cienkiej, ale mocnej żyłki.

Prezentowany model ma regulację głośności na obudowie, więc nie musimy sięgać za urządzenie odtwarzające muzykę, aby ściszyć lub podgłośnić dźwięk. Jest to bardzo wygodna opcja dla sportowców, którzy mogą operować poziomem głośności dźwięku jednym ruchem. Użytkownicy uważają, że jakość wydobywającej się z modelu muzyki jest bardzo dobra. Dzieje się tak za sprawą funkcji redukcji szumów, w którą wyposażony został opisywany produkt.

Internauci cenią również długie działanie baterii słuchawek bezprzewodowych Apple BeatsX MNLV2ZMA – możemy słuchać lub rozmawiać bez przerwy przez 8 godzin.

Bezprzewodowe słuchawki douszne Apple BeatsX MNLV2ZMA mają szary kolor. Model sprzedawany jest w komplecie z praktycznym etui podróżnym.

 

Zalety

Szybkie ładowanie: Użytkownik może skorzystać z trybu Fast Fuel, który pozwala na naładowanie urządzenia na kolejne 2 h w zaledwie 5 minut. To przydatna opcja, kiedy spieszymy się do wyjścia i potrzebujemy zabrać ze sobą słuchawki.

Łatwe sterowanie: Na pałąku znajdują się solidnie zrobione elementy sterujące, za pomocą których można m.in. regulować głośność odtwarzanej muzyki. Nie trzeba sięgać po telefon, aby szybko zmienić ustawienia.

Wkładki douszne: W zestawie znajdują się wkładki douszne w 4 rozmiarach. Słuchawki Apple BeatsX MNLV2ZMA są odpowiednie dla każdego użytkownika, niezależnie od wielkości uszu.

 

Wady

Odłączane skrzydełka zabezpieczające: Pewna grupa osób wskazuje, że znajdujące się w zestawie odłączane skrzydełka zabezpieczające są zbędnym dodatkiem.

 

 

 

 

Jakie słuchawki bezprzewodowe douszne iPhone wybrać?

 

Masz problem z poplątanymi kablami od słuchawek, które uniemożliwiają normalne odsłuchanie muzyki z telefonu? Pomimo że do kieszeni wkładasz słuchawki w nienaruszonym stanie, to po wyjęciu okazuje się, że musisz je rozplątywać? Jeżeli masz tego dosyć, zainwestuj w słuchawki bezprzewodowe, bez przewodu niezbędnego do połączenia akcesorium z dowolnym urządzeniem. Jak działają słuchawki bezprzewodowe? Odpowiedź na to pytanie umieściliśmy w naszym poradniku. Dowiesz się z niego także, co jest istotne przy wyborze dousznych słuchawek bezprzewodowych. W tym artykule skupiliśmy się na produktach dedykowanych dla urządzeń iPhone – telefonów, tabletów i iPadów znanego producenta elektroniki Apple.

Wiele osób uważa, że najlepsze bezprzewodowe douszne słuchawki iPhone łączą się z urządzeniem poprzez Bluetooth. Największym atutem takiego rozwiązania jest możliwość połączenia słuchawek z każdym urządzeniem wyposażonym w funkcję Bluetooth. Ma ono jednak jedną wadę. Czasami takie słuchawki tracą połączenie. Dlatego też niektóre osoby wolą łączyć się z urządzeniami z pomocą Wi-Fi – taki system charakteryzuje się dużą odpornością na zakłócenia oraz zapewnia duży zasięg.

Najważniejszą kwestią przy wyborze słuchawek bezprzewodowych jest jakość odtwarzanego dźwięku. Basy powinny być wyraźnie słyszalne i nie mogą być zniekształcone. W słuchawkach nie powinien powstawać żaden szum. Produkt powinien oferować mocne wysokie i niskie tony.

Nie mniej ważną kwestią jest bateria. Wiele osób zauważyło, że najlepsze bezprzewodowe douszne słuchawki iPhone w 2023 roku wytrzymują na naładowanej baterii przez długi czas. Polecamy modele, które pozwalają na co najmniej 5 godzin ciągłego odsłuchu. Istotny jest także czas ładowania. Wiele osób twierdzi, że nie powinien on wynosić więcej niż 2 godziny.

Według wielu osób słuchawki douszne powinny być komfortowe i muszą się także dobrze trzymać w uszach. Spora grupa osób używa słuchawek podczas uprawiania sportu. Wybierzmy więc model, który odpowiada kształtowi naszych uszu i z nich nie wypadnie podczas poruszania się.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ