Najlepszy pilot uniwersalny Logitech

Ostatnio aktualizowane: 30.11.23

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Produkt jest kompatybilny z większością sprzętów, które mamy w domu. Akcesorium jest w stanie jednocześnie obsłużyć nowoczesny soundbar oraz odtwarzacz VHS. Poza tym pilot ma zintegrowany WLAN, dlatego komunikacja przebiega szybko i bez zakłóceń.

Wady

Według opinii konsumentów instrukcja obsługi pilota jest dość skomplikowana, dodatkowo nie wyjaśnia wszystkich jego funkcji. Metodą prób i błędów trzeba sprawdzać, do czego służą niektóre przyciski.

Podsumowanie

Jest to nowoczesne akcesorium o uniwersalnym przeznaczeniu, które ma elegancki wygląd. Produkt jest wyposażony w akumulator Li-ion, który szybko się ładuje. Poza tym nawet przy intensywnej eksploatacji praca pilota jest wydajna.

Drugi wybór

Zalety

Obsługa pilota jest bardzo łatwa, ponieważ każdy przycisk został dokładnie opisany. Nawet osoby starsze nie będą miały problemu z użytkowaniem sprzętu. Dużym atutem urządzenia są podświetlane elementy ułatwiające obsługę, gdy jest ciemno.

Wady

Pilot ten ma lekkie opóźnienie reakcji. Co więcej, baterie szybko się wyczerpują i często trzeba je wymieniać.

Podsumowanie

Pilot współpracuje niemal z wszystkim urządzeniami. Ten model można podłączyć do laptopa lub komputera, co zwiększy komfort oglądania filmów. Warto zaznaczyć, że produkt ma duży zasięg pracy, więc możemy swobodnie nim sterować z dowolnego miejsca.

Rozważ też

Zalety

Akcesorium jest wyposażone w kolorowy wyświetlacz, na którym pokazują się informacje o ulubionych kanałach oraz wskazówki dotyczące obsługi. Urządzenie ma duży zasięg, bo aż 15 m, więc możemy nim wygodnie sterować z kanapy.

Wady

Zdarza się, że z czasem przyciski obluzowują się i wycierają, co brzydko wygląda. Poza tym tworzywo, z którego wykonano produkt jest podatne na uszkodzenia, takie jak zarysowania.

Podsumowanie

Urządzenie pozwala na podłączenie do 6 odmiennych sprzętów. Korzystanie z akcesorium jest proste, ponieważ wszystkie przyciski zostały dobrze opisane i rozmieszczono je zgodnie z funkcjami. Dodatkowo każdy element jest podświetlony. Wymiary produktu wynoszą: 22,2 cm x 5,8 cm x 3,3 cm.

 

 

Piloty uniwersalne Logitech – ranking

 

Logitech Harmony Elite

 

Jeśli poszukujesz nowoczesnego pilota o uniwersalnym działaniu to Logitech Harmony Elite na pewno Ci się spodoba. Urządzenie jest kompatybilne z większością sprzętów domowych, w tym telewizorami Smart TV. Dużym udogodnieniem jest to, że model może obsługiwać maszyny różnych producentów.

Pilot obsługuje do 15 różnych urządzeń. Jest on w stanie równocześnie obsłużyć odtwarzacz VHS oraz nowoczesny soundbar. Co więcej, produkt ma zintegrowany WLAN, więc komunikacja między sprzętami przebiega bardzo szybko i bez zakłóceń. Równocześnie produkt wyposażony jest w innowacyjny akumulator Li-lon, który bardzo szybko się ładuje. Praca modelu jest wydajna i nawet w czasie intensywnej eksploatacji będzie Ci on służył przez kilkanaście dni.

Obsługa pilota jest bardzo prosta, gdyż wszystkie przyciski są dokładnie i czytelnie podpisane.

Istotną zaletą sprzętu, na którą wielu konsumentów zwróciło uwagę jest elegancki i bardzo nowoczesny wygląd. Wysoko oceniają również komfort użytkowania, gdyż posiada on wiele przydatnych opcji. Mimo nieco wysokiej ceny, pilot cieszy się popularnością.

 

 

 

 

Logitech Harmony 350 Control

 

Pilot uniwersalny Logitech Harmony 350 Control o klasycznym wyglądzie to jeden z najczęściej wybieranych sprzętów tego typu na rynku. Dzięki niemu pozbędziesz się 8 osobnych pilotów i zastąpisz je tym modelem. Producent dopilnował, aby był on kompatybilny z niemal wszystkimi markami, co przekłada się na jego funkcjonalność.

Obsługa produktu jest bardzo łatwa, gdyż wszystkie przyciski zostały dokładnie opisane i oznakowane. Sprawia to, że nawet osoby starsze, które nieczęsto korzystają w nowoczesnych urządzeń, nie będą miały problemu z jego używaniem. Wszystkie przyciski zostały pogrupowane zgodnie ze sposobem ich używania. Dodatkowo elementy pilota są podświetlone, co ułatwia obsługę przy zgaszonym świetle. Należy podkreślić, że produkt można podłączyć do komputera lub laptopa, by móc wygodnie oglądać filmy.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło jego funkcjonalność. Równocześnie ten pilot uniwersalny Logitech w dobrej cenie to sprzęt o dużym zasięgu pracy, więc całe sterowanie urządzeniami domowymi odbędzie się bez konieczności wstawania i zbliżania się do telewizora czy wieży.

 

 

 

 

Logitech Harmony 650

 

Jeśli nie chcesz gromadzić pilotów do każdego urządzenia domowego osobno, zainwestuj w Logitech Harmony 650. Model pozwala połączyć w sobie aż 6 odmiennych sprzętów. Jest on kompatybilny z niemal wszystkimi markami, które są obecnie dostępne na rynku. Wymiary pilota to: 22,2 cm x 5,8 cm x 3,3 cm.

Produkt wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz o przekątnej 1,5 cala, na którym ukażą się informacje o ulubionych kanałach. To na nim wyświetlą się wszelkie pomocne wskazówki dotyczące obsługi. Samo używanie pilota jest bardzo proste, gdyż wszystkie przyciski zostały dokładnie opisane. Równocześnie rozmieszczono je zgodnie ze swoimi funkcjami, co ułatwia znalezienie odpowiedniej opcji. Poza tym każdy element jest podświetlony, więc bez trudu wybierzesz odpowiedni przycisk.

Zasięg sygnału ma aż 15 m, więc cała obsługa pilota odbędzie się z pozycji kanapy, bez konieczności zbliżania się do odbiornika. Konsumenci docenili również elegancki wygląd oraz wysoką jakość wykonania. Urządzenie jest bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne.

 

 

 

 

Jaki pilot uniwersalny Logitech wybrać?

 

Posiadanie licznych sprzętów elektronicznych (telewizora, odtwarzacza Blu-Ray, soundbar) wiąże się z tym, że mamy w domu wiele pilotów. Często w czasie używania, mogą się one nam mylić, dlatego warto zainwestować w najlepszy pilot uniwersalny Logitech w 2023 roku. W poniższym poradniku znajdziesz wskazówki, dzięki którym zakup będzie łatwiejszy.

Przedmiotem artykułu są urządzenia oferowane przez markę Logitech, która od 1981 roku zajmuje się branżą komputerową. W swoim asortymencie producent posiada wiele sprzętów, takich jak głośniki, klawiatury, myszki komputerowe i kamery internetowe. Wszystkie produkty cechuje wysoka jakość wykonania oraz duża funkcjonalność.

Najważniejszą rzeczą, na którą musisz zwrócić uwagę jest to, czy interesujący Cię model jest kompatybilny z Twoimi sprzętami domowymi. Dokładnie sprawdź, czy pilot będzie współpracował z wszystkimi urządzeniami, czy tylko z ich częścią. Wiele modeli może i będzie w stanie poradzić sobie z uniwersalnymi sprzętami (telewizor, odtwarzacz DVD oraz Blu-Ray, wzmacniacz, wieża, radio i tuner telewizyjny), ale może mieć problem z nowoczesnymi produktami, takimi jak soundbar.

Najlepsze piloty uniwersalne Logitech powinny być wydajne. Co mamy na myśli mówiąc o wydajności? Chodzi o to, żeby umożliwiały nam sterowanie przynajmniej 5 urządzeniami. Na rynku dostępne są również nieco bardziej zaawansowane modele, które poradzą sobie z 15 sprzętami. Wydajność produktu jest ściśle uwarunkowana tym, w jakim stopniu rozbudowany jest model. Znacznie prościej jest bowiem sterować radiem niż nowoczesnym soundbarem.

Istotnym kryterium jest również wykonanie pilota. W sklepach znajdziesz urządzenia zrobione z tworzywa sztucznego, warto więc sprawdzić jego jakość, aby pilot po jednym upadku z kanapy nie przestał działać. Koniecznie sprawdź, czy produkt, który chcesz kupić jest dobrze sprasowany. Jeśli nie, nie tylko rozpadnie się na części, ale łatwo również zalać mechanizm znajdujący się wewnątrz.

Zastanów się również, czy lepszy będzie pilot zasilany akumulatorowo, czy na baterie. Różnica między tymi typami dotyczy głównie kosztów zakupu.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ