Opinie o Apple AirPods MMEF2ZM/A

Ostatnio aktualizowane: 19.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Ponieważ są to słuchawki bezprzewodowe, nie mają kabla, który mógłby się wciąż plątać i ograniczać swobodę ruchów. Wyposażono je w dwa mikrofony z systemem redukcji szumów, a więc nadają się nie tylko do słuchania muzyki, ale również prowadzenia rozmów telefonicznych. Test Apple AirPods MMEF2ZM/A udowodnił, że sprzęt jest zasilany przez pojemny akumulator.

 

Najważniejsze wady:

Niektórym kupującym przeszkadza to, że słuchawki nie mają pilota pozwalającego na szybkie przełączenie piosenki czy regulację poziomu głośności dźwięków. Ustawienia te należy zmieniać za pośrednictwem sprzętu, z którym sparowaliśmy słuchawki. Opublikowane opinie o Apple AirPods MMEF2ZM/A świadczą o tym, że bywa to uciążliwe.

 

Werdykt: 9.8/10

Mimo nielicznych wad sprzęt jest częstym wyborem konsumentów, w szczególności miłośników produktów Apple (takich jak iPod czy iPhone). Słuchawki są niewielkie i lekkie, ważą ok. 4 g. Po naładowaniu akumulatora działają one bez przerwy do 5 godzin. Pojawiają się też komentarze, że cena Apple AirPods MMEF2ZM/A nie jest wygórowana.

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Nowoczesne technologie

Słuchawki zostały wyposażone w nowoczesny, zaprojektowany przez firmę Apple procesor W1. Sprawia on, że bezprzewodowa łączność z każdym urządzeniem jest stabilna i szybka, nie dochodzi do jej niespodziewanego przerwania. Procesor ma również pozytywny wpływ na jakość prowadzonych rozmów telefonicznych i długość pracy akumulatora.

Zarówno w lewej, jak i prawej słuchawce znajduje się mikrofon kształtujący wiązkę akustyczną. Eliminuje to szum z otoczenia, dlatego nasz rozmówca nie będzie narzekać, że nie może zrozumieć wypowiadanych przez nas słów. Po sparowaniu słuchawek z dowolnym urządzeniem będą nawiązywały bezprzewodowe połączenie automatycznie, kiedy włożymy je do uszu. To bardzo wygodne rozwiązanie. Należy wspomnieć, że możemy też swobodnie przełączać sprzęty, jeśli sparowaliśmy ich kilka, np. iPhone, iPad i komputer Mac.

Praktyczne etui

Do przechowywania słuchawek służy dołączone do zestawu etui. Nie tylko zapobiega ono przypadkowemu zniszczeniu sprzętu, ale też daje możliwość podładowania akumulatora. Wystarczy umieścić go w etui na 15 minut, aby uzyskać dodatkowe 3 godziny słuchania muzyki. Jeśli chcemy sprawdzić poziom naładowania słuchawek, wystarczy zbliżyć je do smartfona. Nie ma ryzyka, że zaskoczy nas nagle rozładowany akumulator. Wpływa na to również funkcja automatycznego wyłączania, która uaktywnia się w momencie, kiedy wyjmiemy słuchawki z uszu.

 

Bogate brzmienie

Zdaniem konsumentów Apple AirPods MMEF2ZM/A to najlepsze słuchawki douszne, a wpływa na to kilka różnych kwestii. Model jest bardzo wygodny w noszeniu, dobrze sprawdza się podczas prowadzenia rozmów telefonicznych, a dodatkowo zapewnia bogate brzmienie, z dobrze podkreślonymi niskimi, jak i wysokimi tonami. Pasmo przenoszenia słuchawek obejmuje zakres od 20 Hz do 20 000 Hz.

Mają one zamkniętą konstrukcję, więc izolują od hałasu z zewnątrz i pozwalają na całkowite skupienie się na słuchanych piosenkach. Nawet jeśli ustawimy poziom głośności dźwięków bliski maksimum, osoby przebywające w naszym otoczeniu nie będą słyszały muzyki, więc nikomu nie powinniśmy przeszkadzać. Słuchawki bardzo dobrze sprawdzają się na zewnątrz i podczas podróży środkami komunikacji publicznej.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ