Opinie o Apple Watch 4

Ostatnio aktualizowane: 14.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Sprzęt jest dostępny w kilku kolorach (m.in. różowym, szarym i czarnym), dlatego możemy dobrać model w pełni dopasowany do swoich preferencji. Ma on duży i czytelny ekran o rozdzielczości 394 x 324 pikseli, który wygodnie obsługuje się poprzez dotyk. Smartwatch jest zasilany przez wbudowaną baterię, która zapewnia do 18 godzin ciągłej pracy.

 

Najważniejsze wady:

Długość paska zegarka możemy regulować w zakresie od 14 cm do 21 cm. Osoby mające bardzo szczupłe nadgarstki narzekają, że nie mogą dopasować smartwatcha, tak aby nie zsuwał się z ręki. Ciągłe poprawianie go szybko staje się nieco irytujące.

 

Werdykt: 9.4/10

Urządzenie jest przeznaczone przede wszystkim dla kobiet. Bez wątpienia spodoba się ono Paniom interesującym się nowoczesnymi technologiami. Zegarek nie jest duży i nie przeszkadza podczas wykonywania codziennych czynności, poza tym pasuje do codziennych, jak i bardziej oficjalnych stylizacji. Trzeba dodać, że cena Apple Watch 4 jest atrakcyjna.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Ekran Retina

1,4-calowy ekran Retina o dużej rozdzielczości gwarantuje bardzo łatwą obsługę urządzenia. Jest on czuły na dotyk i szybko reaguje, dlatego nie powinniśmy narzekać, że aplikacje włączają się z opóźnieniem. Bardzo ważne jest też to, że tarcza została w odpowiedni sposób zabezpieczona przed zarysowaniem. Nawet po dłuższym czasie użytkowania sprzęt prezentuje się równie elegancko, jak tuż po zakupie. Panie publikujące opinie o Apple Watch 4 podkreślają, że na ekranie wyświetla się wiele informacji jednocześnie, co jest sporym udogodnieniem.

 

 

Zegarek dla sportowców

Z zakupu smartwatcha będą zadowolone w szczególności osoby aktywne fizycznie. Urządzenie jest wyposażone w wiele przydatnych podczas ćwiczeń funkcji. Do nich należy zaliczyć m.in. krokomierz, licznik spalonych kalorii oraz pokonanego dystansu. Z pomocą smartwatcha możemy na bieżąco kontrolować najważniejsze parametry treningu, a potem przygotowywać raporty pomocne przy analizowaniu swoich postępów. Co więcej, zegarek umożliwia kontrolowanie tętna, gdyż ma wbudowany pulsometr. Jak wykazał test Apple Watch 4, urządzenie zapewnia precyzyjny, a tym samym wiarygodny pomiar. Nie trzeba się obawiać, że ulegnie ono awarii w wyniku kontaktu z wilgocią, więc możemy swobodnie trenować również przy niekorzystnej pogodzie.

 

Nowoczesne rozwiązania

Zegarek daje możliwość otrzymywania powiadomień z aplikacji, z których na co dzień korzystamy przy użyciu smartfona lub tabletu. Mowa tu nie tylko o mediach społecznościowych, ale i komunikatorach czy poczcie e-mail. Co ważne, smartwatch nie tylko powiadamia nas o nowych wiadomościach tekstowych, ale i przychodzących połączeniach telefonicznych. Ma on wbudowany głośnik i mikrofon, w efekcie czego może zastąpić zestaw głośnomówiący. Sprzęt znajduje zastosowanie również jako monitor snu, odtwarzacz MP3, stoper i budzik. System GPS daje gwarancję, że nie zgubimy się w nieznanym terenie. Dzięki niemu możemy szybko określić swoje aktualne położenie na mapie.

 

Bezprzewodowa łączność

Aby sparować smartwatch z telefonem lub innym urządzeniem mobilnym nie musimy sięgać po przewód. To inteligentny zegarek z modułem Bluetooth, Wi-Fi oraz NFC. Nawiązuje on bezprzewodowe połączenie z różnymi sprzętami, jak również z wybraną siecią internetową. Smartwatch można bez przeszkód sparować ze smartfonem, tabletem, a nawet słuchawkami Bluetooth.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ