Opinie o Creative MUVO 1c

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Na szczególną uwagę zasługuje wodoodporna konstrukcja, która sprawia, że głośnik Bluetooth jest wytrzymały i można z niego korzystać właściwie w każdych warunkach. Model ma klasę ochrony IP66 potwierdzającą też odporność na kurz. Podłączenie sprzętu do urządzenia mobilnego zajmuje dosłownie chwilę. Nie pojawiają się w związku z tym żadne problemy. Głośnik jest lekki i ma estetyczny design.

 

Najważniejsze wady:

Urządzenie ma wbudowany zestaw głośnomówiący, więc możemy swobodnie prowadzić rozmowy bez trzymania telefonu blisko siebie. Niemniej jednak w niektórych komentarzach można przeczytać, że wykonanie mikrofonu nie jest najlepsze, dlatego czasami pojawiają się zakłócenia.

 

Werdykt: 9.4/10

Test Creative MUVO 1c wykazał, że jakość odtwarzanego dźwięku jest bardzo dobra, głośnik sprawdza się zarówno do słuchania muzyki w domu, jak i na otwartej przestrzeni. Wymiary modelu są następujące: 6,7 cm x 9,3 cm x 3,8 cm. Waży on tylko 158 g, więc jego przenoszenie jest komfortowe.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Połączenie z urządzeniami

Głośnik można połączyć z urządzeniami mobilnymi, komputerem czy laptopem na dwa sposoby. Pierwszy z nich polega na wykorzystaniu łączności bezprzewodowej Bluetooth. To rozwiązanie jest najczęściej wybierane przez użytkowników z uwagi na wygodę – nie trzeba martwić się o zbyt krótki kabel, trzymanie przewodu w widocznym miejscu, posiadania go zawsze pod ręką czy ograniczoną swobodę ruchów. Co więcej, połączony w ten sposób głośnik można łatwiej przenosić. Istnieje też możliwość skorzystania z przewodu AUX. Ten sposób jest wybierany szczególnie wtedy, kiedy podłącza się sprzęt do komputera nieobsługującego łączności bezprzewodowej Bluetooth. 

Mobilność

Dlaczego użytkownicy cenią Creative MUVO 1c? Opinie wskazują, że jedną z najważniejszych zalet urządzenia jest jego mobilność. Duże znaczenie ma to, że sprzęt zajmuje mało miejsca i jest lekki, więc nie obciąża nadmiernie naszego bagażu i nie wymaga zabierania ze sobą dużego plecaka. Co więcej, głośnik Bluetooth ma akumulator gwarantujący do 6 h pracy po naładowaniu, co daje możliwość korzystania z niego także w miejscach z ograniczonym dostępem do prądu. Nie można zapominać o tym, że urządzenie ma wodoodporną konstrukcję, więc można słuchać muzyki właściwie wszędzie (w łazience, na basenie, w kuchni i na dworze, niezależnie od pogody). 

 

Jakość dźwięku

Osoby, które lubią muzykę, doceniają to, że jakość dźwięku gwarantowana przez prezentowany model jest bardzo dobra. Każdy z utworów jest dobrze słyszalny, bez problemu można wsłuchać się w tekst. Ciekawym rozwiązaniem jest technologia Wireless Link, która pozwala na połączenie ze sobą dwóch głośników. Przydaje się ona w trakcie imprez odbywających się na otwartej przestrzeni lub na dużej powierzchni. Cena Creative MUVO 1c nie przekracza zwykle 100 zł, a w związku z tym wiele osób może pozwolić sobie na zakup tego sprzętu.

 

Zestaw głośnomówiący

Czasami zdarza się, że podczas słuchania muzyki dzwoni telefon. Producent zadbał więc o to, aby odbieranie połączeń było wygodne. Głośnik Bluetooth ma zestaw głośnomówiący, dzięki któremu można swobodnie prowadzić rozmowy. Urządzenie wyposażono w mikrofon. W momencie nadejścia połączenia odtwarzanie muzyki jest automatycznie wstrzymywane, nie trzeba szukać aplikacji w telefonie czy podchodzić do głośnika.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ