Opinie o Dromader

Ostatnio aktualizowane: 04.12.23

 

Najważniejsze zalety:

Mikroskop spodoba się dzieciom, które są ciekawe świata i lubią dowiadywać się nowych rzeczy. Ta zabawka pozwala na dokładną obserwację np. owada, piórka czy liścia. Właściwie maluch może bliżej przyjrzeć się wszystkiemu, co go interesuje. Produkt ma kompaktowe wymiary, więc nie potrzeba dużo miejsca do zabawy przy jego użyciu.

 

Najważniejsze wady:

W pojedynczych opiniach można przeczytać, że ustawienie ostrości nie zawsze jest łatwe. Niektóre osoby twierdzą, że pokrętła nie działają tak płynnie, jak powinny, a światło ma stosunkowo małą moc. Należy jednak pamiętać, że jest to model dla dzieci. 

 

Werdykt: 9.7/10

Rodzice, którzy zdecydowali się kupić ten produkt, wystawiają na jego temat pochlebne opinie. Dromader to ich zdaniem zabawka, która rozbudza w dziecku jeszcze większą ciekawość świata i zachęca je do tego, aby uczyło się nowych rzeczy. Model jest sprzedawany w wieloma przydatnymi akcesoriami, więc do zabawy można przystąpić tuż po jego rozpakowaniu.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Podstawowe informacje

Prezentowana zabawka jest odpowiednia dla pociech w wieku od 8. lat. Taki produkt z pewnością wzbudzi w nich zainteresowanie. Mikroskopy są czasami pokazywane w szkołach, ale wtedy maluchy mają mało czasu, aby dokładnie się im przyjrzeć. W związku z tym na pewno doceniają możliwość posiadania takiego sprzętu w swoim domu. Cena Dromader nie jest wysoka, bo wynosi mniej niż 50 zł. Taki produkt będzie odpowiedni na prezent np. z okazji urodzin czy Dnia Dziecka. Zabawka jest zasilana 2 bateriami AA, które należy dokupić do kompletu. 

Dodatkowe akcesoria

W zestawie znajduje się sporo akcesoriów poza samym mikroskopem. Do opakowania dołączono pęsetę, gotowy preparat znajdujący się na szkiełku, pudełeczko, naklejki, 2 probówki i 4 szkiełka do przygotowania preparatów. Każdy z wymienionych elementów jest wykonany z najwyższą starannością, co potwierdza test Dromader. Można być pewnym, że zabawka posłuży dziecku przez długi czas.

 

Zabawka dla małego odkrywcy

Twoja pociecha lubi odkrywać nowe rzeczy? Jeśli tak, zabawka tego typu jest dla niej. Za pomocą mikroskopu można dokładnie oglądać mniejsze przedmioty. Twoje dziecko będzie mogło sprawdzić, jak w powiększeniu wygląda np. włos, kryształki soli czy owad. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że dzięki takiej zabawce maluch będzie wykazywał w przyszłości większe zainteresowanie biologią i chętniej będzie się jej uczył.

 

Wykonanie

Zabawka jest solidnie zrobiona. Ma ona odpowiednio wyważoną podstawę, dlatego zachowuje stabilność. Obudowa nie jest podatna na zarysowania, więc mikroskop zachowuje estetyczny wygląd na długo od momentu zakupu. Zabawka ma prosty design, podoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Przybliżone wymiary modelu to: szerokość – 19 cm, głębokość – 8,7 cm i wysokość – 23,8 cm. Jego waga wynosi ok. 300 g. Należy podkreślić, że mikroskop ma certyfikat CE, więc spełnia określone prawem normy dotyczące zasad produkcji. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ