Opinie o Garett Kids 2

Ostatnio aktualizowane: 04.12.23

 

Najważniejsze zalety:

Za sprawą smartwatcha nie musimy się zastanawiać, gdzie przebywają nasze dzieci i czy na pewno są bezpieczne. Daje on możliwość określenia lokalizacji pociechy na mapie i to z dużą dokładnością. Poza tym sprzęt jest wytrzymały, potwierdził to przeprowadzony przez fachowców test Garett Kids 2. Jest on dostępny w kilku kolorach.

 

Najważniejsze wady:

Zegarek ma certyfikat IP54, co świadczy o tym, że jest odporny na zachlapanie wodą (np. w czasie mycia rąk) i pył. Jednak długotrwały kontakt z wilgocią, choćby poprzez zanurzenie w wannie, może doprowadzić do awarii sprzętu.

 

Werdykt: 9.4/10

Dziecko nie powinno mieć problemu z obsługą smartwatcha, gdyż ma on dotykowy ekran o przekątnej 1,22 cala. Wymiary tarczy są równe: 4,5 cm x 3,3 cm x 1,3 cm. Zegarek ma silikonowy pasek, który nie podrażnia skóry, więc wygodnie się go nosi. Dostępne wersje kolorystyczne to: czarna, różowa, niebieska i pomarańczowa.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Lokalizator GPS

Za pomocą sprzętu możemy szybko sprawdzić, w jakim miejscu aktualnie przebywa dziecko. Smartwatch pełni funkcję lokalizatora, wykorzystuje 5 różnych systemów, czyli: GPS, BDS, Wi-Fi, LBS oraz AGPS. Jak pokazały przeanalizowane opinie Garett Kids 2, pozycja pociechy na mapie jest pokazywana z dokładnością do 10 metrów. Możemy na bieżąco śledzić, w jakim kierunku porusza się dziecko lub tylko co pewien czas sprawdzać, czy na pewno jest tam, gdzie powinno być. W razie potrzeby możemy ustalić granicę strefy, której maluch nie powinien przekraczać. Jeżeli tak się stanie, szybko dostaniemy powiadomienie na smartfona. To samo dotyczy sytuacji, gdy pociecha postanowi zdjąć zegarek.

Pełni funkcję telefonu

To bardzo praktyczny smartwatch dla dzieci, ponieważ pełni też funkcję telefonu. Wyposażono go w przycisk SOS. Kiedy pociecha go wciśnie, uruchomi specjalny alarm i automatycznie nawiąże połączenie telefoniczne z ustalonym wcześniej numerem. Aby zegarek mógł działać w taki sposób, konieczne jest zainstalowanie karty SIM dowolnego operatora. Najważniejsze jest to, aby nie miała ona ustawionego kodu PIN, należy też włączyć pakiet internetowy. W pamięci smartwatcha można zapisać do 10 numerów telefonów, z którymi dziecko w każdej chwili może się połączyć.

 

Kontrola aktywności fizycznej dziecka

Sprzęt daje możliwość kontrolowania bezpieczeństwa dziecka, jak również jego aktywności fizycznej. Ma on wbudowany krokomierz i mierzy przebyty dystans. Co więcej, smartwatch daje możliwość monitorowania snu pociechy, co może pomóc w poprawie jego jakości. Żeby sprawdzić wszystkie te dane, wystarczy zainstalować na swoim smartfonie odpowiednią aplikację, dostępną zarówno dla urządzeń z systemem operacyjnym Android, jak i iOS. Pozwala ona także na zmianę ustawień zegarka.

 

Solidność

Materiałem wykonania p  aska jest silikon. Nie jest on podatny na uszkodzenia mechaniczne, takie jak przetarcia. Istotne jest to, że zapięcie zostało wzmocnione, dlatego pociecha nie zgubi przypadkowo zegarka podczas energicznej zabawy. Ekran wykazuje odporność na zarysowania, a obudowa jest szczelna, dlatego do środka nie przedostanie się pył. Wytrzymała jest też sama bateria. Jej pojemność wynosi 400 mAh, a czas czuwania to nawet 100 godzin. Czy zakup tak solidnego smartwatcha wiążę się z dużym wydatkiem? Zdaniem kupujących cena Garett Kids 2 jest bardzo atrakcyjna.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ