Opinie o HP Laserjet Pro M15W

Ostatnio aktualizowane: 29.11.23

 

Najważniejsze zalety:

Wykonany przez użytkowników test HP Laserjet Pro M15W potwierdził, że sprzęt jest łatwy w obsłudze i nie trzeba się długo zastanawiać, jak go ustawić, aby jakość wydruku była zadowalająca. Model można szybko połączyć z siecią Wi-Fi. Prędkość pracy urządzenia jest na dobrym poziomie, wynosi do 18 stron na minutę przy druku monochromatycznym. 

 

Najważniejsze wady:

Czasami dochodzi do zerwania połączenia sieciowego, co bywa szczególnie irytujące, jeśli potrzebujemy szybko coś wydrukować. Trzeba być też przygotowanym na to, że urządzenie jest głośne, generowany hałas może przeszkadzać niektórym osobom w pracy.

 

Werdykt: 9.4/10

HP Laserjet Pro M15W to dobra drukarka laserowa zdobywająca uznanie osób, które zdecydowały się ją kupić. Urządzenie sprawdzi się zarówno w biurze, jak i do użytku prywatnego. To model laserowy monochromatyczny. Sprzęt ma białą obudowę, łatwo dopasować go do innych urządzeń, które znajdują się w pomieszczeniu.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Podstawowe informacje

Prezentowane urządzenia ma wymiary: wysokość – 15,9 cm, szerokość – 34,6 cm i głębokość – 18,9 cm. Jego waga wynosi 3,8 kg, więc w razie potrzeby można bez trudu przenieść urządzenie w inne miejsce. Drukarka HP Laserjet Pro M15W obsługuje następujące typy nośnika: papier zwykły, etykiety i koperty. Dostępne formaty to: A6, A5 i A4. Podajnik papieru mieści do 150 arkuszy, a taca odbiorcza maksymalnie 100 kartek. Maksymalna gramatura papieru wynosi 120 g/m2. Szybkość wydruku monochromatycznego osiąga do 18 stron na minutę. Maksymalna rozdzielczość druku to 600 x 600 dpi. Miesięczne obciążenie wynosi 8000 stron. Urządzenie przyda się nie tylko w domu, ale też w małym i średniej wielkości biurze. 

Akcesoria w zestawie

Drukarka laserowa jest sprzedawana w zestawie z odpowiednio długim przewodem zasilającym. W opakowaniu znajduje się też dokładnie opracowana instrukcja obsługi wyjaśniająca wszystkie skomplikowane kwestie i oprogramowanie niezbędne do prawidłowej instalacji urządzenia. Ponadto kupujący otrzymuje toner startowy, więc nie musi na wstępie dokonywać żadnych dodatkowych inwestycji, aby móc rozpocząć drukowanie potrzebnych dokumentów. Choć w zestawie jest wszystko, co potrzebne do pracy, cena HP Laserjet Pro M15W nie jest wysoka. Za sprzęt trzeba zapłacić nieco ponad 350 zł. 

 

Drukowanie i skanowanie

Pozytywne opinie HP Laserjet Pro M15W biorą się stąd, że sprzęt spełnia oczekiwania użytkowników. Ten model umożliwia nie tylko drukowanie, ale też skanowanie dokumentów. Co istotne, z tych funkcji można korzystać nie tylko na komputerze, ale też na smartfonie czy tablecie. Nie ma więc konieczności tracenia czasu na przesyłanie określonych plików. Aby połączyć poszczególne urządzenia, należy skorzystać z sieci bezprzewodowej (moduł Wi-Fi). 

 

Wysoka jakość wydruków

Kupując tę drukarkę laserową, możesz być pewny, że jakość wydruków Cię zadowoli. Dokumenty mają zachowane wszystkie szczegóły, czcionka jest czytelna, więc nie ma problemu z tym, aby zapoznać się z informacjami umieszczonymi na arkuszu. Warto dodać, że sprzęt wyróżnia niskie zużycie energii, wszystko za sprawą technologii HP Auto-On/Auto-Off.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ