Opinie o HP LaserJet Pro M402dne

Ostatnio aktualizowane: 29.11.23

 

Najważniejsze zalety:

Czytając opinie o HP LaserJet Pro M402dne można dojść do wniosku, że drukarka laserowa spełnia oczekiwania użytkowników. Urządzenie współpracuje ze specjalnym programem dającym dostęp do potrzebnego zestawu narzędzi. Dostosowane do tej drukarki wkłady są wydajne i na długo starczają. Sprzęt pozwala na drukowanie ze smartfonów i tabletów bez potrzeby dokonywania trudnej konfiguracji.

 

Najważniejsze wady:

Urządzenie generuje spory hałas w trakcie pracy, który może być uciążliwy dla osób przebywających w tym samym pomieszczeniu. Część konsumentów przyznaje, że przenoszenie sprzętu nie jest wygodne. 

 

Werdykt: 9.6/10

Cena HP LaserJet Pro M402dne wynosi przeciętnie około 1500 zł, więc nie jest to ani bardzo drogi, ani tani sprzęt. Urządzenie jest polecane w szczególności do biur. Sprzęt daje możliwość wydruku monochromatycznego. Drukarka laserowa ma kompaktowe wymiary, więc łatwo znaleźć odpowiednie miejsce do jej umieszczenia. W zestawie poza sprzętem znajduje się toner, instrukcja obsługi, niezbędna dokumentacja i przewody: do zasilania, USB i LAN.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Podstawowe informacje o urządzeniu

Ta drukarka biurowa wykorzystuje laserową monochromatyczną technologię druku. Maksymalny format papieru to A4. Urządzenie jest przystosowane do obsługiwania złączy USB typu B. Pojemność odbiornika na papier wynosi 100 kartek, a podajnika jest równa 250 stron. Prędkość drukowania w czerni wynosi 38 stron na minutę (tryb maksymalny). Miesięczny cykl roboczy wynosi do 80 000 stron. Producent wskazuje, że liczba stron drukowanych miesięcznie nie powinna przekraczać 4000. Szybkość procesora to 1200 MHz. Wymiary drukarki biurowej to: szerokość: 38,1 cm, głębokość – 35,7 cm i wysokość – 21,6 cm.

Szybkie i oszczędne drukowanie

Przeprowadzony test HP LaserJet Pro M402dne potwierdził, że sprzęt działa efektywnie. Wydruki są dostępne niemal natychmiast, nie trzeba długo czekać, aby otrzymać potrzebne dokumenty i przystąpić do dalszej pracy. Jak zapewnia producent, drukarka szybko wychodzi z trybu uśpienia. Dodatkowo prędkość jej pracy jest na zadowalającym poziomie. Użytkownik ma możliwość tworzenia wielostronicowych dokumentów przy wykorzystaniu opcji automatycznego druku dwustronnego. Urządzenie najlepiej współpracuje z oryginalnymi wkładami z czarnym tonerem HP i technologią JetIntelligence. Tonery te odznaczają się wysoką wydajnością i przystępnością cenową. Wkłady są wydajne, więc nie trzeba często ich uzupełniać. To pozwala zredukować koszty związane z eksploatacją sprzętu. Korzystając z oryginalnych wkładów, mamy gwarancję, że sprzęt będzie zużywał mniej energii. Ponadto urządzenie wykorzystuje technologię HP Auto-On/Auto-Off, która zapewnia większą oszczędność prądu.

 

Prosta konfiguracja

Użytkownicy doceniają to, że korzystanie z monochromatycznej drukarki biurowej jest proste. Za zaletę uznaje się to, że można zdecydować się na wydruk bezpośrednio z urządzeń przenośnych. Nie trzeba przed tym dokonywać skomplikowanej konfiguracji albo korzystać z nieintuicyjnie zaprojektowanej aplikacji. Dodatkowo urządzenie współpracuje z siecią Ethernet, co daje większe możliwości, co do wyboru miejsca, z którego wydruk będzie zatwierdzany.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ