Opinie o Huawei Band 3 Pro

Ostatnio aktualizowane: 14.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Smartband Huawei Band 3 Pro ma metalową ramkę i ekran 0,95” z dotykową matrycą AMOLED. Obsługa urządzenia jest wygodna i płynna. Na ekranie prezentowane są dane dotyczące treningu, które można bez problemu odczytać, nawet w mocnym słońcu. Opaska sportowa ma wodoodporną konstrukcję, więc działa sprawnie także w deszczu. Na smartbandzie można odbierać powiadomienia z telefonu.

 

Najważniejsze wady:

Niektóre osoby mają trudności z szybkim sparowaniem gadżetu ze swoim smartfonem. Do tego potrzebna jest aplikacja Huawei Health, która czasami ma problem z odnalezieniem sprzętu. Bywa to irytujące i znacznie wydłuża czas potrzebny na konfigurację tej opaski sportowej.

 

Werdykt: 9.2/10

Opinie o Huawei Band 3 Pro są w większości bardzo dobre. Gadżet jest sprzedawany w kilku wersjach kolorystycznych: Czarnej, granatowej i białej. Urządzenie wykorzystuje sztuczną inteligencję i światło podczerwone do dokładnego mierzenia tętna. Opaska sportowa ma wbudowany GPS.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dostępne funkcje

Smartband przekazuje różne dane na temat treningu. Dzięki nim można dokładniej monitorować swoją codzienną aktywność i w razie potrzeby wprowadzać nowe rozwiązania, które zbliżają nas do osiągnięcia wyznaczonego celu. Opaska ma wbudowany system GPS. Jak potwierdził test Huawei Band 3 Pro, działa on dokładnie i przekazuje rzetelne informacje. Gadżet powinien więc spełnić oczekiwania osób, które często biegają na długie dystanse. Opaska sportowa wykorzystuje światło podczerwone, które odpowiada za monitorowanie tętna. HUAWEI TruSeen 3.0 gromadzi potrzebne dane nie tylko w dzień, ale też w nocy. W tym zegarku sportowym można pływać (wodoodporność do 50 m). Użytkownik, wybierając tę formę ruchu, może liczyć na informacje na temat średniej SWOLF, liczby wykonanych obrotów i spalonych kalorii. Opaska działa także wtedy, kiedy my śpimy. Monitoruje ona wtedy jakość naszego snu i w razie problemów oferuje sporo potencjalnie skutecznych rozwiązań.

Solidne i estetyczne wykonanie

Cena Huawei Band 3 Pro nie jest wysoka, bo wynosi przeciętnie nie więcej niż 150 zł. Sprzęt jest solidnie wykonany. Korpus ma metalową ramę z powłoką UV o wysokim połysku. Pasek na rękę jest zrobiony z silikonu, czyli przyjemnego w dotyku i lekkiego materiału. Nie powoduje on otarć ani innych podrażnień. Długość paska można łatwo regulować i dostosowywać do szerokości swojego nadgarstka. Wszystkie elementy opaski sportowej dobrze ze sobą współgrają. Sprzęt ładnie prezentuje się na ręce i pasuje do różnych stylizacji, także tych bardziej eleganckich. Nawet po długim czasie użytkowania smartband wygląda dobrze, co stanowi potwierdzenie na to, że do jego produkcji wykorzystano wysokiej jakości materiały.

 

Dane techniczne

Kolejną kwestią, która stanowi zachętę do zainwestowania w tę opaskę sportową, są dobre parametry techniczne. Urządzenie ma wbudowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 100 mAh. Wyróżnia go wydajność. Wbudowana pamięć smartbanda wynosi 16 MB. Gadżet waży tylko kilkadziesiąt gramów, więc jego codzienne noszenie na nadgarstku jest wygodne. Długość paska wynosi 195 mm, a wymiary koperty to: 45 mm x 11 mm. W zestawie poza smartbandem znajduje się kabel i przystawka ładująca.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ