Opinie o Huawei Band 4 Pro

Ostatnio aktualizowane: 30.11.23

 

Najważniejsze zalety:

Opinie o Huawei Band 4 Pro są pozytywne m.in. z tego względu, że opaska jest łatwa w obsłudze. Została ona wyposażona w dobrej jakości ekran dotykowy AMOLED, który umożliwia sprawne sterowanie urządzeniem. Smartband ma też niezależny GPS, więc możliwe jest rejestrowanie trasy podczas treningu i zdobywanie informacji na temat pokonanego dystansu i osiągniętej prędkości.

 

Najważniejsze wady:

W pojedynczych opiniach można przeczytać, że licznik kroków nie zawsze gwarantuje miarodajny pomiar. Takie wnioski wysnuwają osoby, które korzystają dodatkowo z innej aplikacji w telefonie albo mają obok kogoś, kto używa innej opaski.

 

Werdykt: 9.8/10

Czy Huawei Band Pro 4 to najlepszy smartband na rynku? Dla części osób z pewnością tak, o czym świadczą pozytywne komentarze. Gadżet jest doceniany za łatwą obsługę i sprawne działanie. Znaczenie ma też korzystna cena Huawei Band 4 Pro. Urządzenie sprawdzi się u osób lubiących różne formy aktywności. Do wyboru jest kilka trybów działania.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wygoda użytkowania

Użytkownicy, którzy mieli okazję przeprowadzić test Huawei Band 4 Pro i przez dłuższy czas korzystali z tego urządzenia, przyznają, że wygoda jego obsługi jest na wysokim poziomie. Wpływ na komfort użytkowania ma m.in. dotykowy ekran AMOLED o przekątnej 0,95 cala. Jego rozdzielczość wynosi 20 x 120 pikseli. Wyświetlany na ekranie obraz ma zachowany wysoki kontrast. Kolory są wyraźne i tym samym nie ma problemu z odczytaniem danych dotyczących aktywności w ciągu dnia. Dodatkową zaletą jest to, że opaska jest lekka, waży tylko kilkadziesiąt gramów. Można ją nosić bez przerwy, także w nocy (nie przeszkadza w trakcie snu).

Różnorodne zastosowanie

Szukasz przystępnej cenowo opaski sportowej o szerokim przeznaczeniu, z której będziesz mógł korzystać bez względu na wybraną dyscyplinę sportową? Jeśli tak, ten model powinien spełnić Twoje oczekiwania. Gadżet oferuje aż 11 trybów pracy: Bieganie w pomieszczeniu, na świeżym powietrzu, chodzenie w środku i na zewnątrz, pływanie, jazda na rowerku stacjonarnym, trening swobodny, wioślarz i maszyna eliptyczna. Urządzenie ma wbudowany pulsometr, akcelerometr i żyroskop. Sprzęt dokładnie monitoruje tętno w czasie rzeczywistym (technologia Huawei TruSeen 3.5). Kiedy puls zaczyna rosnąć i przez dłuższy czas jest wysoki, użytkownik jest o tym informowany poprzez wibracje. Opaska sportowa jest też w stanie kontrolować tętno w trakcie snu i rozpoznawać jego poszczególne fazy. W razie problemów ze snem podawane są możliwe rozwiązania.

 

Atrakcyjny design

Dla wielu osób znaczenie ma to, jak prezentuje się opaska sportowa. Wielu kupujących chce nabyć sprzęt, który będzie wyglądał dobrze nie tylko w połączeniu ze sportowymi ubraniami. Prezentowany przez nas smartband wyróżnia prostota i elegancja. Opaska jest jednokolorowa, występuje w wersji czarnej, pudroworóżowej i czerwonej. Osoby chcące odświeżyć wygląd swojego urządzenia mogą dowolnie zmieniać tarczę ekranu. Dostępnych jest wiele ciekawych, ładnie wyglądających motywów, które można dopasować do swojego stylu. W celu pobrania tarczy trzeba mieć sparowaną opaskę ze smartfonem i być zalogowanym w aplikacji Huawei Zdrowie. Zmiana wyglądu ekranu nie jest trudna i przebiega bez problemów.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ