Opinie o Huawei E5573

Ostatnio aktualizowane: 14.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Router nie ma blokady SIM, dlatego też można z niego korzystać niezależnie od wybranego operatora. Czyni to sprzęt bardziej uniwersalnym i daje możliwość korzystania z niego różnym osobom. Poprzez sieć Wi-Fi do urządzenia może podłączyć się jednocześnie aż 16 użytkowników. Z routera mogą korzystać nie tylko domownicy, ale też odwiedzający ich goście. Co istotne, nawet w przypadku podłączenia wielu osób dobra jakość połączenia zostaje zachowana.

 

Najważniejsze wady:

Przeprowadzając test Huawei E5573, można zauważyć, że wbudowana bateria po czasie traci swoją początkową moc. Oznacza to, że trzeba częściej ładować urządzenie, co jak wiadomo, zajmuje czas. Okazuje się to szczególnie uciążliwe, kiedy chcemy zabrać sprzęt ze sobą w podróż, a nie zawsze mamy możliwość szybkiego skorzystania z ładowarki.

 

Werdykt: 9.8/10

Sprzęt jest doceniany za łatwy system obsługi. Czytając opinie Huawei E5573, można dojść do wniosku, że jest to sprawnie działające urządzenie. Model ma kompaktowe wymiary, więc nie zajmuje dużo miejsca w torbie. Dodatkowo jest on lekki, a jakość wykonania obudowy należy określić jako bardzo dobrą.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Sterowanie z poziomu telefonu

Możliwe jest sterowanie urządzeniem z poziomu swojego telefonu lub tabletu, co znacznie ułatwia codzienną pracę. Wystarczy pobrać na urządzenie darmową aplikację Huawei HiLink dostępną w Google Play lub Apple Store. Korzystając z niej, można szybko sprawdzić stan baterii, siłę sygnału i prędkość transmisji danych, czyli wszystkie interesujące nas informacje. Co więcej, aplikacja jest przejrzysta, dlatego nie trzeba dużo czasu, aby nauczyć się jej swobodnej obsługi.

Łatwe parowanie

Do routera można podłączyć maksymalnie 16 urządzeń mobilnych, a ten wynik zadowala większość konsumentów. Wszystko odbywa się bezprzewodowo. Parowanie zajmuje niewiele czasu i nie wymaga szczególnych umiejętności. Sprzęt można też podłączyć do komputera, co wymaga skorzystania ze złącza USB. Jeśli router zostanie odpowiednio skonfigurowany, na jego obudowie zaświeci się dioda LED. Dzięki niej wiemy, czy wszystkie czynności zostały poprawnie przeprowadzone.

 

Lekki i poręczny

Router Wi-Fi ma wymiary: 96,8 mm x 58 mm x 12,8 mm, więc zajmuje bardzo mało miejsca. W związku z tym jego przenoszenie nie stanowi żadnego kłopotu. Sprzęt mieści się nawet w kieszeni czy niewielkiej torebce. Można z niego swobodnie korzystać na wakacjach, kiedy oddalamy się od hotelu z dostępem do darmowej sieci Wi-Fi, a chcemy nadal swobodnie korzystać z Internetu. Dodatkowo urządzenie jest wyjątkowo lekkie. 

 

Wysoka jakość wykonania

Na zadowolenie z użytkowania sprzętu duży wpływ ma wysoka jakość jego wykonania. Wiele osób twierdzi, że jednym z najlepszych modeli pod względem wytrzymałości jest właśnie Huawei E5573. Cena urządzenia, biorąc pod uwagę solidność, z jaką zostało ono zrobione, nie jest zbyt wysoka. Na obudowie nawet po wielu tygodniach intensywnego użytkowania nie pojawiają się zarysowania. Niemniej jednak warto zadbać o to, aby bezpiecznie przechowywać i przenosić sprzęt. Jeśli będziemy wkładać go bez etui do torby, w której np. znajdują się też klucze do mieszkania, mimo solidności wykorzystanych do produkcji materiałów, może dojść do uszkodzenia obudowy.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ