Opinie o Huawei E5577C

Ostatnio aktualizowane: 04.12.23

 

Najważniejsze zalety:

Routery Wi-Fi marki Huawei odznaczają się efektywnością działania i wysoką jakością wykonania. Taki też jest model E5577C. Pracuje on w technologii LTE, co daje gwarancję dobrego połączenia internetowego. Prędkość pobierania osiąga do 150 Mbps. Istotnym atutem jest to, że korzystając z tego modemu, można udostępnić sieć aż dla 10 użytkowników, a jej jakość pozostaje bardzo dobra.

 

Najważniejsze wady:

W komentarzach można przeczytać, że router szybko się rozładowuje. Przez większość czasu jest on więc podłączony do prądu. Osoby z niego korzystające nie uważają tego jednak za uciążliwe. 

 

Werdykt: 9.4/10

Z czego wynikają dobre opinie Huawei E5577C? Przede wszystkim sprzęt cieszy się popularnością, ponieważ wyróżnia go efektywność działania. Modem zapewnia bardzo dobrą jakość połączenia internetowego, nawet jeśli do sieci podłączonych jest sporo użytkowników. Dodatkowo router zajmuje mało miejsca i jest zasilany baterią, więc można z niego korzystać w wielu miejscach. Sprzęt ma ładny, klasyczny design.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dane podstawowe

Router ma wymiary: szerokość – 96,8 mm, długość – 17,3 mm i wysokość – 58 mm. Z uwagi na to, że zajmuje mało miejsca, nie ma problemu z tym, aby ustawić go bezpiecznie nawet w małym pokoju. Sprzęt można też z powodzeniem zabrać w podróż. Urządzenie jest zasilane dołączoną do zestawu baterią, jej pojemność jest równa 1500 mAh i zgodnie z informacjami przekazanymi przez producenta wytrzymuje do 6 h pracy od momentu naładowania. Dla kupujących znaczenie ma także design modelu. Router ma czarną obudowę i prosty kształt, dlatego dobrze się prezentuje w każdym miejscu. 

Wymagania systemowe

Urządzenie nie ma szczególnych wymagań systemowych. Tak naprawdę, jest ono kompatybilne ze wszystkimi systemami Windows. Dodatkowo obsługuje też sprzęty z systemami operacyjnymi Mac. To daje pewność, że nie wystąpią żadne problemy z konfiguracją routera. Test Huawei E5577C wykonany przez osoby, które zdecydowały się kupić ten model, potwierdza to założenie.

 

Łączność

Na obudowie znajduje jeden port USB 2.0. Urządzenie obsługuje karty pamięci microSD (TransFlash) o maksymalnej pojemności 32 GB. Podstawowy standard sieci Wi-Fi to Wi-Fi 4 (802.11n). Częstotliwość to Dual-band 2.4 GHz/5 GHz. Parametry sprzętu są zadowalające, dlatego też cena Huawei E5577C nie wydaje się nikomu wygórowana. Na obudowie znajduje się też slot na kartę SIM. 

 

Wykonanie

Kupując sprzęt tego typu, trzeba zwrócić uwagę nie tylko na parametry, ale też jakość wykonania obudowy. Przy inwestycji w model zrobiony z solidnych materiałów istnieje zdecydowanie większa szansa na to, na że dłużej zachowa on swoją sprawność, a przy tym ładny wygląd. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ