contact

Opinie o Huawei E5577CS-321

Ostatnio aktualizowane: 14.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Sprzęt jest zasilany na dwa sposoby (sieciowo i bateriami), dlatego zapewnia nam dostęp do Internetu również podczas niespodziewanej awarii prądu. Czas pracy w trybie bezprzewodowym to ok. 6 godzin, co jest dobrym wynikiem. Pokazały to wydawane przez konsumentów opinie o Huawei E5577CS-321. Ponadto router jest niewielki i można go przenosić z miejsca na miejsce.

 

Najważniejsze wady:

Kupujący zauważyli, że na skutek długotrwałej pracy urządzenie zaczyna mocno się nagrzewać, zwłaszcza podczas korzystania z trybu zasilania bateriami. Aby nie doszło do jego awarii, warto co pewien czas robić przerwy i na chwilę wyłączyć sprzęt.

 

Werdykt: 9.4/10

Większość osób twierdzi, że wady routera nie są tak istotne, gdyż zdecydowanie ma ono więcej zalet. To model pozwalający na łatwe stworzenie sieci Wi-Fi dla różnych urządzeń, np. tabletów, smartfonów czy laptopów. Jego wymiary są równe: 9 cm x 5 cm x 1 cm. Sprzęt jest wyposażony w jedną zewnętrzną antenę.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Kilka ciekawych rozwiązań

Przeprowadzony przez specjalistów test Huawei E5577CS-321 pokazał, że jest to urządzenie wyposażone w kilka praktycznych rozwiązań, mających pozytywny wpływ na komfort użytkowania. Router Wi-Fi umożliwia stworzenie hotspota dla 10 różnych sprzętów, w efekcie czego z bezprzewodowego Internetu może korzystać w tym samym czasie kilka osób. Ma on wbudowany slot karty microSD, a to oznacza, że możemy udostępniać pozostałym osobom podłączonym do tej samej sieci do 32 GB danych. Urządzenie obsługuje kilka standardów Wi-Fi: 802.11b, g, a i n, a ponadto daje możliwość przełączenia się z pasma 2,4 GHz na 5 GHz.

Możliwość używania w domu i poza nim

Router może być używany w domu, jak również w wielu innych miejscach. Bezpiecznie przeniesiemy go w torbie czy plecaku, gdyż jest mały i lekki, w dodatku ma odporną na uszkodzenia mechaniczne obudowę. Sprzęt wyposażono w modem pracujący w technologii LTE, który zapewnia prędkość pobierania danych do 150 Mbps. Obsługuje on zarówno technologię 3G, jak i 4G. Cena Huawei E5577CS-321 nie powinna wydawać się wysoka, jeśli weźmiemy pod uwagę to, jak przydatne może okazać się urządzenie.

 

Bezpieczeństwo korzystania z Internetu

Sprzęt ma zabezpieczenia, za sprawą których możemy bez obaw korzystać z Internetu. Jednym z nich jest filtrowanie adresów IP, co pozwala na zablokowanie dostępu do sieci Wi-Fi wybranym urządzeniom. Router jest wyposażony także w opcję filtrowania adresów MAC, czyli unikalnego adresu karty sieciowej. Należy wspomnieć również o filtrowaniu adresów URL, czyli kontrolowaniu dostępu do poszczególnych stron www. To opcja przydatna nie tylko w domu, gdzie z Internetu chętnie korzystają dzieci, ale i np. w biurze. Sprawia ona, że nie tracimy cennego czasu na odwiedzanie witryn, które utrudniają skoncentrowanie się na pracy.

 

Łatwa obsługa

Obsługa routera nie jest trudna, więc poradzą sobie z tym nawet osoby, które nie interesują się nowymi technologiami. Na środku obudowy znajduje się wyświetlacz LCD, z którego odczytamy najważniejsze informacje. Obok niego jest przycisk pozwalający na włączanie i wyłączanie urządzenia. Sprzęt wystarczy podłączyć do komputera za pośrednictwem kabla. Jest on kompatybilny z większością najpopularniejszych systemów operacyjnych, w tym Windows 7, 8 i 10.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ