Opinie o Hykker X Range

Ostatnio aktualizowane: 04.12.23

 

Najważniejsze zalety:

Klawiatura jest solidna, gdyż wykonano ją z aluminium oraz ABS. Z tego względu wykazuje ona odporność na uszkodzenia mechaniczne i jest tym samym dobrze przystosowana do codziennego użytkowania. Nie należy się obawiać, że oznaczenia na klawiszach szybko się zetrą. Sprzęt jest podświetlany, dlatego możemy swobodnie pracować przy komputerze wieczorami.

 

Najważniejsze wady:

To model przewodowy, a więc wymaga podłączenia do komputera za pomocą kabla. Część kupujących uważa, że jest on za krótki. Długość przewodu wynosi 145 cm, dlatego przełożenie sprzętu z blatu biurka na kolana często nie jest możliwe.

 

Werdykt: 9.2/10

Klawiatura jest solidna, wydawane o Hykker X Range opinie to potwierdzają. Jasna obudowa (podobnie, jak kolorowe podświetlenie) sprawia, że sprzęt elegancko się prezentuje. Jest on kompatybilny z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi, dlatego nie powinno być problemu z podłączeniem go do komputera. To model, który nadaje się dla graczy, jak i pracowników biurowych.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Łatwa konfiguracja

Panuje przekonanie, że najlepsza klawiatura mechaniczna nie wymaga przeprowadzania skomplikowanej konfiguracji. To samo można powiedzieć o modelu marki Hykker. Wystarczy podłączyć go do komputera i poczekać, aż zostanie wykryty. Nie ma potrzeby pobierania i instalowania sterowników. Co ważne, klawiatura jest kompatybilna nie tylko z systemami Windows (wersja XP, Vista, 7, 8 i 10), ale także Mac OS X. To uniwersalny model, dobrze sprawdzający się zarówno w domu, jak i biurze.

6 trybów podświetlenia

Do wyboru jest 6 różnych trybów podświetlenia, więc sami możemy zdecydować, w jaki sposób będą świecić się klawisze. To od nas i własnych preferencji zależy kolor światła oraz efekty. Może to być bardzo duże udogodnienie, zwłaszcza gdy często zdarza nam się pracować wieczorami lub w niedostatecznie oświetlonym pomieszczeniu. Możemy tak dobrać ustawienia, aby podświetlone były wszystkie klawisze lub tylko te, które są nam najbardziej potrzebne, przykładowo w czasie gry.

 

Komfort pisania

Przeprowadzono test Hykker X Range, z którego wynika, że model jest odpowiedni nie tylko dla graczy. Z zakupu powinny być zadowolone również osoby, których praca opiera się głównie na pisaniu. Skok klawiszy jest bardzo dobrze wyczuwalny, a co ważniejsze bardzo szybko wracają one do pozycji wyjściowej. Można też wciskać kilka przycisków jednocześnie, co jest przydatne podczas dynamicznej rozgrywki. Choć to sprzęt mechaniczny, wciskaniu klawiszy nie towarzyszy bardzo duży hałas. Klawiatura wyróżnia się szybkim czasem reakcji. W jej podstawie są nóżki zapobiegające ciągłemu ślizganiu się po blacie.

 

Kompaktowe wymiary

Klawiatura jest polecana osobom mającym wąskie biurko. To model bez klawiszy numerycznych, w efekcie czego wyróżnia się kompaktowymi wymiarami (35,5 cm x 13 cm x 3,6 cm). Na pewno nie zajmie on zbyt dużo miejsca na blacie. Można go umieścić bezpośrednio przed monitorem. Co więcej, na biurku powinno pozostać wystarczająco dużo wolnej przestrzeni, aby ustawić na nim potrzebne rzeczy, np. organizer z przyborami do pisania. Ponieważ klawiatura nie jest duża, można zabrać ją ze sobą. Powinna ona przypaść do gustu graczom, którzy często wyjeżdżają na turnieje gamingowe, tym bardziej że cena Hykker X Range jest atrakcyjna.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ