Opinie o inkBOOK Prime HD

Ostatnio aktualizowane: 19.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Czytnik inkBOOK Prime HD wykorzystuje nowoczesną technologię oświetlenia, która jest bezpieczna dla oczu. Podświetlenie jest skierowane bezpośrednio na tekst, a nie na oczy użytkownika. W efekcie czytanie okazuje się jeszcze przyjemniejsze. Wbudowana bateria działa nawet do 4 tygodni od naładowania. Osoby, które dużo czytają są zadowolone z tego, że nie muszą co chwilę ładować sprzętu. Na urządzeniu można czytać książki dostępne na Legimi.

 

Najważniejsze wady:

W pojedynczych recenzjach można przeczytać, że czytnik czasami się zawiesza, co bywa irytujące. Umieszczone z boku przyciski są wykonane z cienkiego materiału i dlatego niewygodnie się z nich korzysta. Trzeba mocno je naciskać, aby zareagowały.

 

Werdykt: 9.6/10

Jakie opinie o inkBOOK Prime HD można przeczytać w Internecie? Sporo osób podkreśla w komentarzach, że czytnik jest solidnie zrobiony i ma odpowiednio duży ekran. Jego przekątna wynosi 6 cali, a rozdzielczość to 1404 x 1072 pikseli. Urządzenie umożliwia odtwarzanie książek w różnych formatach. Czas pracy na jednym ładowaniu jest długi, co potwierdza test inkBOOK Prime HD. Pojemność akumulatora wynosi 2000 mAh.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Informacje techniczne

Czytnik ebooków ma pamięć wewnętrzną 8 GB, więc na urządzeniu można przechowywać wiele różnych tytułów. W razie potrzeby istnieje możliwość rozszerzenia pamięci maksymalnie o kolejne 32 GB. W tym celu należy zakupić kartę microSD. Sprzęt waży 168 g, a jego wymiary to: Wysokość – 15,9 cm, szerokość – 11,4 cm i głębokość – 0,9 cm. Do czytnika ebooków można podłączyć akcesoria Bluetooth, a dokładniej głośniki i słuchawki. Ta opcja przydaje się osobom, które lubią słuchać audiobooków. Czytnik ma wgrany system Android, więc możliwe jest zainstalowanie na nim różnych aplikacji zwiększających jego funkcjonalność. Sprzęt obsługuje pliki w różnych formatach m.in.: EPUB, PDF, ADEPT, MOBI i TXT.

Wysokiej jakości ekran

Dobrą czytelność tekstów i szybkie odświeżanie stron zapewniają technologie E Ink Carta i Rapid Refresh. Korzystanie z tego czytnika nie jest tak męczące dla oczu, jak w przypadku telefonu, tabletu czy komputera. Czytnik ma 8 diod, które doświetlają obraz i umożliwiają wygodne czytanie zarówno w dzień, jak i w nocy. Mając na uwadze zastosowane przez producenta rozwiązania, cena inkBOOK Prime HD nie wydaje się wygórowana.

 

Wykonanie

Warto zainwestować w ten czytnik ebook. Opinie na jego temat są pochlebne. W wielu komentarzach można przeczytać, że urządzenie stylowo się prezentuje i wykazuje odporność na uszkodzenia. Ramki wokół ekranu są wąskie, więc nie odwracają uwagi od czytanej książki. Znajdujący się u dołu ekranu przycisk jest podświetlany. Czytnik ma niewielkie wymiary i niską wagę. Zmieści się on bez problemu do torebki czy małego plecaka i nie zajmie tam dużo miejsca. Obudowa sprzętu została tak zaprojektowana, aby zagwarantować ochronę przed uszkodzeniami, a także wygodę podczas trzymania. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ