Opinie o JBL Charge 3

Ostatnio aktualizowane: 04.12.23

 

Najważniejsze zalety:

Głośnik bluetooth JBL jest doceniany za solidne wykonanie stanowiące gwarancję długiego czasu użytkowania. Sprzęt ma wodoodporną konstrukcję, więc można go ustawić także przy basenie i korzystać z niego na zewnątrz, nawet jeśli pogoda nie jest zbyt ładna. Akumulator po pełnym naładowaniu umożliwia odtwarzanie muzyki nawet do 20 h. Na obudowie znajduje się port USB umożliwiający ładowanie smartfonów i tabletów.

 

Najważniejsze wady:

Opinie o JBL Charge 3 są z reguły pozytywne, jednak pewna grupa użytkowników wskazuje na jakość odtwarzania basu przy dużej głośności. Ich zdaniem nie jest on zbyt wyrazisty, co może negatywnie wpłynąć na ogólny odbiór utworu, szczególnie przez audiofilów.

 

Werdykt: 9.8/10

Sprzęt jest dostępny w różnych kolorach. Jego moc jest równa 20 W, a waga wynosi 800 g. Bezprzewodowy głośnik jest uznawany za funkcjonalny, bo nie tylko pozwala na słuchanie muzyki, ale też prowadzenie rozmów. Wszystko za sprawą zestawu głośnomówiącego z funkcją tłumienia zakłóceń. Działa ona sprawnie, o czym zapewniają osoby przeprowadzające test JBL Charge 3.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Kompatybilność

Z głośnika można skorzystać tuż po jego rozpakowaniu. Wykorzystuje on połączenie bezprzewodowe Bluetooth, więc nie trzeba przeprowadzać żadnego procesu instalacyjnego. Wystarczy sparować sprzęt ze smartfonem i tabletem. Czynność nie powinna zająć więcej niż minutę. Co ciekawe, do głośnika można podłączyć maksymalnie 3 telefony i odtwarzać z nich muzykę naprzemiennie. W ten sposób podczas imprezy czy spotkania ze znajomymi można zadbać o urozmaicenie odtwarzanych utworów. Urządzenie wykorzystuje technologię JBL Connect, co oznacza, że użytkownik może podłączyć do niego także inne głośniki JBL obsługujące tę technologię. To przydatne rozwiązanie, szczególnie jeśli chcemy odtwarzać muzykę na dużej przestrzeni i zależy nam na tym, aby była ona dobrze słyszalna przez każdego. Jeśli jednak masz tylko jeden głośnik, nie musisz się martwić, bo za sprawą bocznych membran dźwięk jest rozprowadzany na sporą odległość.

Zasilanie

Głośnik jest zasilany akumulatorowo, więc można z niego korzystać w każdym miejscu. Pojemność baterii wynosi 6000 mAh, co gwarantuje do 20 h ciągłego odtwarzania. W związku z tym JBL Charge 3 to model sprawdzający się na długich imprezach. Warto wspomnieć o tym, że na urządzeniu znajduje się złącze USB, do którego można podpiąć smartfona czy tablet i w ten sposób go naładować. To zdecydowanie zwiększa funkcjonalność sprzętu. Czas ładowania głośnika bezprzewodowego wynosi ok. 4,5 h. 

 

Wykonanie

Dla części kupujących cena JBL Charge 3 może wydawać się nieco wysoka, jednak zdecydowanie warto zainwestować w ten sprzęt. Jest on przystosowany do użytkowania nawet w trudnych warunkach. Głośnik ma wodoodporną konstrukcję na poziomie IPX7, więc nawet po zanurzeniu sprzętu w wodzie, nie dojdzie do jego uszkodzenia (maksymalna głębokość wynosi 1 m, a czas 30 minut). Nawet jeśli na dworze zacznie padać lekki deszcz, nie musimy rezygnować ze słuchania muzyki. Sprzęt ma tkaną maskownicę i gumowe wykończenia. Całość prezentuje się nowocześnie. Konsumentom podoba się to, że do wyboru jest kilka wersji kolorystycznych głośnika: czerwona, czarna, szara, turkusowa i niebieska. Dokładne wymiary produktu to: szerokość – 21,3 cm, wysokość – 8,9 cm i głębokość – 8,7 cm. 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ