Opinie o kamerze SQ11

Ostatnio aktualizowane: 30.11.23

 

Najważniejsze zalety:

Kamera szpiegowska ma niewielkie wymiary, więc jest niewidoczna dla innych, a tym samym dobrze spełnia swoje zadanie. Może być wykorzystywana także jako rejestrator jazdy. Urządzenie ma funkcję podsłuchu. Wbudowany mikrofon rejestruje dźwięk w dobrej jakości. Kamera szpiegowska obsługuje karty pamięci o pojemności 32 GB, więc można zapisać na niej wiele filmów.

 

Najważniejsze wady:

W niektórych opiniach można przeczytać, że czujnik nie działa tak sprawnie, jak zapewnia o tym producent. Aktywuje on kamerę maksymalnie z odległości 1 metra. Dodatkowo część użytkowników na początku miała problem z tym, aby swobodnie poruszać się po menu.

 

Werdykt: 9.8/10

Choć według części konsumentów sprzęt ma wady, dla wielu osób jest to najlepsza kamera szpiegowska, jaką można znaleźć w tym przedziale cenowym. Urządzenie ma wymiary: 23 mm x 23 mm x 22 mm, a kąt widzenia wynosi 140 stopni. Wideo jest nagrywane w jakości FULL HD 1920×1080 oraz HD 1280×720.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Sterowanie

Na kamerze znajdują się tylko dwa przyciski i diody LED, które informują o wybranych ustawieniach. Przycisk Power służy do włączenia kamery. Kolejne kliknięcie sprawia, że sprzęt zaczyna rejestrować obraz. Aby zatrzymać pracę należy wcisnąć Power po raz kolejny. Przycisk oznaczony jako M umożliwia nam wybranie jakości nagrywania: 1080p (niebieski + czerwony) i 720p (niebieski). Kiedy dioda świeci się na czerwono oznacza to, że przeszliśmy do trybu zdjęciowego. Choć niektóre opinie o SQ11 wskazują, że obsługa urządzenia jest skomplikowana, kiedy dobrze poznamy zasady działania sprzętu, nie powinniśmy mieć z nią problemu. Warto pamiętać też o tym, że filmy są automatycznie nadpisywane, więc jeśli na urządzeniu nie ma już miejsca, starsze wideo zostanie usunięte.

Przeznaczenie

Prezentowany model ma szerokie możliwości zastosowania, co potwierdza test SQ11. Jest to przede wszystkim kamera szpiegowska o niewielkich wymiarach. Prędkość nagrywania wynosi do 30 klatek na sekundę, a kąt widzenia jest równy 140 stopni. Z uwagi na to, że zajmuje ona bardzo mało miejsca, można ją łatwo ukryć. Sprzęt ma też funkcję robienia zdjęć w rozdzielczości 4032×3024 (12 MP). Urządzenie jest często wykorzystywane jako rejestrator jazdy. Można go też używać jako dyktafon. Kamera ma wbudowany mikrofon, a jakość nagrań z reguły jest określana jako bardzo dobra. Z uwagi na niewielkie wymiary model można przymocować do drona. Sprzęt obsługuje karty pamięci do 32 GB. Kamera jest wyposażona w diody IR, które umożliwiają nagrywanie filmów po zmroku. Zapewniają one lepszą jakość obrazu. Warto wspomnieć, że do urządzenia można podłączyć stałe źródło zasilania, co daje pewność, że będzie ono nagrywało przez cały czas.

 

Zawartość zestawu

W skład zestawu wchodzi kamera z obudową zrobioną z wytrzymałych materiałów. Dodatkowo w komplecie otrzymujemy uchwyt mocujący z klipsem, więc możemy łatwo przymocować sprzęt do ubrania czy kasku. Klips jest wytrzymały i gwarantuje odpowiednią stabilność. W opakowaniu znajdziemy kabel USB i AV, a także instrukcję obsługi, z którą warto się zapoznać. Cena SQ11 jest przystępna, koszt zakupu sprzętu wynosi kilkadziesiąt złotych.

 

 

 

Dodaj komentarz

2 KOMENTARZ

Miroslaw

April 12, 2022 at 3:15 am

Posiadam kamerke SQ11 ale nie chce mi nagrywac zadnycch filmow karta sd 32GB wlozona wszystko robie w/g instrukcji i nic z tego nie wychodzi co moze byc nie tak? Wspomnę tez ze bateria jest w pelni naladowana

Odpowiadać
Zespół RadarTechnologiczny

April 17, 2022 at 2:02 pm

Dzień dobry,

Niestety nie jesteśmy w stanie pomóc na odległość, być może sprzęt jest uszkodzony. Prosimy aby zwrócił się Pan z nim do sprzedawcy, albo do serwisu, aby został sprawdzony pod względem sprawności.

Pozdrawiamy,
Zespół RadarTechnologiczny.pl

Odpowiadać