Opinie o LG OLED55C8

Ostatnio aktualizowane: 04.12.23

 

Najważniejsze zalety:

Opinie o LG OLED55C8, jakie możemy znaleźć w Internecie jasno wskazują, że dla kupujących najważniejsze jest to, że telewizor gwarantuje wysoką jakość obrazu. Można na nim nie tylko oglądać seriale czy krótkie filmiki, ale też pełnometrażowe filmy i przy tym czuć się, jak w kinie. Urządzenie jest też łatwe w obsłudze i estetycznie się prezentuje. Podstawa jest dobrze wyważona, więc gwarantuje stabilność. 

 

Najważniejsze wady:

Aby zmienić kanał albo inne ustawienia trzeba odczekać około minuty od włączenia telewizora. Dla części osób bywa to irytujące, jednak po czasie można się do tego przyzwyczaić.

 

Werdykt: 9.6/10

W wielu opiniach możemy przeczytać, że to dobry Smart TV, w który warto zainwestować. Telewizor można łatwo podłączyć do Internetu i w ten sposób uzyskać dostęp do różnorodnych multimediów. Użytkownicy mają m.in. możliwość odtwarzania filmów z YouTube czy pobierania ciekawych gier i aplikacji. Model ma dwa złącza HDMI i dwa wejścia USB. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wysoka jakość obrazu

Osoby, które kupiły ten telewizor i przeprowadziły test LG OLED55C8 zgodnie twierdzą, że jakość obrazu jest na bardzo dobrym poziomie. W związku z tym można przypuszczać, że sprzęt spełni oczekiwania także wymagających użytkowników, którzy są na przykład miłośnikami kina. Telewizor odtwarza obraz w jakości Full HD, a to oznacza, że są na nim widoczne wszystkie szczegóły, barwy odznaczają się naturalnością, a kontrast jest dobrze zachowany. Biorąc to wszystko pod uwagę, cena LG OLED55C8 nie wydaje się wygórowana.

System operacyjny Saphi

Sprzęt jest łatwy w obsłudze, a ma to związek z systemem operacyjnym Saphi, który odznacza się szybkością. Menu jest przejrzyste i dobrze opisane, a dzięki temu dostosowywanie telewizora do preferencji danego użytkownika nie jest czasochłonne. 

 

Dźwięk

Dlaczego warto zdecydować się na zakup telewizora Smart TV LG OLED55C8? Użytkownicy w swoich wypowiedziach podkreślają, że nie tylko jakość obrazu jest na dobrym poziomie, ale też dźwięk zaskakuje dokładnością i przyjemnym brzmieniem. Podczas oglądania filmu czy serialu dokładnie słychać, o czym rozmawiają bohaterowie. Odpowiada za to wykorzystana w urządzeniu technologia DTS HD. Jeśli podłączymy do sprzętu wysokiej jakości urządzenia audio, w swoim salonie będziemy mogli stworzyć coś na kształt prawdziwego kina. Oglądanie filmów z pewnością będzie przyjemne. 

 

Podstawa

Kupujący zwracają uwagę nie tylko na parametry telewizora, ale też jego design. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ większość osób chce, aby wnętrze ich domu prezentowało się estetycznie, a poszczególne sprzęty czy przedmioty do siebie pasowały. Smart TV ma podstawę Open Stand, którą wyróżnia prostota. Dodatkowo element ten jest solidny i dzięki temu zapewnia maksymalną stabilność. Dokładne wymiary urządzenia bez podstawy to: 122,8 cm x 70,7 cm x 4,7 cm. Sprzęt można nie tylko umieścić na szafce, ale też zamontować na ścianie. Potrzebny będzie do tego uchwyt VESA 300 mm x 200 mm. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ