Opinie o Logitech Z506

Ostatnio aktualizowane: 14.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Użytkownicy doceniają to, że głośniki można podłączyć do różnych urządzeń: Xboxa, konsoli PS3, komputera iPoda. Możliwości wykorzystania sprzętu są duże. Istnieje możliwość dokładnej regulacji niskich tonów. Bas można ustawiać w zależności od preferencji i tego, czego aktualnie chcemy posłuchać.

 

Najważniejsze wady:

Czasami podczas odtwarzania muzyki słyszalny jest mało przyjemny szum. Bywa on irytujący, szczególnie jeśli zależy nam na skupieniu się na poszczególnych dźwiękach. Ta wada jest wykrywana głównie przez znawców i miłośników sprzętu audio.

 

Werdykt: 9.4/10

Trzeba przyznać, że cena Logitech Z506, biorąc pod uwagę ilość elementów w zestawie, nie jest wygórowana. W komplecie znajdują się dwa głośniki przednie o mocy 8 W każdy i tylne o takich samych parametrach, a także 16 W głośnik centralny. Sprzęt ma także wyjście słuchawkowe. Konsument przy zakupie otrzymuje niezbędne okablowanie.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dźwięk przestrzenny

Logitech Z506 to zestaw głośników 5.1, dzięki którym można osiągnąć wrażenie dźwięku przestrzennego. To szczególnie istotne podczas oglądania filmów akcji, ale też innych produkcji i grania w gry polegające na zaciętej rywalizacji. W komplecie znajdują się głośniki: lewy, prawy, centralny, dwa tylne i subwoofer. Korzystając z tego kompletu, można za niewielką cenę stworzyć własne kino domowe, czyli idealne warunki do oglądania filmów.

Wygodny panel sterowania

Czasami bywa tak, że dobrej jakości urządzenia mające sporo funkcji, są trudne w obsłudze. W takim wypadku użytkownik czuje się niekiedy zniechęcony do korzystania ze sprzętu. Nie trzeba się obawiać, że taka sytuacja wystąpi, jeśli kupisz Logitech Z506. Test, który został przeprowadzony przez użytkowników, potwierdza, że wybranie ustawień nie jest niczym trudnym. Na prawym frontowym głośniku znajduje się panel do sterowania składający się z pokrętła do regulacji głośności, wejścia słuchawkowego i wyłącznika. 

 

Głośnik niskotonowy

Opinie Logitech Z506 są pozytywne z kilku powodów, a jednym z nich jest wysoka jakość wykonania głośnika niskotonowego. Ma on obudowę zrobioną z płyty MDF o grubości równej 8 mm. Pokryto ją dodatkowo czarną okleiną, a wszystko po to, aby ją wzmocnić i poprawić jej wygląd. Głośnik ma także cztery niskie nóżki zakończone podkładkami z antypoślizgowego materiału. Nie tylko zapewniają one stabilność urządzenia, ale też odpowiadają za tłumienie ewentualnych drgań. Z tyłu głośnika umieszczono różnego rodzaju złącza, są one dobrze opisane.

 

Uniwersalność

Warto wiedzieć, że te głośniki można podłączyć do różnych urządzeń. Współpracują one z komputerami, konsolami PS3, Xbox i Wii, a także odtwarzaczami DVD i iPodami. Jak widać, możliwości zastosowania tego sprzętu są naprawdę duże. Nie bez powodu Logitech Z506 jest uznawany za uniwersalny model.

 

Elegancki design

Kupując sprzęt do domu, sporo osób skupia się przede wszystkim na parametrach poszczególnych urządzeń i na tej podstawie podejmuje ostateczną decyzję zakupową. Niemniej jednak ważnym aspektem jest też design, więc przy nabywaniu głośników zaleca się zwracać na niego uwagę. Warto wybierać taki sprzęt, który będzie dobrze komponował się z wystrojem danego wnętrza i łatwo dopasuje się do innych urządzeń umieszczonych w pomieszczeniu. Taki bez wątpienia jest elegancki zestaw głośników Logitech Z506.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ