Opinie o Logitech Z906

Ostatnio aktualizowane: 30.11.23

 

Najważniejsze zalety:

Opisywane w tym artykule głośniki komputerowe są wysokiej jakości, o czym świadczy m.in. certyfikat THX. Stanowi on potwierdzenie tego, że sprzęt spełnia rygorystyczne normy w zakresie solidności wykonania, jak i efektywności działania. W zestawie znajduje się pilot zdalnego sterowania umożliwiający zmianę ustawień bez konieczności podchodzenia do głośników.

 

Najważniejsze wady:

Osoby wystawiające opinie Logitech Z906, wskazują, że jakość wykonania przetwornicy napięcia nie jest najlepsza. W związku z tym istnieje spore prawdopodobieństwo, że po dłuższym czasie użytkowania dojdzie do jej awarii i konieczne okaże się serwisowanie sprzętu.

 

Werdykt: 9.4/10

Choć urządzenie nie jest pozbawione wad, większość dostępnych w Internecie opinii na jego temat jest pochlebna. Moc głośnika satelitarnego jest równa 325 W, a głośnika niskotonowego 165 W. Waga kompletu wynosi 14 kg. Obudowa ma czarny kolor, dlatego zestaw nagłaśniający łatwo dopasować do innych sprzętów.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Możliwość podłączenia do 6 różnych urządzeń

Konsumenci przeprowadzający test Logitech Z906 doceniają to, że model jest dostosowany do podłączenia aż 6 urządzeń. W związku z tym można z niego wygodnie korzystać niezależnie od sytuacji i nie trzeba tracić czasu na podłączanie i odłączanie konkretnych sprzętów. To sprawia, że głośniki są uniwersalne.

Wygodne i łatwe sterowanie

Spore znaczenie ma to, że ze sprzętu wygodnie się korzysta. Jego obsługa nie sprawia trudności nawet osobie, która wcześniej nie miała do czynienia z takim urządzeniami i nie wie dokładnie, jak je użytkować. W widocznym, centralnym miejscu na obudowie znajduje się panel umożliwiający sprawne wybranie preferowanych ustawień. Wszystkie przyciski są dobrze oznaczone, a w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze można sięgnąć do instrukcji obsługi. Głośniki są sprzedawane w zestawie z pilotem zdalnego sterowania, dzięki któremu ich obsługa jest znacznie prostsza. Pilot jest solidnie wykonany, a umieszczone na nim przyciski się nie zacinają. Znacznie poprawia on komfort użytkowania sprzętu, bo żeby zmienić piosenkę albo głośność, nie trzeba wstawać z krzesła. 

 

Montaż na ścianie

Głośniki satelitarne można z łatwością zamontować na ścianie, używając do tego odpowiednich akcesoriów. To sposób na to, aby poprawić słyszalność dźwięków i stworzyć własne kino domowe. Większość użytkowników docenia taką możliwość i uznaje ją za spory atut tego zestawu.

 

Jakość wykonania

Niektórym osobom może się wydawać, że cena Logitech Z906 jest stosunkowo wysoka, bo wynosi ona ok. 1000 złotych. Trzeba jednak wziąć pod uwagę to, że w zestawie znajduje się kilka elementów. Ponadto jakość ich wykonania jest zadowalająca. Większość użytkowników przyznaje, że na powierzchni obudowy nie pojawiają się zarysowania, a membrany głośników nie są podatne na zniekształcenia czy działanie korozji.

 

Wejście słuchawkowe

Korzystanie ze sprzętu jest komfortowe m.in. dlatego, że ma on wejście liniowe audio. Oznacza to, że do głośników możemy łatwo podłączyć słuchawki. To rozwiązanie przydaje się szczególnie wtedy, kiedy nie chcemy przeszkadzać innym domownikom np. podczas wieczornego oglądania filmu czy grania online. To rozwiązanie jest też doceniane także przez rodziców małych dzieci, którzy muszą szczególnie dbać o spokój w swoim domu, kiedy ich pociecha śpi.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ