Opinie o Magnat Monitor Supreme Sub 302A

Ostatnio aktualizowane: 04.12.23

 

Najważniejsze zalety:

Magnat Monitor Supreme Sub 302A to zdaniem konsumentów dobry subwoofer, nad którego zakupem warto się zastanowić. Gwarantuje on zadowalającą jakość dźwięku, w szczególności podczas oglądania filmów. Podłączenie urządzenia nie jest trudne, na co wskazują pozytywne opinie Magnat Monitor Supreme Sub 302A, jakie można znaleźć w Internecie.

 

Najważniejsze wady:

Użytkownicy zwracają uwagę na automatyczny wyłącznik, który wydaje charakterystyczny dźwięk. Bywa on denerwujący w trakcie oglądania filmów i odwraca uwagę od tego, co aktualnie dzieje się na ekranie. Konsumenci polecają ten model szczególnie do kina domowego, ich zdaniem gorzej sprawdza się do słuchania muzyki. 

 

Werdykt: 9.4/10

Choć sprzęt ma pewne wady, większość opinii na jego temat jest pozytywna. Można być pewnym, że ten model spełni oczekiwania miłośników kina, którzy chcą stworzyć idealnie miejsce do oglądania filmów i wyraźnie słyszeć wszystkie kwestie wypowiadane przez aktorów. Cena Magnat Monitor Supreme Sub 302A mieści się w przedziale od ok. 650 do 750 zł, w zależności od sklepu.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Ogólna charakterystyka

Moc znamionowa prezentowanego subwoofera wynosi 100 W, a częstotliwość jest regulowana w zakresie od 50 Hz do 150 Hz. Pasmo przenoszenia mieści się w przedziale od 16 Hz do 200 Hz. Użytkownik może swobodnie regulować głośność pracy urządzenia i dostosowywać ją w zależności od aktualnych potrzeb. Dokładne wymiary prezentowanego sprzętu to: głębokość – 39,5 cm, szerokość – 33,5 cm i wysokość – 44 cm. Jego waga wynosi 16 kg. Jak widać, model nie zajmuje dużo miejsca, więc nie powinien zwracać przesadnej uwagi gości. 

Jakość wykonania

Z reguły pierwszą kwestią, na którą użytkownicy pochylają się przy wyborze urządzenia audio, są jego parametry. Nie bez znaczenia pozostaje też kwestia jakości wykonania, bo to od niej zależy, jak długo sprzęt zachowa trwałość i będzie bezawaryjnie działał. Przeprowadzony test Magnat Monitor Supreme Sub 302A dowiódł, że użyte do produkcji tego modelu materiały odznaczają się solidnością. W głośniku niskotonowym zastosowano też wysokiej jakości komponenty. Obudowa jest drewniana, na jej powierzchni nie pojawiają się zarysowania. Subwoofer jest dostępny w dwóch kolorach: mocca i czarnym. Przy podstawie znajdują się gumowe stopy, które zmniejszają drgania sprzętu i zabezpieczają przed jego samoczynnym przesuwaniem. 

 

O firmie

W podjęciu decyzji zakupowej może pomóc krótka informacja na temat producenta. Inwestycja w sprzęt sprawdzonej marki zwiększa szanse na zadowolenie konsumenta. Warto wiedzieć, że Magnat to jedna z największych niemieckich firm dostarczających na rynek urządzenia audio. W jej ofercie można znaleźć różnego rodzaju kolumny, zaawansowaną pod względem technicznym elektronikę i samochodowe zestawy audio.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ