Opinie o MSI Aegis 3

Ostatnio aktualizowane: 30.11.23

 

Najważniejsze zalety:

To dobry komputer stacjonarny z efektywnym systemem chłodzenia Silent Storm Cooling 2, który zabezpiecza poszczególne części sprzętu przed przegrzaniem. Dodatkowo system pracuje cicho, więc nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu urządzenia. Komputer ma zainstalowany system operacyjny Windows 10 Home. Model ma oryginalny design, który z pewnością spodoba się graczom.

 

Najważniejsze wady:

Nieliczne osoby wystawiające opinie MSI Aegis 3 wskazują na to, że sprzęt czasami się zacina. Nie dzieje się to jednak często, a sporadyczne, niemniej jednak może powodować irytację podczas gry online.

 

Werdykt: 9.4/10

To godny polecania komputer o dobrych parametrach. Urządzenie ma dwa dyski, jeden z nich ma pojemność 256 GB, a drugi 2 TB. To daje pewność, że na komputerze będzie można zainstalować wiele programów i przechowywać różnego rodzaju dane. Pamięć RAM wynosi 8 GB. Zastosowany procesor to Intel Core i7-8700.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dane techniczne

Dokładne wymiary komputera to: wysokość – 37,6 cm, szerokość – 17 cm i głębokość – 43,3 cm. Sprzęt waży niecałe 10 kg. Moc zasilacza wynosi 450 W. Karta graficzna to NVIDIA GeForce GTX 1060 o pojemności 6 GB. Sprzęt ma 8 GB pamięci RAM ze złączem SO-DIMM. Istnieje możliwość jej rozszerzenia do 32 GB. Zastosowany procesor Intel Core i7-8700 ma 6 rdzeni, a jego pamięć podręczna to 12 MB. Sprzęt ma łączność bezprzewodową Bluetooth i Wi-Fi.

Jakość dźwięku

Osoby, które miały okazję przeprowadzić test MSI Aegis 3 wskazują, że zintegrowany wzmacniacz Audio Boost 3 gwarantuje bardzo dobre wrażenia dźwiękowe, szczególnie jeśli używamy słuchawek. W rezultacie sprzęt powinien spełnić oczekiwania graczy online, którzy w trakcie rozgrywki muszą komunikować się ze swoimi kompanami. Każdy dźwięk jest dobrze słyszalny, dlatego też rozmowa między graczami przebiega bez problemów.

 

Technologia Mystic Light

Na uwagę zasługuje technologia Mystic Light, która daje możliwość dostosowania wyglądu komputera do naszych preferencji. Mowa tutaj dokładnie o podświetleniu sprzętu, które można dowolnie zmieniać. Do wyboru są m.in. gotowe efekty, a ich ustawianie zajmuje dosłownie chwilę. Komputer może świecić na różne kolory jednostajnie lub zmieniać oświetlenie. W efekcie prezentuje się on oryginalnie, szczególnie jeśli w pomieszczeniu, w którym jest ustawiony, panuje półmrok.

 

Wykonanie

Osoby zainteresowane zakupem komputera stacjonarnego zwracają uwagę na model MSI Aegis 3. Cena sprzętu jest dość wysoka, a mimo to cieszy się on popularnością. Wynika to nie tylko z jego dobrych parametrów technicznych, ale też wysokiej jakości wykonania. Obudowa jest zrobiona z dobrych gatunkowo materiałów. Co więcej, ma wyżłobienia i nieregularny kształt, co sprawia, że zwraca uwagę innych osób. Komputer bez wątpienia prezentuje się oryginalnie na tle innych dostępnych na rynku modeli.

 

Dysk

Martwisz się o to, że na Twoim komputerze szybko zabraknie miejsca i będziesz musiał usunąć ważne pliki albo zrezygnować z instalacji nowej gry czy programu? Jeśli wybierzesz prezentowany model, nie będziesz musiał się o to obawiać. Sprzęt ma dwa dyski, jeden o pojemności 256 GB, a drugi 2 TB, co daje pewność, że będziesz mógł przechowywać na nim wszystkie ważne pliki. W efekcie nie będzie konieczności inwestowania w dysk zewnętrzny.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ