Opinie o MSI Aegis Ti3

Ostatnio aktualizowane: 30.11.23

 

Najważniejsze zalety:

Urządzenie ma dwa dyski twarde, a nie tylko jeden, więc możemy mieć pewność, że pomieszczą wszystkie istotne dla nas pliki. Takie rozwiązanie zapewnia szybkie uruchamianie systemu i aplikacji. To odpowiedni komputer PC dla graczy, który można wygodnie przenosić z miejsca na miejsce (na obudowie znajduje się pozwalający na to uchwyt).

 

Najważniejsze wady:

Jak zauważyli gracze, dostęp do niektórych złączy może być nieco utrudniony. Mowa tu w szczególności o wyjściu HDMI, gnieździe RJ-45 oraz portach USB 3.1. Wszystko przez to, że znajdują się one na tylnym, a nie przednim panelu.

 

Werdykt:

Komputer ma wymiary: 37,6 cm x 17 cm x 43,3 cm i waży 9,69 kg. Wyposażono go w nowoczesne technologie, co gwarantuje płynne działanie. Czytając opinie MSI Aegis Ti3, można dojść do wniosku, że ryzyko niespodziewanego zacięcia się gry jest zmniejszone do minimum. Gracze przyznają też, że sprzęt efektownie się prezentuje.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

System Windows 10

Urządzenie ma wgrany system operacyjny Windows 10, dający dostęp do kilku nowych funkcji. To np. rozpoznawanie pisma odręcznego, cech biometrycznych oraz głosu. Co więcej, oprogramowanie zapewnia bardzo dobrą ochronę naszych danych, w tym celu wykorzystywana jest specjalna zapora, mechanizmy antywirusowe, program Defender, jak również zabezpieczenia przed wyłudzaniem informacji. Dostęp do wszystkich wymienionych usług mamy zagwarantowany przez cały okres trwania pomocy technicznej, ponadto są one na bieżąco aktualizowane. Należy też wspomnieć o wgranych aplikacjach, które często są przydatne, takich jak Mapy, OneNote i Poczta. Chcąc zainstalować nowy program, wystarczy włączyć Sklep Microsoft i go pobrać.

System chłodzenia Silent Storm Cooling 2

Gracze uważają, że komputer wyposażono w wydajny system chłodzenia (Silent Storm Cooling 2). Żeby to potwierdzić, przeprowadzono specjalny test MSI Aegis Ti3. Okazało się, że urządzenie nie nagrzewa się mocno nawet po kilku godzinach nieustannej grze czy pracy z wymagającą aplikacją. Na system chłodzenia komputera składają się trzy oddzielne strumienie przepływu powietrza, odpowiadające za obniżanie temperatury poszczególnych komponentów.

 

Wygodne i bezpieczne przenoszenie

Sprzęt dla gracza powinien działać płynnie, a także być wygodny w przenoszeniu. To bardzo ważna kwestia dla osób, które często biorą udział w turniejach gamingowych i podróżują ze swoim komputerem. Model marki MSI jest lekki, a obudowa wykazuje odporność na uszkodzenia. Za sprawą uchwytu możemy bez trudu przenieść komputer, bez ryzyka, że niespodziewanie wyślizgnie się z dłoni. Karta graficzna jest umieszczona w obudowie pionowo, a nie poziomo. To sprawia, że jest ona dobrze zabezpieczona przed wygięciem. Nie należy się też obawiać przypadkowego uszkodzenia gniazda PCI Express.

 

Dwa dyski twarde

Ponieważ komputer ma wbudowane dwa twarde dyski, daje możliwość przechowywania większej ilości plików, a jego działanie jest wydajniejsze. Nośnik HDD o pojemności 2 TB pomieści wszystkie zdjęcia, filmy, albumy muzyczne, dokumenty tekstowe i inne ważne dla nas dane. Z kolei 256 GB dysk SSD zapewnia szybkie załadowanie i uruchomienie systemu operacyjnego, skraca też czas potrzebny na włączenie gier. Z tego względu cena MSI Aegis Ti3 nie powinna wydawać się wygórowana.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ