Opinie o MSI Trident 3

Ostatnio aktualizowane: 04.12.23

 

Najważniejsze zalety:

Komputer jest odpowiedni dla graczy, ale nie tylko. Można go wykorzystać również do oglądania filmów, przeglądania stron www czy pracy z różnymi programami. Sprzęt ma kompaktowe wymiary, można ustawić go w pionie, jak i poziomie, w zależności od potrzeb. Co więcej, komputer można bez trudu przenieść z miejsca na miejsce.

 

Najważniejsze wady:

Jak przekonują gracze, urządzenie mogłoby bardziej atrakcyjnie się prezentować. Według nich na obudowie powinno być więcej pasków LED, które emitowałyby kolorowe światło. Osobom publikującym opinie MSI Trident 3 brakuje też okienka na obudowie, przez które widoczne są najważniejsze podzespoły komputera.

 

Werdykt: 9.3/10

Sprzęt jest niewielki, ale działa niezawodnie i pozwala na wielogodzinną grę. Innowacyjny system chłodzenia Silent Storming Cooling zapobiega przegrzaniu procesora i innych podzespołów, co mogłoby skończyć się awarią. Komputer ma 8 GB pamięci RAM oraz dwa dyski: SSD o pojemności 128 GB i HDD o pojemności 1 TB.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Nowoczesna karta graficzna

Komputer został wyposażony w kartę graficzną GeForce GTX 1060, która zapewnia do 3 razy wyższą wydajność w porównaniu do innych modeli. Potwierdził to przeprowadzony test MSI Trident 3. Sprzęt daje możliwość ustawienia najwyższych parametrów grafiki bez ryzyka ciągłego zacinania się gry. Pozwala to także na oglądanie filmów w bardzo dobrej rozdzielczości, nawet 4K UHD. Nie można nie wspomnieć o tym, że urządzenie jest zgodne z wymaganiami VR Ready i daje możliwość grania w gry w technologii VR.

 

 

Silent Storm Cooling

Za chłodzenie podzespołów odpowiada technologia Silent Storm Cooling. Wykorzystuje ona dwa oddzielne systemy, które obniżają temperaturę komponentów rozmieszczonych w różnych częściach obudowy. Przepływ powietrza został osobno zoptymalizowany dla każdego z nich. Z tego względu można grać przez wiele godzin nie obawiając się o przegrzanie komputera. Ważne jest to, że chłodzące systemy działają nie tylko wydajnie, ale i bardzo cicho. Zastosowany wentylator wyróżnia się nietypową budową łopatek. Pozwala on na zwiększenie przepływu powietrza, a jednocześnie na zmniejszenie powstającego przy tym hałasu. To daje pewność, że system chłodzenia nie będzie zagłuszał filmu czy efektów dźwiękowych gry.

 

System Windows 10 Home

To komputer z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows 10 Home. Rozbudowane menu Start daje szybki dostęp do wszystkich potrzebnych funkcji i ulubionych programów, a nowa przeglądarka Microsoft Edge pozwala na komfortowe korzystanie z Internetu. Oprogramowanie jest na bieżąco aktualizowane, również pod kątem zabezpieczeń. System jest intuicyjny w obsłudze.

 

Lekkość

Choć urządzenie ma wiele nowoczesnych technologii, jego całkowite wymiary nie są zbyt duże. Poza tym cena MSI Trident 3 jest atrakcyjna. W razie potrzeby sprzęt można zabrać ze sobą, np. na wakacyjny wyjazd czy turniej gamingowy. Komputer waży nieco ponad 3 kg i jest na tyle niewielki, że z pewnością zmieści się do plecaka. Podróżowanie z urządzeniem jest komfortowe i w pełni bezpieczne. Obudowa jest solidna, dlatego dobrze chroni wewnętrzne podzespoły.

 

Procesor Intel Core i5

Sprzęt ma 6-rdzeniowy procesor Intel Core i5, który w połączeniu z 8 GB pamięcią RAM gwarantuje płynne działanie. Urządzenie nie zacina się i zapewnia krótki czas rozruchu. Jest ono bardzo dobrze przystosowane do intensywnej, wielogodzinnej pracy.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ