Opinie o Overmax Multipic 2.3

Ostatnio aktualizowane: 14.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Publikowane na temat urządzenia Overmax Multipic 2.3 opinie są dowodem na to, że jednym z jego najważniejszych atutów jest łatwa obsługa. To sprzęt z menu przetłumaczonym na język polski, w efekcie czego szybko możemy znaleźć opcję, która nas interesuje. W zestawie jest poręczny pilot z dobrze oznaczonymi przyciskami, za pomocą którego szybko zmienimy ustawienia, bez potrzeby wstawania z kanapy.

 

Najważniejsze wady:

Maksymalna przekątna wyświetlanego obrazu to 130 cali. Osoby, które chcą wykorzystywać projektor do oglądania wydarzeń sportowych na żywo lub grania na konsoli uważają, że to zbyt mało, aby dostrzec na ekranie wszystkie szczegóły.

 

Werdykt: 9.4/10

Nie jest to duży sprzęt, dlatego można ustawić go w pomieszczeniu o niewielkim metrażu. Jest on wyposażony w lampę LED o mocy 55 W, której trwałość szacuje się na 50 000 godzin. Projektor znajduje zastosowanie w domu, ale nie tylko. Przyda się on też w biurze lub szkole, można go przenosić z miejsca na miejsce. Poza tym cena Overmax Multipic 2.3 nie jest wygórowana.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Bezprzewodowa łączność

Projektor LED ma kilka przydatnych złączy, takich jak USB, HDMI, mini jack oraz AV. Wystarczy więc zaopatrzyć się w odpowiedni przewód, aby podłączyć go do wybranego sprzętu. Niemniej jednak czasami użycie kabla nie jest konieczne, ponieważ sprzęt ma też wbudowany moduł Wi-Fi. Oznacza to, że można łączyć się z telewizorem, tabletem czy komputerem bezprzewodowo. Sparowanie urządzeń nie zajmuje dużo czasu, a do niespodziewanego zerwania łączności dochodzi bardzo rzadko. Co więcej, projektor obsługuje aplikację YouTube, AirPlay i Miracast. Za jego pośrednictwem możemy więc oglądać materiały wideo przesyłane bezpośrednio z wybranego urządzenia mobilnego z systemem operacyjnym Android lub iOS.

Zastępuje telewizor i monitor

Osoby, które zdecydowały się na zakup projektora i przeprowadziły test Overmax Multipic 2.3 potwierdzają, że dobrze zastępuje on telewizor, a nawet monitor komputera. Wielkość obrazu można regulować w zakresie od 40 do 130 cali, a jego rozdzielczość to 1920 x 1080 pikseli (Full HD). Sprzęt obsługuje najbardziej popularne formaty plików, czyli: DivX, Avi, WMA, JPG, MP3, PNG, MPEG4, BMP, MOV itp. Ze względu na to, że ma on port USB, możemy odtwarzać filmy lub zdjęcia zapisane na zewnętrznych nośnikach danych, takich jak pendrive.

 

Cicha praca

Niektóre projektory generują stosunkowo duży hałas podczas pracy, a to powoduje, że oglądanie filmów nie jest w pełni komfortowe. Jednak kupujący przekonują, że nie dotyczy to sprzętu Overmax Multipic 2.3. Cechą, która wyróżnia go wśród podobnych urządzeń jest cichy oraz wydajnie działający układ chłodzenia. Projektor nie jest hałaśliwy, dlatego nie ma potrzeby zwiększania poziomu głośności dźwięków, aby móc skupić się na oglądanym filmie.

 

Automatyczna oraz manualna korekcja obrazu

Dopasowanie sposobu działania urządzenia do swoich potrzeb nie jest trudne, także dla osób, które wcześniej nie używały projektora. Wszystko ze względu na opcję automatycznej korekcji obrazu. Bardziej doświadczone osoby mogą dokonać zmian parametrów ręcznie, co również nie powinno okazać się zbyt kłopotliwe. W razie potrzeby możemy obrócić projektor o 360 stopni i zmienić proporcje obrazu z 16:9 na 4:3.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

2 KOMENTARZ

Artur

September 5, 2021 at 9:15 pm

Wszyscy piszą że jest głośny – wentylator i ja też tsk twierdzę.

Odpowiadać
Zespół RadarTechnologiczny

September 7, 2021 at 2:32 pm

Dzień dobry,

Dziękujemy za podzielenie się opinią.

Pozdrawiamy,
Zespół RadarTechnologiczny

Odpowiadać