Opinie o Philips 32PFS5823

Ostatnio aktualizowane: 04.12.23

 

Najważniejsze zalety:

Telewizor ma dwa wejścia HDMI i funkcję Easylink. Znajdujące się na obudowie złącze USB umożliwia odtwarzanie zapisanych na dysku zewnętrznym filmów i innych plików. Urządzenie odtwarza obraz w jakości Full HD. Zastosowane w nim technologie sprawiają, że filmy mają naturalne, wyraziste barwy, a na ekranie widać wszystkie szczegóły. 

 

Najważniejsze wady:

Telewizor jest dobrze oceniany przez użytkowników, choć niektórzy z nich przyznają, że sterowanie urządzeniem, szczególnie na początku, bywa trudne. Wynika to z tego, że telewizor nie ma intuicyjnego menu, a niektóre z ustawień są nazwane w taki sposób, że ciężko domyślić się, co w rzeczywistości oznaczają.

 

Werdykt: 9.8/10

Philips 32PFS5823 to dobry telewizor dostępny w przystępnej cenie. Model ma 32 cali, jednak w ofercie producenta znajdują się też większe sprzęty. W urządzeniu wykorzystano system operacyjny Saphi. Telewizor można w prosty sposób podłączyć do Internetu (funkcja Smart TV).

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Zastosowane technologie

W telewizorze zastosowano technologie mające za zadanie podnieść komfort użytkowania i jakość odtwarzania obrazu. Mowa tutaj m.in. o technologii Philips Pixel Plus HD, która wpływa dobrze na kontrast, dzięki czemu filmy lepiej wyglądają na dużym ekranie. Zarówno jasne odcienie, jak i ciemne są odwzorowane w odpowiedni sposób. Warto zwrócić też uwagę na technologię DTS HD, która odpowiada za optymalizację przetwarzania dźwięku. W rezultacie wypowiadane przez aktorów dialogi są wyraźne. Telewizor może posłużyć nam także do odtwarzania muzyki, która z pewnością będzie miała przyjemne brzmienie, niezależnie od jej rodzaju. Z uwagi na zastosowane technologie, wiele osób wybiera Philips 32PFS5823. Opinie na temat tego modelu są pozytywne.

Full HD

Telewizor zapewnia obraz w jakości Full HD, więc powinien spełnić oczekiwania wielu osób. Obraz jest ostry, o czym można przeczytać w zamieszczonych w Internecie opiniach. Dodatkowo sprzęt zachowuje odpowiedni kontrast i jasność, a kolory są naturalne. Bez względu na to, jakie filmy lubisz oglądać, ten model powinien Ci się spodobać. Przeprowadzony przez użytkowników test Philips 32PFS5823 wykazał, że obraz się nie zacina, poszczególne sceny przechodzą płynnie.

 

Oprogramowanie Spahi

Telewizor ma wgrane oprogramowanie Saphi, które działa sprawnie, więc nie powinno być problemu z jego zacinaniem się. Dostęp do menu uzyskuje się po naciśnięciu jednego przycisku. Warto przed pierwszym użytkowaniem dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi. Z poziomu telewizora uzyskujemy łatwy dostęp do popularnych platform rozrywkowych, takich jak Netflix czy YouTube.

 

Design

Wielu osobom zależy na tym, aby telewizor ładnie komponował się z wnętrzem i stanowił jego uzupełnienie. Prezentowany model ma jasną, cienką ramę. Telewizor ma solidną podstawę Open Stand, która została dobrze wyważona, aby gwarantować stabilność i tym samym maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. Dokładne wymiary urządzenia to: 73,2 cm x 45,4 cm x 16,6 cm. Model ma przekątną równą 32 cale, jednak producent ma w swojej ofercie ten sam telewizor w większych rozmiarach (43 cale i 50 cali). Kupujący są zgodni, że cena Philips 32PFS5823 nie jest zbyt wysoka, a jakość wykonania produktu jest na dobrym poziomie.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ