Opinie o Polaroid Snap

Ostatnio aktualizowane: 04.12.23

 

Najważniejsze zalety:

Mimo że jest to aparat analogowy, zrobione zdjęcia możemy też przechowywać na karcie pamięci. Za sprawą wizjera możliwe jest podglądanie kadru i poprawienie go, jeśli pojawi się taka potrzeba. Czytając opinie o Polaroid Snap można wywnioskować, że dodatkową zaletą sprzętu są kompaktowe wymiary. To bardzo poręczny model.

 

Najważniejsze wady:

Co prawda urządzenie zostało wyposażone w kilka przydatnych podczas fotografowania opcji, ale nie ma zoomu. To powoduje, że trudno jest zrobić zdjęcie osób czy przedmiotów znajdujących się daleko od nas.

 

Werdykt: 9.4/10

Sprzęt jest bardzo dobrą propozycją dla konsumentów, którym marzy się aparat fotograficzny Polaroid. Od razu po zrobieniu zdjęcia można je wydrukować, trwa to ok. 45 sekund. To urządzenie o rozdzielczość 10 Mpix wyposażono w matrycę CMOS. Model jest zasilany litowo-jonowym akumulatorem i obsługuje karty pamięci MicroSD oraz MicroSDHC o pojemności do 32 GB.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

6 wersji kolorystycznych

Są osoby, które podczas poszukiwań odpowiedniego aparatu fotograficznego zwracają uwagę nie tylko na parametry, ale i wygląd. Pod tym względem na szczególną uwagę zasługuje model Polaroid Snap. Test, który przeprowadzono wśród posiadaczy aparatu potwierdził, że został on doceniony m.in. za oryginalny design. Do wyboru mamy 6 wersji kolorystycznych, czyli: białą, czarną, różową, fioletową, czerwoną i niebieską. Możemy zdecydować się na model, który najbardziej odpowiada naszym preferencjom. Warto też zaznaczyć, że na obudowie nie powinny za szybko pojawić się nieestetyczne ślady użytkowania, takie jak przetarcia. Jej materiałem wykonania jest solidne tworzywo sztuczne.

Kilka programów tematycznych

Robiąc zdjęcia za pomocą aparatu możemy wybrać jeden z 6 dostępnych programów tematycznych. Dzięki temu możemy uzyskać fotografie: standardowe kolorowe, standardowe kolorowe z ramką, czarno białe, czarno-białe z ramką, sepia, sepia z ramką. Dodatkowym programem jest fotobudka. Po jej włączeniu możemy zrobić 4 zdjęcia w serii co 4 sekundy, są one drukowane na jednym arkuszu papieru. Co więcej, jeśli przebywamy w niedostatecznie oświetlonym pomieszczeniu, możemy skorzystać z wbudowanej lampy błyskowej. Sprzęt został też wyposażony w samowyzwalacz.

 

Szybki wydruk

Tuż po zrobieniu zdjęcia możemy je wydrukować, wystarczy 45 sekund. Do druku wykorzystywana jest technologia termiczna, a więc nie ma potrzeby systematycznego uzupełniania poziomu atramentu. Fotografie są drukowane na papierze ZINK. Jest on odporny na promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne, a także działanie wilgoci. Nie trzeba się więc obawiać, że kolory na zdjęciach wyblakną. Ciekawe jest to, że fotografie możemy wykorzystać np. do ozdobienia swojej sypialni. Każdy wydruk ma samoprzylepną warstwę, dlatego możemy przyklejać go do ściany czy innych powierzchni.

 

Niewielkie wymiary

Aparat bez wątpienia przypadnie do gustu osobom, którym zależy na zakupie niedrogiego oraz niewielkiego sprzętu. Cena Polaroid Snap jest bardzo atrakcyjna, dlatego nie należy się martwić o nadwyrężenie domowego budżetu. Całkowite wymiary urządzenia są równe: 16,8 cm x 15,8 cm x 4,8 cm, waży ono 431 g. Aparat bardzo dobrze leży w dłoni i nie ma ryzyka, że przez przypadek upuścimy go na ziemię. Możemy mieć go cały czas przy sobie, nie zajmie dużo miejsca w torbie lub plecaku.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ