Opinie o TP-Link TL-MR6400

Ostatnio aktualizowane: 30.11.23

 

Najważniejsze zalety:

Router Wi-Fi jest zrobiony z dobrej jakości materiałów gwarantujących długi czas pracy bez awarii. Obudowa zachowuje swój początkowy wygląd przez wiele miesięcy, jej powierzchnia nie jest podatna na zarysowania. Połączenie internetowe osiąga prędkość do 300 Mb/s, to zadowalający wynik.

Najważniejsze wady:

Prezentowany router Wi-Fi ma sporo zalet, jednak trzeba podkreślić, że nie ma on portu USB. To nieco wpływa na jego uniwersalność. Do routera nie można łatwo podłączyć np. drukarki, co zdarza się, że bywa irytujące.

 

Werdykt: 9.8/10

Osoby, które zdecydowały się zainwestować w ten model i zrobiły test TP-Link TL-MR6400, uważają, że dokonały dobrego wyboru. Stosunek ceny do jakości wykonania jest bardzo dobry. Sprzęt zapewnia stabilne połączenie internetowe, co jest najważniejsze. Ponadto urządzenie estetycznie się prezentuje, a z uwagi na to, że nie wymaga konfiguracji, jest łatwiejsze w użytkowaniu.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dołączone akcesoria

Do zestawu dołączone zostały potrzebne akcesoria, więc nie trzeba zastanawiać się, co kupić, aby sprzęt poprawnie działał. W opakowaniu znajduje się zasilacz zrobiony z wysokiej jakości materiałów. Przewód zasilacza jest stosunkowo długi i nie pojawiają się na nim przetarcia. Zestaw zawiera też kabel RJ-45 i adaptery: micro SIM i nano SIM. Dokładne wymiary routera Wi-Fi to: wysokość – 3,4 cm, szerokość – 20,2 cm i głębokość – 14,1 cm. 

Bez potrzeby konfiguracji

Opublikowane w Internecie opinie TP-Link TL-MR6400 wskazują na to, że obsługa urządzenia nie jest trudna. Istotną zaletą jest to, że model nie wymaga konfiguracji. Wszystko dlatego, że ma on zintegrowany modem 4G LTE i slot na kartę SIM. W związku z tym, aby zacząć korzystać z routera, wystarczy tylko włożyć kartę SIM, podłączyć sprzęt do źródła zasilania i go włączyć. Po chwili powinno nastąpić automatycznie połączenie z siecią operatora.

 

Anteny

Router ma zintegrowane anteny wykonane z najwyższą starannością. Mają one dużą moc, dlatego też pozwalają na nawiązanie stabilnego połączenia i utrzymanie dużego zasięgu. W rezultacie nie trzeba się obawiać o to, że podczas korzystania z przeglądarki połączenie internetowe nie będzie najlepsze i czasami strony nie będą się ładować. Ponadto nie powinno być problemu z tym, aby do urządzenia podłączyło się kilku użytkowników. Router osiąga prędkość przesyłu danych do 300 Mb/s, dlatego też spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Użytkownicy korzystający z tego sprzętu przyznają, że pobieranie dużych plików nie zajmuje dużo czasu, a podczas udostępniania wideo na żywo nie ma problemów z zakłóceniami. 

 

Wykonanie

Choć w przypadku tego typu produktów design nie ma największego znaczenia, mimo wszystko konsumenci zwracają na niego uwagę. Router wygląda prosto, ma gładką obudowę i łatwo dopasuje się do każdego wystroju wnętrza. Ponadto cena TP-Link TL-MR6400 nie jest wysoka, tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę, że sprzęt działa wydajnie, a nawiązane połączenie internetowe jest stabilne. Jakość wykonania modelu jest określana jako bardzo dobra, na jego powierzchni nie widać śladów zarysowań czy innych uszkodzeń mechanicznych.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ