Opinie o Xiaomi MI Band 2

Ostatnio aktualizowane: 04.12.23

 

Najważniejsze zalety:

Smartband jest bardzo wytrzymały, ponieważ nie ulegnie awarii na skutek kontaktu z wilgocią, upadku z niewielkiej wysokości czy wahań temperatury. Można go sparować ze swoim smartfonem, dotyczy to zarówno urządzeń z systemem Android, jak również iOS. Opaska ma miękki pasek, który nie podrażnia skóry. Można go dobrze dopasować do obwodu nadgarstka.

 

Najważniejsze wady:

Jak pokazały poddane analizie opinie Xiaomi MI Band 2, używanie sprzętu na zewnątrz w słoneczne dni nie jest do końca komfortowe. Wszystko przez to, że pojawia się wtedy problem z odczytaniem informacji wyświetlanych na ekranie.

 

Werdykt: 9.4/10

Ta nowoczesna opaska smartband nie jest trudna w obsłudze. Z uwagi na czarny kolor możemy ją łatwo dopasować do wielu różnych stylizacji i nosić codziennie. Urządzenie wyświetla najważniejsze powiadomienia ze smartfona, również te dotyczące przychodzących wiadomości i połączeń telefonicznych. Długość paska jest regulowana w zakresie od 15,5 cm do 21 cm.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Nie tylko dla sportowców

Na zakup smartbandu decydują się przede wszystkim osoby uprawiające sporty, takie jak np. bieganie, jazda na rowerze czy pływanie. Wynika to z faktu, że sprzęt umożliwia pomiar pulsu, pokonanego dystansu, ilość spalonych kalorii oraz wykonanych w ciągu dnia kroków. Niemniej jednak może on się przydać również tym osobom, które nie ćwiczą regularnie. Po sparowaniu opaski ze swoim smartfonem możemy na bieżąco śledzić istotne powiadomienia, nawet jeśli nie weźmiemy telefonu ze sobą z domu. Warto zostawić smartband na nadgarstku na noc, bo wtedy będzie pełnić funkcję monitora snu. Dzięki sprzętowi możemy się przekonać, czy śpimy wystarczająco długo, a nawet znaleźć powód, dlaczego się nie wysypiamy. Możemy też ustawić opcję budzika, aby smartband stopniowo wybudzał nas ze snu. Posiadacze telefonów marki Xiaomi mogą wykorzystywać go do odblokowania ekranu.

Pojemna bateria

Pojemność baterii, która zasila urządzenie, wynosi 70 mAh. Nie ma potrzeby jej częstego ładowania, aby swobodnie korzystać z opaski. Średnio wystarczy podłączać smartband do ładowarki co 20 dni, a więc nie powinno to być bardzo uciążliwe. Na pewno docenią to osoby zapominalskie. Pojemna bateria sprawia, że nie musimy się martwić o niespodziewane rozładowanie się sprzętu, np. w czasie treningu.

 

Wytrzymałość

Każdy, kto chce znaleźć wytrzymały smartband, na pewno będzie zadowolony z zakupu modelu Xiaomi MI Band 2. Test, jakiemu został on poddany, udowodnił, że to bardzo solidna opaska. Wytrzymuje ona upadek z wysokości 1,2 m i przypadkowe uderzenie piłką. Urządzenie jest wodoodporne i nie zepsuje się w wyniku zanurzenia w wodzie na głębokość 1 m na okres 30 minut. Poza tym działa ono niezawodnie zarówno w niskiej, jak i bardzo wysokiej temperaturze, mieszczącej się w zakresie od -20 st. C do +70 st. C.

 

Możliwość zmiany koloru opaski

Jeśli po pewnym czasie uznamy, że czarny kolor opaski nie do końca nam odpowiada, możemy wymienić go na inny. Do wyboru jest kilka ciekawych odcieni, takich jak żółty, miętowy, czerwony i błękitny. Zmiana barwy opaski nie jest dużym wydatkiem, cena Xiaomi MI Band 2 także nie jest wygórowana.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ