Ranking 5 najlepszych głośników do telefon w 2024

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

Głośnik do telefonu – Przewodnik zakupowy, ranking i test

 

Głośnik do telefonu to praktyczny sprzęt, który umożliwia słuchanie muzyki prosto ze smartfona i to bez potrzeby podłączania do niego słuchawek. Urządzenie przydaje się m.in. na imprezach na świeżym powietrzu. Jak wynika z naszej analizy recenzji i trendów zakupowych, JBL GO to najpopularniejszy model w 2024 roku. Jest on zasilany akumulatorem, który po naładowaniu zapewnia 5 godzin ciągłej pracy. Sprzęt ma wbudowany mikrofon, co pozwala na wykorzystanie go jako zestawu głośnomówiącego. Należy wspomnieć także o tym, że głośnik ma kompaktowe wymiary i jest lekki, mieści się w kieszeni spodni czy torebce. Z pewnością spodoba Ci się to, że możesz sam zdecydować, w jakim kolorze będzie sprzęt. Do wyboru masz różne barwy: czerń, pomarańcz, turkus, fuksję, czerwień i kilka innych. Potrzebujesz bezprzewodowego głośnika z modułem NFC? Przyjrzyj się bliżej urządzeniu Denon Envaya Mini. Czas pracy akumulatora to 10 godzin, a jego ładowanie trwa 2,5 godziny. Do modelu można jednocześnie podłączyć maksymalnie trzy sprzęty.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Głośnik emituje niemal krystaliczny dźwięk, który jest doceniany nie tylko przez fanów słuchania głośnej muzyki. Akumulator pozwala na słuchanie ulubionych utworów aż 5 godzin bez konieczności podłączania do źródła zasilania. Do głośnika można podłączyć również przewód audio. Sprzęt ma wbudowany zestaw głośnomówiący z redukcją szumów.

Wady

Dla niektórych użytkowników głośniki mają za mało basów, ponieważ nie mają membrany biernej, tylko otwór, przez który wychodzi powietrze.

Podsumowanie

Głośniki są dostępne w ośmiu wersjach kolorystycznych. Model obsługuje łącze Bluetooth 4.1. Model jest ładowany przez USB. Waga głośnika to 130 g. Czas ładowania akumulatora urządzenia wynosi około 1,5 h.

Drugi wybór

Zalety

Akumulator pracuje nawet 10 godzin. Głośnik ma kompaktowy rozmiar, dzięki czemu można go zabrać ze sobą niemal wszędzie. Obudowa modelu jest wodoodporna, więc możemy zabrać głośnik ze sobą również na wyjazdy nad jezioro, pod namiot lub po prostu na basen. Sprzęt został wyposażony w zestaw głośnomówiący.

Wady

Model nie jest odpowiedni dla osób, które chcą słuchać głęboko nasyconych basów. To model raczej dla fanów jazzu i wielowymiarowych utworów.

Podsumowanie

Sprzęt pozwala na bezprzewodowe łączenie. Wystarczy zetknąć dwa urządzenia, dzięki systemowi Bluetooth NFC. W urządzenie jest wbudowany mikrofon z systemem redukcji szumów.

Rozważ też

Zalety

Model jest odporny na zachlapania. Wbudowany mikrofon redukuje szumy. Głośnik ma wbudowany slot pamięci microSD. Z głośnikiem można połączyć się za pośrednictwem USB bez ryzyka zerwania połączenia. Do głośnika możemy również podłączać odtwarzacze muzyki za pomocą kabla USB.

Wady

Model nie ma systemu NFC, który znacznie ułatwiłby łączenie z urządzeniami. Głośnik długo się ładuje.

Podsumowanie

Wbudowany akumulator ma amperaż 6000 mAH. Model jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Jest on wygodny w przenoszeniu ze względu na niewielką wagę. Sprzętem można sterować za pomocą smartfona.

 

 

Przewodnik zakupowy – Jaki głośnik do telefonu kupić?

 

W dzisiejszych czasach telefon komórkowy jest urządzeniem, które zastępuje nam większość sprzętów elektronicznych. Umożliwia nie tylko szybką komunikację z innymi ludźmi, ale również możemy wykorzystać go jako organizer, nawigację lub aparat fotograficzny. Współczesna elektronika oferuje nam wachlarz możliwości, dzięki którym za pomocą niewielkiego urządzenia jesteśmy w stanie robić wiele rzeczy na raz. Jedną z funkcji telefonów komórkowych jest możliwość odtwarzania muzyki. Jednak, aby cieszyć się doskonałą jakością dźwięku, musimy zaopatrzyć się w dobrej klasy sprzęt. Decyzja o tym, jaki głośnik do telefonu wybrać nie jest prostym zadaniem. Z tego względu przygotowaliśmy poradnik, w którym opiszemy najważniejsze cechy, jakie powinien posiadać gadżet.

 

 

Kompatybilność – jaki głośnik do telefonu jest najlepszy?

Kupując głośniki do telefonu musimy przede wszystkim wziąć pod uwagę, czy będą one kompatybilne z naszym urządzeniem. Na rynku dostępne są gadżety łączące się z innymi sprzętami w dwojaki sposób: przewodowo lub bezprzewodowo.

Wykorzystanie łączności przewodowej jest starszą wersją udostępniania danych, jednak mimo wszystko wciąż pozwala nam uzyskać wysokiej jakości dźwięk. Fale posiadają bowiem bardzo łatwą i prostą drogę, aby przedostać się do odbiornika unikając zakłócenia spowodowane innymi częstotliwościami.  Oprócz tego, przewód jest jednocześnie ładowarką dla głośników, dzięki czemu nie musimy martwić się, że gadżet nagle przestanie pracować.

Łączność bezprzewodowa to nowoczesna technika, która umożliwia przesyłanie danych bez konieczności używania kabli. Konsumenci znacznie częściej sięgają po tego typu produkty, ponieważ cenią sobie mobilność zarówno telefonu, jak i samych głośników. Na rynku występuje kilka wariantów, za pomocą których możemy skomunikować dwa urządzenia. Aby wybrać idealny sprzęt upewnij się, że zarówno Twój telefon, jak i wybrany model posiadają te same funkcje. Do najpopularniejszych możliwości zaliczamy: Bluetooth, IrDA, Wi-Fi oraz AirPlay.

Łączność Bluetooth umożliwia zdalne odtwarzanie muzyki, bez potrzeby uruchamiania Internetu lub używania jakichkolwiek przewodów. Pozwala na szybki przesył danych bez bezpośredniego kontaktu fizycznego naszych urządzeń. Poza tym Bluetooth jest niemal standardowym wyposażeniem większości telefonów, dlatego też ten rodzaj łączności bardzo często wybierany jest przez konsumentów.

Wymiana danych przy pomocy połączenia IrDA odbywa się w zbliżony sposób, jak przy łączności Bluetooth, jednak w tym przypadku jesteśmy ograniczeni odległością pomiędzy urządzeniami. Nie powinna ona bowiem przekraczać więcej niż 20 cm. W przeciwnym razie transmisja jest niemożliwa.

Połączenie poprzez Wi-Fi jest najnowszej generacji technologią, która umożliwia przesyłanie danych za pomocą Internetu. Tego typu urządzenia wykazują najlepszą transmisję dźwięku, bardzo ważną dla amatorów dobrej jakości muzyki. Pamiętaj jednak, że jeśli głośniki pracują jedynie dzięki tego typu łączności, będą bezużyteczne w miejscach, gdzie dostęp do Internetu jest ograniczony.

Kolejnym typem przesyłu danych przeznaczonym jedynie dla właścicieli iPhone’ów jest technologia AirPlay. Łączy ona w sobie wszystkie zalety Bluetooth oraz Wi-Fi, dzięki czemu emituje wysokiej klasy dźwięk niemal we wszystkich warunkach.Zasilanie, moc i czas działania

Bezprzewodowe urządzenia mogą pobierać energię z dwóch różnych źródeł: sieci elektrycznej lub wbudowanego akumulatora. Pierwszy model jest coraz rzadziej stosowanym rozwiązaniem, ponieważ ogranicza mobilność głośników. Z drugiej zaś strony niweluje ryzyko nagłego rozładowania się sprzętu.

Producenci urządzeń, które pobierają energię skumulowaną w akumulatorach, wykorzystują w produkcji różnego rodzaju technologie. W zależności od zastosowanych materiałów oraz pojemności baterii głośniki mogą działać od 4 h nawet do 20 h. Mimo wszystko, po upływie określonego czasu musimy podłączyć je do źródła energii. Standardem jest, że ładowanie odbywa się poprzez zwykły przewód, który podłączamy do gniazdka. Jednak niektóre modele posiadają wymienne końcówki, dzięki czemu możemy zasilać je za pomocą portu USB lub MicroSD.

 

Moc

Jeśli zależy Ci, aby sprzęt emitował wysokiej jakości dźwięk o dużym zakresie głośności, zwróć uwagę na jego moc. Najlepsze głośniki do telefonów mogą zapewnić Ci dobrą aranżację muzyczną, nawet podczas hucznych imprez typu urodziny lub grill. Takie urządzenia zazwyczaj posiadają moc nie mniejszą niż 15 W.

 

Jakość dźwięku

Starej generacji głośniki do telefonów wyposażone są w panel sterowania, za pomocą którego dostosujesz emitowany dźwięk do możliwości Twojego telefonu oraz włączanej muzyki. Przy pomocy kilku guzików ustawisz odpowiednie basy, wysokie tony oraz zniwelujesz szum. Jeśli jednak zależy Ci na minimalnym kontakcie z urządzeniem, poszukaj modeli, które możesz dostroić za pomocą swojego smartfona. Producenci często oferują aplikacje przeznaczone konkretnie dla wybranego typu głośników. Umożliwi Ci ona zmianę podstawowych parametrów, bez konieczności wstawania z łóżka.

 

Wodoodporność

Głośniki są gadżetem, który możemy wykorzystywać w wielu miejscach. Dobrze sprawdzają się podczas podróży, uprawiania różnych sportów, spacerów w deszczową pogodę lub nad wodą. Zwykłe urządzenia nie poradzą sobie z wysoką wilgotnością, a padające krople wody mogą bardzo szybko je uszkodzić. Z tego względu producenci wzbogacili rynek o hermetyczne głośniki, które są odporne są trudne warunki atmosferyczne. Niektóre z gadżetów powleczone są specjalną gumą IPX7 zabezpieczającą nasze urządzenie przed zniszczeniem, nawet jeśli przypadkowo wpadnie do wody.

 

 

Dodatkowe funkcje

Głośniki do telefonów posiadają szereg dodatkowych funkcji, które w znacznym stopniu ułatwiają ich użytkowanie. Ponadto, sprawiają, że urządzenie znajdzie szerokie zastosowanie, nie tylko podczas relaksu.

Niektóre modele posiadają na przykład wbudowany mikrofon, który umożliwia wykorzystywanie sprzętu, jako zestawu głośnomówiącego w samochodzie. Oprócz tego, mogą stać się mobilnym dyktafonem, który będzie nagrywał dźwięki podczas spotkań lub koncertów. Przed zakupem sprawdź, czy urządzenie dysponuje funkcją minimalizacji szumów.

Aby opcja nagrywania była możliwa bez użycia dodatkowych sprzętów, takich jak telefon, czy tablet, producenci wzbogacili swoje głośniki o wbudowaną pamięć lub gniazdo na kartę. Dzięki temu, dane zapisywane są bezpośrednio w urządzeniu, co sprawia, że będziesz mógł bez problemu przenieść je na dowolny nośnik.

Ciekawym udogodnieniem jest również odbiornik fal radiowych. Dzięki niemu połączysz się z lokalnymi kanałami FM bez korzystania z telefonicznych aplikacji.

 

Uchwyt

Dość istotnym dodatkiem do głośników jest kompatybilny z nimi uchwyt. W zależności od rozmiaru sprzętu, gadżet będzie spełniał kilka funkcji ułatwiających korzystanie z urządzenia. Malutkie głośniki często wyposażone są w klamrę, za pomocą której przypniemy je np. do paska lub spodni. Dzięki temu wieczorny spacer umilisz sobie dobrą muzyką, bez dyskomfortu związanego z zajętymi rękoma. Poza tym odpowiednio wyprofilowany uchwyt zamontujesz również w samochodzie. Takie rozwiązanie jest przydatne, gdy głośniki dysponują opisywaną wcześniej funkcją trybu głośnomówiącego.

 

Głośniki do telefonu w dobrych cenach

Głośniki do telefonu są produktem o bardzo zróżnicowanej wartości. Ich cena wzrasta wraz z dodatkowymi możliwościami zainstalowanymi w urządzeniu. Najprostszy sprzęt kupisz już za 15 zł. Są to bardzo łatwe w obsłudze, jednoczęściowe odbiorniki, które nie posiadają żadnych dodatkowych funkcji. Jeśli zależy Ci na nowoczesnym gadżecie, którego produkcja została oparta na najwyższej technologii, musisz przygotować się na wydatek rzędu 900 zł.

 

 

5 najlepszych głośników do telefon. Opinie w 2024 roku

 

Zwykle telefon służy nam jako mp3/mp4 i słuchamy nagranej na nim muzyki za pośrednictwem słuchawek. Czasem jednak, gdy znajdujemy się na łonie natury – na przykład na działce, pikniku, plaży, czy po prostu na imprezie ze znajomymi, chcemy posłuchać muzyki wspólnie. Często wtedy okazuje się, że głośnik naszego telefonu jest zbyt słaby. Aby rozwiązać ten problem wystarczy zakupić odpowiedni sprzęt nagłaśniający. Dlatego przedstawimy Państwu ranking głośników do telefonu.

 

1. Głośnik bezprzewodowy JBL GO czarny BT

JBL Go to nasza pierwsza propozycja. Jest to niezawodny sprzęt z wbudowanym zestawem głośnomówiącym, dzięki któremu może być używany w trakcie rozmowy przez telefon. Model ten wyposażony jest w technologię Bluetooth, jak również wejście USB, zatem połączysz go z dowolnym urządzeniem.

Posiada także wejście audio. Produkt ten ma akumulator pozwalający na 5 godzin nieprzerwanego odsłuchu. Poza tym urządzenie ładuje się dosyć szybko. Głośnik dostępny jest w 8 modnych kolorach. Stanowi nie tylko solidne i funkcjonalne rozwiązanie, ale też ciekawy element dekoracyjny.

Głośnik posiada praktyczną, wbudowaną zawieszkę, do której przypniemy  smycz. Dużą zaletą produktu są jego kompaktowe wymiary i niska waga, wynosząca zaledwie 130 g. Ten najlepszy głośnik do telefonu ceniony jest nie tylko za niewielkie wymiary, ale również za świetną jakość dźwięku.

Sprzęt JBL GO ma moc wyjściową 3 W. Wymiary urządzenia to: 6,8 cm x 8,3 cm x 3,1 cm. Model waży 130 g.

 

Zalety

Kilka wersji kolorystycznych obudowy: Sami możemy zdecydować, w jakim kolorze będzie obudowa sprzętu. Do wyboru jest kilka opcji, m.in.: czerń, turkus, fuksja i czerwień.

Zestaw głośnomówiący: Głośnik możemy wykorzystać także jako zestaw głośnomówiący. Wyposażono go w funkcję redukcji szumów.

Wygodne przenoszenie: Ponieważ sprzęt ma kompaktowe wymiary, można nosić go w kieszeni spodni. Poza tym przy obudowie jest haczyk umożliwiający przypięcie głośnika do ubrania.

Możliwość podłączenia słuchawek: Urządzenie ma 3,5 mm gniazdo audio, co daje możliwość podłączenia do niego słuchawek.

Długi czas pracy: Po naładowaniu akumulatora możemy słuchać muzyki nawet przez 5 godzin bez przerwy.

 

Wady

Słabo podkreślony bas: Model nie przypadnie do gustu osobom szukającym głośnika do telefonu świetnie podkreślającego niskie tony. Bas jest słabo zaakcentowany.

 

 

 

 

2. Denon Envaya Mini wodoodporny przenośny głośnik Bluetooth

 

Denon Envaya Mini to niezwykłe, kompaktowe, wodoodporne, kolorowe urządzenie idealne dla osób lubiących nowoczesne i łatwe w obsłudze sprzęty. Produkt ten stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które często podróżują. Jego ogromną zaletą jest świetna bateria, która działa non stop przez 10 godzin.

Poza tym bardzo wygodnym rozwiązaniem jest wbudowana funkcja zestawu głośnomówiącego z systemem redukcji szumów. Dzięki niej będzie on odpowiedni również do przeprowadzania rozmów. Model ten ma ciekawy design i jest dostępny z kolorową, materiałową maskownicą, która sprawia, że jest bardziej atrakcyjny.

Produkt cieszy się wieloma, pozytywnymi ocenami konsumentów. Jest to przede wszystkim związane z tym że został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Konsumenci docenili również fakt, że model ten jest wodoszczelny.

Nie można też zapomnieć o najnowszej technologii MaxxAudio oraz podwójnych przetwornikach, dzięki którym mamy tutaj do czynienia z jakością dźwięk na najwyższym poziomie. W efekcie sprzęt ten będzie odpowiedni również do oglądania filmów, a korzystanie z niego ułatwi nam Bluetooth.

Denon Envaya Mini to głośnik bezprzewodowy o wymiarach: 25,5 cm x 14,1 cm x 4,7 cm. Model waży 540 g. Jego moc wyjściowa to 17 W.

 

Zalety

Krótki czas ładowania: Czas ładowania akumulatora zasilającego urządzenie jest stosunkowo krótki – 2,5 godziny. Po naładowaniu głośnik może działać przez 10 godzin bez przerwy.

Efektowny design: Wiele osób podkreśla, że cechą wyróżniającą sprzęt jest efektowny design. Model ma biało-pomarańczową, podłużną obudowę, odporną na uszkodzenia. Test głośników do telefonu pokazał, że to jeden z bardziej eleganckich modeli.

Szybkie parowanie: Urządzenie ma nie tylko moduł Bluetooth, ale i NFC. To pozwala na szybkie sparowanie go z telefonem, tabletem, laptopem lub innym sprzętem.

Bezpieczne przenoszenie: Głośnik możemy bezpiecznie przenosić z miejsca na miejsce, a także wziąć ze sobą w podróż. Dołączone do kompletu etui skutecznie chroni go przed zniszczeniem.

 

Wady

Szybko się brudzi: Jak wynika z opinii części konsumentów, obudowa sprzętu szybko się brudzi i trudno jest ją wyczyścić.

 

 

 

 

3. Głośnik Big Bass 6000 mAH Bluetooth Wodoodporny

 

Sprzęt Big Bass 6000 mAH zapewnia świetną jakość dźwięku, a do tego głęboki bas. Głośnika można używać w domu, a także na zewnątrz, również przy niesprzyjającej pogodzie. Jest on wodoodporny, dlatego nie zepsuje się w wyniku kontaktu z wilgocią.

Model jest wyposażony w akumulator o pojemności 6000 mAh, który po naładowaniu zapewnia do 5 godzin nieprzerwanej pracy. Głośnik ma czytnik kart pamięci, dlatego może odtwarzać muzykę nie tylko z telefonu, ale też z zewnętrznego nośnika danych. Sprzęt jest dostępny w trzech kolorach: czerwonym, niebieskim i czarnym.

Jak wynika z recenzji napisanych przez posiadaczy sprzętu, jego podstawowymi zaletami są: kompaktowe wymiary, duża moc oraz wbudowany mikrofon. To pozwala na wykorzystanie głośnika jako zestawu głośnomówiącego. Urządzenie przydaje się w czasie imprez organizowanych na świeżym powietrzu, na piknikach czy podczas wypoczynku na plaży. Wiele osób podkreśla dodatkowo, że model Big Bass 6000 mAH stylowo wygląda.

Model Big Bass 6000 mAH jest dostępny w trzech kolorach: niebieskim, czerwonym oraz czarnym. To dobry głośnik do telefonu do 60 zł, który jest zasilany akumulatorem o pojemności 6000 mAh.

 

Zalety

Odporność na zachlapanie: Sprzęt jest bardzo dobrze przystosowany do użytku na zewnątrz. Z uwagi na to, że głośnik wykazuje odporność na zachlapanie wodą, krótkotrwały kontakt z wilgocią z pewnością nie doprowadzi do jego awarii.

Czytnik kart pamięci: Urządzenie zostało wyposażone w czytnik kart pamięci micro SD, co oznacza, że możemy słuchać muzyki prosto ze sparowanego z nim telefonu, jak i z zewnętrznego nośnika danych.

Ma mikrofon: To model z mikrofonem, dlatego jest na tyle praktyczny, że pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych. Sprzęt pełni funkcję zestawu głośnomówiącego, dlatego nie musimy go odłączać od telefonu, gdy ktoś do nas zadzwoni.

 

Wady

Szybko się rozładowuje: Wiele osób uważa, że czas pracy akumulatora jest nieco za krótki. Po nawiązaniu bezprzewodowego połączenia ze smartfonem sprzęt szybko się rozładowuje, co nie pozwala na słuchanie muzyki tak długo jak podaje producent.

 

 

 

 

4. Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth SONY SRS-XB10

 

Sony SRS-XB10 to sprzęt, którego nie mogliśmy pominąć przy tworzeniu zestawienia. Jest on wyposażony w moduł Bluetooth oraz NFC, co zapewnia szybką bezprzewodową łączność ze smartfonem. Wymiary urządzenia to: 7,5 cm x 9,1 cm. Głośnik waży 260 g i mieści się w kieszeni spodni.

W razie potrzeby do sprzętu można podłączyć słuchawki, gdyż ma 3,5 mm złącze audio. Co więcej, to model z wbudowanym mikrofonem, dlatego może nam posłużyć jako zestaw głośnomówiący, np. w czasie jazdy samochodem. Zasięg urządzenia to 10 m, nie ma ryzyka ciągłego tracenia połączenia z telefonem.

Głośnik marki Sony jest godny uwagi przede wszystkim ze względu na jego poręczność i niezawodność. Po naładowaniu akumulatora urządzenie może działać przez 16 godzin, dlatego nie ma obaw, że nagle wyłączy się w trakcie imprezy. Dodatkowym atutem sprzętu jest wodoodporność (klasa szczelności IPX5), co pozwala na używanie go na zewnątrz, bez względu na warunki atmosferyczne. Ciekawe jest to, że aby uzyskać dźwięk stereofoniczny, możemy do głośnika dokupić kolejny i połączyć je razem.

Sprzęt Sony SRS-XB10 waży 260 g, a jego wymiary to: 9,1 cm x 7,5 cm. Urządzenie jest wyposażone w 46 mm, pełnozakresowy głośnik monofoniczny.

 

Zalety

Wytrzymała bateria: Jeśli naładujemy do pełna baterię zasilającą głośnik, możemy słuchać muzyki nieprzerwanie przez maksymalnie 16 godzin. To model z wytrzymałym i pojemnym akumulatorem.

Wodoodporność: To wodoodporny sprzęt (klasa IPX5), dlatego nie ulegnie awarii podczas kontaktu z wilgocią. Z tego względu możemy bezpiecznie używać głośnika na zewnątrz, nawet gdy pogoda nie do końca dopisuje.

Funkcja Extrabass: Ze względu na to, że urządzenie wyposażono w funkcję Extrabass, jest bardzo dobrą propozycją dla osób szukających głośnika świetnie podkreślającego niskie tony.

 

Wady

Brak tunera FM: Sprzęt nie daje możliwości słuchania swoich ulubionych stacji radiowych, ponieważ nie ma wbudowanego tunera FM.

Powstające szumy podczas rozmów: Co prawda głośnik ma mikrofon i może pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego, ale prowadzenie w ten sposób rozmów telefonicznych nie jest komfortowe. Wszystko przez to, że funkcja redukcji szumów nie działa zbyt dobrze.

 

 

 

 

5. Creative Głośnik Bezprzewodowy Muvo Play 51MF8365AA000

 

Prezentujemy Creative Muvo Play 51MF8365AA000, czyli głośnik z certyfikatem wodoszczelności IPX71. Możemy go całkowicie zanurzyć w wodzie, a mimo to nie ulegnie awarii. Urządzenie jest wytrzymałe, dlatego nadaje się do użytku zarówno w domu, jak i na zewnątrz. W pełni naładowana bateria gwarantuje do 10 godzin ciągłej pracy.

Sprzęt nie zajmuje dużo miejsca w plecaku, jego wymiary są równe: wysokość – 8 cm, szerokość – 8 cm i głębokość – 11 cm. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby cały czas nosić go przy sobie. Głośnik wyposażono w złącze USB, AUX oraz wyjście słuchawkowe. Ma on też moduł Bluetooth 5.0.

Kupujący chwalą urządzenie za to, że może być wykorzystywane do słuchania muzyki, jak również prowadzenia rozmów telefonicznych (ma wbudowany mikrofon). Co więcej, można je sparować z drugim takim samym głośnikiem, aby uzyskać w ten sposób efekt stereo. Poza tym sprzęt ciekawie się prezentuje, do wyboru jest kilka wersji kolorystycznych.

Głośnik Creative Muvo Play 51MF8365AA000 waży 360 g, a jego wymiary to: 8 cm x 8 cm x 11 cm. Moc urządzenia wynosi 10 W.

 

Zalety

Wytrzymałość: To, co wyróżnia sprzęt wśród innych głośników do telefonu to wytrzymałość. Obudowa w klasie szczelności IPX71 oznacza, że możemy bez przeszkód zanurzyć urządzenie w wodzie, nie doprowadzi to do jego awarii. Ponadto jest ono odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Łączność przewodowa i bezprzewodowa: Sprzęt ma moduł Bluetooth, dlatego można połączyć go ze smartfonem bezprzewodowo. Niemniej jednak w razie potrzeby możemy sięgnąć po odpowiedni kabel, to model ze złączem USB i AUX.

 

Wady

Brakuje tunera FM: Głośnik ma wbudowany mikrofon, ale wielu osobom brakuje tunera FM umożliwiającego słuchanie swoich ulubionych stacji radiowych.

Nie ma czytnika kart pamięci: Urządzenie nie jest wyposażone w czytnik kart pamięci, dlatego nie mamy możliwości odtwarzania muzyki z tego typu nośnika.

 

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Produkty te nie sa juz dostepne

 

 

Głośnik bluetooth Manta Hard Beat SPK409

 

Ranking zamyka Manta Hard Beat SPK 409. Jest to bezprzewodowy głośnik z Bluetooth. To nie tylko świetny jakościowo sprzęt, ale też bardzo efektowny wizualnie głośnik. Ma on wbudowane kolorowe diody LED, które podświetlają się w czasie pracy. Urządzenie jest wyposażone w przyciski sterujące znajdujące się na obudowie głośnika.

Za ich pomocą możesz ustawiać nie tylko głośność, ale też regulować jasność podświetlenia. Jest to głośnik o mocy 12 W, dzięki czemu dźwięk jest wyjątkowo mocny. Oprócz łączności Bluetooth model ten ma wbudowane gniazda MicroSD oraz USB, co pozwala na słuchanie muzyki zapisanej na nośnikach pamięci.

Sprzęt ten został wyposażony we wbudowany akumulator o pojemności 1200 mAh. Posiada także radio FM. Opinie o głośnikach do telefonu marki Manta są bardzo pochlebne. Produkty te cenione są za atrakcyjny design, jakość wykonania oraz jakość emitowanego dźwięku.

Manta Hard Beat SPK409 to głośnik o mocy 6 W, który wyposażono w akumulator o pojemności 1500 mAh. Bezprzewodowy zasięg sprzętu to 10 m.

 

Zalety

Wbudowane radio FM: Urządzenie daje nam możliwość słuchania muzyki na kilka sposobów. Możemy je sparować ze swoim smartfonem lub ustawić częstotliwość swojej ulubionej stacji radiowej, gdyż to model z wbudowanym tunerem FM. Co więcej, ma on dodatkowo czytnik kart pamięci.

Kolorowe diody LED: Głośnik ma kolorowe diody LED, które świecą podczas jego pracy. Oświetlenie miga w rytm słuchanego utworu. To sprawia, że sprzęt atrakcyjnie się prezentuje.

 

Wady

Nie jest wodoodporny: Z urządzeniem trzeba się ostrożnie obchodzić. Nie jest ono odporne na działanie wilgoci i kurzu, dlatego przypadkowe zachlapanie go wodą może doprowadzić do awarii.

Za długie ładowanie akumulatora: Czas ładowania akumulatora nie jest zbyt krótki, dlatego trzeba uzbroić się w cierpliwość, zanim po rozładowaniu głośnika ponownie go włączymy.

 

 

Lenovo BT410

 

Lenovo Bluetooth BT410 to dobry i tani głośnik do telefonu.  Niech nie zmyli Cię niska cena tego produktu. Jest to wysokiej jakości sprzęt zapewniający doskonałe odtwarzanie dźwięku. Jest też niezastąpiony przy odtwarzaniu muzyki lub innej projekcji dźwięku z urządzenia mobilnego.

Poza tym urządzenie ma wbudowany mikrofon, a więc może również pełnić rolę zestawu głośnomówiącego. Model ten działa do 8 godzin. Moc głośników wynosi 2 W. Lenovo BT410 ma wejście USB, a więc głośniki będą pasowały do większości sprzętów mobilnych. Poza tym posiadają jedno wejście liniowe Audio, a także mają łączność bezprzewodową Bluetooth.

Produkt ten jest wysoce ceniony za jakość wykonania, co współgra z atrakcyjną ceną. Poza tym konsumenci w swoich ocenach podkreślają, że zapewnia on świetne brzmienie w każdym miejscu.

 

 

Samsung Level Box Mini

 

Wysokiej jakości głośnik Samsung Level Box Mini zapewniający doskonałe odtwarzanie dźwięku to kolejna propozycja w naszym zestawieniu. Model ten obsługuje kodek APT-X i został zoptymalizowany do obsługi urządzeń typu smart. Jest nie tylko mocny, ale też bardzo nowoczesny sprzęt o ciekawym designie, dostępny w wielu kolorach.

Dodatkowym elementem dekoracyjnym jest praktyczny, trójkolorowy przycisk LED umożliwiający obsługę sprzętu. Produkt ten stanowi kompaktową propozycję, idealną na wyjazdy. Ma wbudowany akumulator, który działa do 25 godzin (ciągłe odtwarzanie) i do 1000 godzin w trybie czuwania.

Model ten został wyposażony w funkcję obsługi protokołu NFC, dzięki czemu łatwo połączysz się z urządzeniami przenośnymi. Dodatkowo obsługuje funkcje S-Voice oraz TTS. Dzięki nim możesz odsłuchiwać powiadomienia o wydarzeniach z kalendarza, alarmy, polecenia głosowe, czy wiadomości.

Głośnik doskonale minimalizuje szumy, co w połączeniu z brakiem pogłosu we wbudowanym mikrofonie, zapewnia doskonałą jakość rozmów telefonicznych. Produkt ten ceniony jest za jakość wykonania, ale przede wszystkim za ciekawe rozwiązania, które sprawiają, że jest bardzo funkcjonalny.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ