Opinie o Apple Mac Pro

Ostatnio aktualizowane: 30.11.23

 

Najważniejsze zalety:

Komputer ma niewielki rozmiar, dlatego możemy go swobodnie przenosić z miejsca na miejsce i zabrać ze sobą np. do pracy. Pamięć wewnętrzna ma pojemność równą 8 GB, ale jeśli pojawi się taka konieczność, możemy ją zwiększyć nawet do 64 GB. Co więcej, sprzęt został wyposażony we wszystkie przydatne złącza.

 

Najważniejsze wady:

Przeprowadzony wśród posiadaczy urządzenia Apple Mac Pro test pokazał, że nie wszystkim osobom odpowiada pojemność dysku twardego. Do wyboru są dwie opcje: 128 GB i 256 GB, ale pojawiają się opinie, że to zbyt mało, aby móc przechowywać wszystkie ważne pliki.

 

Werdykt: 9.4/10

Nie jest to sprzęt bez wad, ale podobnie jak inne komputery Apple, cieszy się popularnością wśród konsumentów. Urządzenie ma wymiary: 3,6 cm x 19,7 cm x 19,7 cm i waży nieco ponad 1 kg. Dostępne złącza to: Thunderbolt 3, HDMI, mini jack, RJ-45 oraz USB.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Innowacyjne technologie

Co prawda cena Apple Mac Pro nie jest najniższa, ale warto wziąć pod uwagę to, jak wiele nowoczesnych technologii wykorzystuje sprzęt. Pamięć operacyjna DDR4 gwarantuje szybkie uruchamianie i płynne działanie aplikacji, nawet jeśli włączymy ich kilka w tym samym czasie. Nie trzeba się obawiać, że w wyniku wielogodzinnej pracy komputer zbyt mocno się nagrzeje. Wyposażono go w duży wiatrak, a na obudowie znajdują się otwory wentylacyjne, co pozwala na szybkie odprowadzanie nadmiaru ciepła na zewnątrz. Ponadto urządzenie ma innowacyjny procesor Intel Core i5, który nie pobiera dużo mocy nawet podczas wykonywania kilku skomplikowanych operacji w tym samym czasie.

Kompaktowe wymiary

Sprzęt mieści się w jednej dłoni, dlatego przenoszenie go nie stanowi żadnego problemu. Nie zajmuje on też dużo miejsca na biurku, więc warto rozważyć jego zakup, jeśli zdecydowaliśmy się na mebel z wąskim blatem. Model jest odpowiedni dla osób, które często podróżują, tak twierdzą konsumenci publikujący opinie Apple Mac Pro. Nie obciąża on plecaka, a jednocześnie jest dobrze zabezpieczony przed uszkodzeniami mechanicznymi i awariami na skutek ciągłego narażania na wstrząsy. Komputer jest polecany do domu, daje możliwość swobodnego przeglądania stron internetowych czy oglądania filmów. Nadaje się również do biura, a także dla profesjonalistów, pracujących na co dzień np. z programami graficznymi czy specjalistycznymi aplikacjami CAD (Computer Aided Design).

 

System operacyjny MacOS Mojave

Urządzenie ma wgrany system operacyjny MacOS Mojave. Mimo że nieco różni się on od popularnego oprogramowania Windows, to obsługa komputera nikomu z nas nie powinna sprawić problemu. Łatwo można znaleźć wszystkie dostępne opcje i programy, trudne nie jest też samo korzystanie z przeglądarki internetowej. Mojave to nowoczesna wersja systemu MacOS, która daje dostęp do funkcji znacząco usprawniających pracę. Możemy szybko przesyłać pliki z i do iPhone’a, korzystać z tzw. szybkich czynności (przykładowo zmiany formatu dokumentu na PDF) czy ustawić ciemny motyw kolorystyczny. Ważne jest to, że nowy system zapewnia większy poziom bezpieczeństwa naszych danych. Zastosowanie inteligentnej ochrony przed śledzeniem sprawia, że nie jesteśmy obserwowani przez reklamodawców przy użyciu popularnych opcji w serwisach społecznościowych, takich jak np. “Lubię to” (chyba że sami wyrazimy na to zgodę).

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ