Opinie o Creative Muvo 2

Ostatnio aktualizowane: 19.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Głośnik jest bardzo wytrzymały i jak wykazały przeanalizowane opinie o Creative Muvo 2, można go bez obaw używać na zewnątrz. Certyfikat IP66 daje pewność, że sprzęt nie zepsuje się, gdy przypadkowo zachlapiemy go wodą. Urządzenie jest lekkie i ma kompaktowe wymiary, dlatego możemy przez cały czas nosić je przy sobie w plecaku lub kieszeni.

 

Najważniejsze wady:

Część kupujących uważa, że sprzęt powinien być wyposażony nie tylko w moduł Bluetooth, ale również NFC. Wówczas sparowanie go z telefonem komórkowym zajmowałoby nieco mniej czasu i byłoby wygodniejsze (wystarczyłoby zbliżyć do siebie oba urządzenia).

 

Werdykt: 9.2/10

Nieliczne wady nie wpływają znacząco na komfort użytkowania sprzętu. Głośnik bezprzewodowy jest mały, ale zapewnia dobrej jakości brzmienie, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Wymiary modelu są równe: 19 cm x 6,7 cm x 3,8 cm, waży on 340 g. Urządzenie można połączyć ze smartfonem, laptopem, tabletem i wieloma innymi sprzętami.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Do użytku w domu i na zewnątrz

Za sprawą głośnika możemy słuchać muzyki w domu i to w każdym pokoju. Może być on używany nawet w pomieszczeniach o podwyższonym poziomie wilgotności powietrza, w tym w łazience. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby włączyć urządzenie podczas kąpieli w wannie czy brania prysznica, żeby zrelaksować się przy swoich ulubionych utworach. Certyfikat IP66 daje pewność, że głośnik nie ulegnie awarii na skutek kontaktu z wilgocią, a przeprowadzony przez profesjonalistów test Creative Muvo 2 to potwierdził. Z tego powodu urządzenie może być używane również na zewnątrz, np. na balkonie, tarasie czy otwartej przestrzeni. Pozwala ono na urządzenie imprezy na świeżym powietrzu, także przy nie do końca sprzyjającej pogodzie (podczas lekkich opadów deszczu).

Pojemny akumulator

Sprzęt jest zasilany akumulatorem, którego pojemność jest równa 2200 mAh. Po jego całkowitym naładowaniu możemy słuchać muzyki nieprzerwanie przez ok. 10 godzin. Głośnik ładuje się za pomocą kabla micro USB. Wystarczy więc podłączyć urządzenie do laptopa, komputera stacjonarnego czy nawet ładowarki do telefonu z odpowiednim wejściem, aby móc dalej z niego korzystać.

 

Zastępuje zestaw głośnomówiący

Głośnik pozwala na słuchanie muzyki i audiobooków, ale nie jest to jedyny sposób jego wykorzystania. Ma on wbudowany mikrofon, a to oznacza, że może zastąpić zestaw głośnomówiący. Za pomocą urządzenia możemy wygodnie prowadzić rozmowy telefoniczne bez potrzeby trzymania smartfona przy uchu. To bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż mamy obie ręce wolne i możemy jednocześnie np. sprzątać czy wykonywać inne obowiązki domowe. Większość kupujących uważa, że rozmawianie przez telefon w taki sposób jest w pełni komfortowe. Możemy dowolnie ustawić poziom głośności dźwięków, w dodatku nie powstają żadne zakłócenia. Istotne jest, że zakup tak praktycznego sprzętu nie wiąże się z dużym wydatkiem, ponieważ cena Creative Muvo 2 jest niska i wynosi mniej niż 200 zł.

 

Czytnik kart pamięci

Urządzenie wyposażono nie tylko w złącze USB, ale i wyjście słuchawkowe oraz czytnik kart pamięci. Możemy odtwarzać pliki muzyczne z zewnętrznego nośnika danych, a nie tylko z podłączonych bezprzewodowo urządzeń, co zwiększa możliwości wykorzystania sprzętu. Poza tym podczas relaksowania się przy swoich ulubionych piosenkach nie musimy się martwić, że nagle rozładuje się bateria w smartfonie czy laptopie.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ