Opinie o Jabra Elite 65T

Ostatnio aktualizowane: 04.12.23

 

Najważniejsze zalety:

Bezprzewodowe słuchawki douszne gwarantują wysokiej jakości dźwięk, mają 6 mm głośniki, które odpowiednio blokują lub pozwalają na przepływ odgłosów z otoczenia. Umieszczone na sprzęcie wkładki EarGels występują w 3 rozmiarach, więc kupujący może dopasować słuchawki idealnie do swoich uszu i w ten sposób zapewnić sobie maksymalny komfort użytkowania. 

 

Najważniejsze wady:

Niektóre opinie o Jabra Elite 65T wskazują na to, że sprzęt nie ma tak wytrzymałego akumulatora, jak zapewnia o tym producent. W rzeczywistości bezprzewodowe słuchawki douszne działają nieco krócej od momentu naładowania.

 

Werdykt: 9.4/10

Urządzenie wykorzystuje łączność bezprzewodową Bluetooth 5.0, która gwarantuje stabilne połączenie. Po sparowaniu słuchawek ze swoim smartfonem można nie tylko słuchać ulubionej muzyki, ale też łatwo odbierać połączenia. Test Jabra Elite 65T potwierdził, że bardzo rzadko występują jakiekolwiek problemy w postaci zakłóceń. Parowanie słuchawek z telefonem zajmuje dosłownie chwilę. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Jakość dźwięku

Sprzęt został tak skonstruowany, aby zapewnić możliwie najlepszą jakość dźwięku bez żadnych zakłóceń. Model ma poczwórne mikrofony, które skutecznie redukują szum wiatru, dlatego też prowadzenie rozmów, kiedy pogoda za oknem nie jest najlepsza, okazuje się przyjemne (słyszymy to, co mówi do nas rozmówca i on dobrze nas rozumie). Głośniki w rozmiarze 6 mm dobrze odwzorowują naturalne brzmienie poszczególnych utworów, więc słuchanie muzyki poza domem to przyjemne doświadczenie. Dodatkowo użytkownik ma możliwość skorzystania z aplikacji Jabra Sound+, która umożliwia dostosowanie ustawień do jego preferencji. Wbudowany korektor dźwięku zapewnia przyjemne dla uszu brzmienie. Z poziomu aplikacji można skonfigurować poszczególne przyciski pozwalające na szybkie sterowanie słuchawkami. 

Wodoodporna konstrukcja

Urządzenie ma certyfikat zgodności z normą IP56, więc jest odporne na wilgoć. W słuchawkach można bez obaw trenować, a wydzielany przez nas pot nie ma wpływu na sprawność ich działania. Ponadto nie trzeba rezygnować ze słuchania muzyki wtedy, kiedy zacznie padać lekki deszcz. Do zalet produktu można zaliczyć jego niską wagę wynoszącą około 13 g. Nie można nie wspomnieć też o miękki wkładkach dousznych, które są zrobione z przyjemnego dla skóry materiału (nie powoduje on żadnych podrażnień). Wspomniane wkładki są dostępne w kilku rozmiarach, aby każdy kupujący mógł dopasować słuchawki idealnie do siebie. 

 

Czas działania na baterii

Wbudowany akumulator gwarantuje do 5 h działania od momentu naładowania słuchawek. Użytkownik otrzymuje też w zestawie kieszonkową stację dokującą, którą w razie potrzeby można wykorzystać do ponownego naładowania sprzętu. Jak podaje producent, wystarczy 15 minut, aby naładować słuchawki na kolejne 1,5 h pracy. Stacja dokująca jest mała i poręczna, to praktyczny gadżet przydający się w szczególności osobom, które często słuchają muzyki poza domem.

 

Bezprzewodowe połączenie

Sprzęt wykorzystuje łączność bezprzewodową Bluetooth, więc nie trzeba się obawiać o plączące się kable, które mogłyby ograniczać nasze ruchy. Prezentowane słuchawki są dostosowane do urządzeń mobilnych z systemem iOS lub Android, więc nie powinno być żadnych problemów z ich podłączeniem. Łączność Bluetooth jest stabilna, dlatego też stosunkowo wysoka cena Jabra Elite 65T nie zniechęca do zakupu. 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ