Opinie o JBL T205

Ostatnio aktualizowane: 04.12.23

 

Najważniejsze zalety:

Wydawane opinie o JBL T205 świadczą o tym, że konsumenci doceniają sprzęt przede wszystkim za wygodę noszenia. To słuchawki bezprzewodowe, co oznacza, że nie mają kabla, który ograniczałby swobodę ruchów. W dodatku są one lekkie (ważą ok. 16,5 g) i przystosowane do użytku w różnych sytuacjach, także podczas treningu.

 

Najważniejsze wady:

Model nie został wyposażony w system redukcji szumów. Mimo że słuchawki mają mikrofon, prowadzenie rozmów telefonicznych po ich założeniu nie zawsze jest komfortowe, a wszystko przez pojawiające się zakłócenia.

 

Werdykt: 9.6/10

Kupujący przekonują, że to dobre słuchawki douszne, które w odpowiedni sposób izolują od dobiegającego z zewnątrz hałasu i pozwalają skupić się na muzyce. Mają one 12,5 mm przetworniki, a ich źródłem zasilania jest litowo-polimerowy akumulator o pojemności 120 mAh. Model łączy się z innymi urządzeniami za pośrednictwem Bluetooth.

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Elastyczny pałąk

Kiedy przeprowadzono test JBL T205, okazało się, że słuchawki są komfortowe w noszeniu. Wynika to m.in. z zastosowania elastycznego pałąka, który zakłada się na szyję. Umieszczono na nim mikrofon, a także niewielki pilot sterowania z trzema przyciskami, za pomocą którego możemy szybko zmienić poziom głośności dźwięków czy odbierać rozmowy telefoniczne.

Pałąk jest wykonany z materiału, który nie podrażnia skóry. Słuchawki zostały wyprofilowane w taki sposób, aby zmniejszyć do minimum ryzyko ich ciągłego wypadania z uszu. Pozwalają one na słuchanie muzyki nie tylko podczas wypoczynku w domu, ale i treningu na zewnątrz. Ponieważ jest to niewielki model, można go wygodnie nosić w torebce lub kieszeni spodni.

6 godzin ciągłego słuchania muzyki

Po naładowaniu akumulatora do pełna możemy słuchać muzyki nieprzerwanie przez 6 godzin. Tym samym nie należy się martwić, że sprzęt niespodziewanie rozładuje się podczas dojazdu do pracy czy nieco dłuższej podróży. Litowo-polimerowy akumulator zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa użytkowania słuchawek.

W porównaniu np. do ogniwa litowo-jonowego, jest on bardziej odporny na przeładowanie, poza tym w jego przypadku ryzyko wycieku elektrolitu jest znacznie mniejsze. Ładowanie słuchawek nie trwa bardzo długo, ale jeśli nam się spieszy, możemy skorzystać z funkcji szybkie ładowanie. Wówczas po 2 godzinach znów będziemy mogli swobodnie słuchać muzyki, nie martwiąc się o niski poziom naładowania akumulatora. Słuchawki na pewno spełnią oczekiwania osób, które lubią spędzać wolny czas przy ulubionych utworach i zależy im na zakupie bezprzewodowego sprzętu. Są one nie tylko komfortowe w użyciu, ale dodatkowo niedrogie, gdyż cena JBL T205 wynosi mniej niż 200 zł.

 

Szybkie parowanie i duży zasięg

Kupujący często wspominają w swoich recenzjach, że słuchawki można bardzo szybko sparować ze swoim smartfonem, tabletem czy innym urządzeniem. Zajmuje to tylko kilka minut, a nawiązać bezprzewodowe połączenie zwykle udaje się już przy pierwszej próbie. Słuchawki są wyposażone w moduł Bluetooth 4.0 zapewniający szybki transfer danych.

Nie powinniśmy narzekać na opóźnione przesyłanie dźwięków czy problemy ze swobodnym prowadzeniem rozmów telefonicznych. Zasięg modelu to 10 m, co oznacza, że nie musimy ciągle mieć przy sobie urządzenia, z którym go sparowaliśmy. Możemy np. słuchać muzyki i jednocześnie spacerować po całym domu, zostawiając smartfon czy inne źródło dźwięku w wybranym pomieszczeniu.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ