Opinie o Razer Hammerhead V2

Ostatnio aktualizowane: 30.11.23

 

Najważniejsze zalety:

To bardzo dobre, gamingowe słuchawki douszne, gdyż tłumią dobiegający z zewnątrz hałas i pozwalają na usłyszenie każdego szmeru. Przewód nie jest podatny na plątanie, gdyż jest płaski, a nie okrągły. Ponieważ sprzęt został wyposażony w mikrofon, podczas rozgrywek możemy rozmawiać z innymi graczami i wspólnie ustalać strategię.

 

Najważniejsze wady:

Konsumenci uważają, że pilot zdalnego sterowania z przyciskami znajduje się w niewłaściwym miejscu. Po założeniu słuchawek jest on tuż przy uchu, co może przeszkadzać, a nawet wywoływać podrażnienie skóry i dyskomfort.

 

Werdykt: 9.2/10

Słuchawki można podłączyć do komputera stacjonarnego, laptopa, a także innych urządzeń, np. tabletu czy smartfona. Są one uniwersalne i nadają się nie tylko do gier, ale również słuchania muzyki. Sprzęt oryginalnie wygląda, ma czarno-zielony kolor. Długość przewodu wynosi 1,3 m, jest zakończony mini jackiem 3,5 mm.

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dodatkowe elementy w komplecie

W komplecie razem ze słuchawkami znajdziemy m.in. praktyczne, okrągłe etui do wygodnego przechowywania. Bardzo spodobało się ono kupującym, co potwierdzają pochlebne opinie o Razer Hammerhead V2. Etui jest zamykane na zamek błyskawiczny i ma kompaktowe wymiary, na pewno zmieści się w kieszeni spodni czy kurtki. Do zestawu dołączono również trzy pary wymiennych wkładek dousznych w różnych rozmiarach oraz zaczepy z dwoma kołnierzami. Można je dowolnie zmieniać i sprawdzić, które są odpowiednie. Za sprawą tych elementów noszenie słuchawek staje się wygodniejsze i zmniejsza się ryzyko ich ciągłego wypadania z uszu. Poprawiają one też poziom izolacji od hałasu z zewnątrz.

Duże dynamiczne przetworniki

Cechą wyróżniającą sprzęt są duże, 10 mm dynamiczne przetworniki (są one o ok. 20% procent większe w porównaniu do tych umieszczonych w innych modelach marki Razer). Mają zoptymalizowaną wewnętrzną komorę akustyczną, co przekłada się na bardzo dobrej jakości brzmienie. Gracze, którzy zgodzili się na test Razer Hammerhead V2 przekonują, że w odpowiedni sposób podkreślone są zarówno niskie, jak i wysokie tony. Słuchawki mają szerokie pasmo przenoszenia, obejmuje ono zakres od 20 Hz do 20 000 Hz. Ich impedancja wynosi 32 Ohmy, a czułość to 102 dB.

 

Ciekawy design

Zielony, jaskrawy odcień przewodu słuchawkowego spodobał się większości konsumentom. Z ich opinii wynika, że tworzy ciekawy kontrast z czarnymi elementami. Słuchawki wyglądają bardzo ciekawie. Mimo że design nie ma wpływu na brzmienie, wiele osób zwraca uwagę na tę kwestię. Pojawiają się komentarze, że ze względu na tak oryginalny kolor szybkie znalezienie sprzętu np. przy słabym świetle nie stanowi żadnego problemu.

 

Wielokierunkowy mikrofon

Na przewodzie znajduje się wielokierunkowy mikrofon, którego pasmo przenoszenia obejmuje przedział od 50 Hz do 10 000 Hz. Możemy wygodnie prowadzić rozmowy w czasie rozgrywki, jak również po podłączeniu słuchawek do smartfona. Mikrofon ma odpowiednią czułość, dlatego osoby, z którymi rozmawiamy, nie powinny narzekać na problemy ze zrozumieniem tego, co do nich mówimy. To powoduje, że słuchawki cieszą się dużą popularnością wśród graczy. Istotny wpływ ma na to także niska cena Razer Hammerhead V2.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ