Opinie o Sony Walkman NW-WS413

Ostatnio aktualizowane: 19.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Analizując opinie o Sony Walkman NW-WS413 można dojść do wniosku, że jednym z największych atutów urządzenia jest dobrej jakości brzmienie. W modelu zastosowano nowoczesne technologie, które zapewniają znacznie lepszy dźwięk niż w przypadku płyt CD. Poza tym odtwarzacz jest mały i lekki, można go nosić w kieszeni spodni czy kurtki.

 

Największe wady:

Codzienne używanie sprzętu często przyczynia się do szybkiego pojawienia się nieestetycznych śladów na obudowie. Są to głównie małe zarysowania i przetarcia. Przez to odtwarzacz nie wygląda tak elegancko, jak tuż po zakupie.

 

Werdykt: 9.8/10

Urządzenie ma wymiary: 5,59 cm x 9,75 cm x 1,09 cm i waży 98 g. Dobrze leży w dłoni i zmieści się nawet w niewielkiej torebce. Według konsumentów to najlepszy odtwarzacz MP3 marki Sony. Jest on dostępny w kilku wersjach kolorystycznych do wyboru: czarnej, czerwonej, zielonej, złotej i niebieskiej.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Nieskomplikowana obsługa

Obsługa odtwarzacza nikomu z nas nie powinna sprawić problemu. Konsumenci, którzy zaangażowali się w test Sony Walkman NW-WS413 potwierdzają to. Z boku obudowy znajdują się przyciski odpowiadające za odtwarzanie utworu i pauzę, przełączanie piosenek, a także zmianę poziomu głośności dźwięków. Nie musimy więc wyjmować urządzenia z kieszeni, aby znaleźć np. interesujący nas tytuł.

Bezprzewodowa łączność

Aby zapisać w pamięci odtwarzacza wybrane utwory lub całe albumy muzyczne nie musimy podłączać go do komputera za pomocą kabla. To model wyposażony w moduł Bluetooth, dlatego może nawiązywać bezprzewodową łączność z różnymi sprzętami. Ma on również opcję NFC.

 

Nowoczesne technologie

To, co wyróżnia odtwarzacz wśród innych tego typu sprzętów to zastosowanie innowacyjnych technologii. Przykładem jest LDAC, czyli nowoczesne rozwiązanie przydatne podczas bezprzewodowej transmisji dźwięku. Wspomniana technologia bazuje na połączeniu Bluetooth, ale przesyła utwory z wykorzystaniem dużej prędkości transmisji danych, do 990 kb/s. Na uwagę zasługuje też system DSEE HX, czyli Digital Sound Enhancement Engine HX. Odpowiada on za optymalizację odtwarzania plików audio poddawanych kompresji (w formacie MP3, WMA, ACC i ATRAC). Pozwala to na uzyskanie lepszego, naturalnego brzmienia. Posiadacze kompatybilnych z odtwarzaczem słuchawek Sony IER-NW500N mają do dyspozycji dodatkowo system cyfrowej redukcji hałasów, który eliminuje niepożądane dźwięki dobiegające z otoczenia.

 

Duża pojemność

W sprzedaży są dwie wersje odtwarzacza MP3, o pojemności 4GB i 8GB.. To oznacza, że możemy w niej zapisać wiele piosenek, a nawet całych albumów. Jeżeli po pewnym czasie okaże się, że nie mamy możliwości przesłania kolejnych utworów, wystarczy umieścić w czytniku kartę pamięci i na niej zapisać dodatkowe pliki. Należy podkreślić, że odtwarzacz jest zasilany pojemną baterią i nie trzeba się martwić o jej zbyt szybkie rozładowanie. W pełni naładowany sprzęt zapewnia do 12 godzin ciągłego słuchania muzyki. Natomiast jeśli się spieszymy, to w ciagu 3 minut możemy naładować baterię do poziomu, który pozwoli na słuchanie muzyki przez godzinę. Biorąc pod uwagę wszystkie zastosowane technologie i dostępne opcje cena Sony Walkman NW-WS413 nie powinna wydawać się zbyt wysoka.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

2 KOMENTARZ

Piotr

September 9, 2022 at 7:20 pm

Co to za opis??? Wyświetlacz 3 cale? – 16 GB , radio??? czy to ten sprzęt?

Odpowiadać
Zespół RadarTechnologiczny

September 19, 2022 at 5:57 am

Dzień dobry,

Dziękujemy za komentarz i zwrócenie uwagi na niepoprawne informacje. Tekst został już pzredagowany.

Pozdrawiamy,
Zespół RadarTechnologiczny.pl

Odpowiadać