Ranking 7 najlepszych Smart TV Box w 2022

Ostatnio aktualizowane: 01.12.22

 

Smart TV Box – przewodnik zakupowy, ranking i test 

 

Jeżeli chcesz ulepszyć swój telewizor i oprócz programów i seriali, przeglądać na nim również strony internetowe, dobrym wyborem będzie Smart TV Box Savio Premium One TBP01. Najlepsze Smart TV boxy, w tym prezentowane, umożliwiają korzystanie z większości popularnych aplikacji, zarówno platform streamingowych (Netflix, HBO GO), jak i portali społecznościowych. Urządzenie pozwala także odtwarzać gry i muzykę na każdym telewizorze. Do oglądania filmów i seriali w jakości HD dobrze sprawdzi się też odtwarzacz Xiaomi Mi Box S. Sprzęt może łączyć się z innymi urządzeniami przez Bluetooth oraz WiFi. Model ma wbudowany Chromecast, który pozwala odtwarzać na ekranie telewizora zdjęcia, filmy i muzykę z każdego przenośnego urządzenia, takiego jak smartfon czy tablet.

7 najlepszych Smart TV Box. Opinie w 2022 roku

 

Każdy telewizor może odtwarzać filmy bezpośrednio z platformy internetowej, a także umożliwiać przeglądanie portali społecznościowych i słuchanie muzyki. Wystarczy jedynie zaopatrzyć się w odpowiednią przystawkę, która rozszerzy możliwości urządzenia. Przygotowaliśmy ranking Smart Tv Box, aby pomóc Ci wybrać odpowiedni odtwarzacz do telewizora. Najlepsza przystawka smart tv poprawi jakość rozrywki i usprawni odtwarzanie ulubionych seriali, filmów i gier w wysokiej jakości.

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

TV Box Savio pasuje do większości modeli telewizorów. Umożliwia przeglądanie stron internetowych oraz korzystanie z aplikacji dostępnych w sklepie Google Play. Urządzenie obsługuje większość plików audio, wideo oraz najpopularniejsze formaty zdjęć. Specjalna aplikacja umożliwia wyświetlanie obrazów na ekranie telewizora bezpośrednio ze smartfona.

Wady

Po długim czasie użytkowania odtwarzacz Savio nagrzewa się, co często prowadzi do problemów z płynnym odtwarzaniem obrazów i plików wideo. Ponadto nie wszystkie aplikacje są kompatybilne z dołączonym pilotem.

Podsumowanie

Smart TV Box Savio pozwala rozszerzyć możliwości niemal każdego modelu telewizora, również starszych urządzeń. Umożliwia odtwarzanie filmów, obrazów i muzyki z takich nośników, jak telefon lub pendrive. Odtwarzacz pozwala korzystać z Internetu i aplikacji bezpośrednio na telewizorze.

Drugi wybór

Zalety

Odtwarzacz Xiaomi Mi Box S wykorzystuje system Android 8.1 Oreo, co sprawia, że urządzenie działa szybko i płynnie. TV Box może odtwarzać pliki wideo w najwyższej jakości 4K. Urządzenie obsługuje również Asystenta Google, do sterowania aplikacjami, a także innymi urządzeniami w domu. Sprzęt Xiaomi ma wbudowany Chromecast, który łączy się bezpośrednio z przenośnymi sprzętami.

Wady

Po dłuższym nieużywaniu urządzenia Xiaomi, TV Box ma trudności z płynnym uruchomieniem wszystkich aplikacji. Często niezbędne jest zresetowanie sprzętu, aby wszystkie opcje w modelu Xiaomi działały prawidłowo.

Podsumowanie

Smart Tv Box Xiaomi umożliwia odtwarzanie wszystkich filmów, również tych w najwyższej jakości 4K. Ponadto urządzenie obsługuje większość popularnych aplikacji, wbudowany Chromecast pozwala na wyświetlanie zawartości przenośnych urządzeń bezpośrednio na ekranie telewizora.

Rozważ też

Zalety

Smart TV Box Apple umożliwia odtwarzanie filmów w wysokiej jakości 4K. Ponadto ułatwia oglądanie transmisji sportowych na żywo, bez opóźnień i przerywania. TV Box łączy się z Internetem, dzięki czemu można korzystać ze wszystkich najpopularniejszych aplikacji do oglądania filmów i słuchania muzyki. Zaletą urządzenia jest możliwość uruchamiania programów pilotem, który stworzono tak, aby obsługiwać go jedynie kciukiem.

Wady

Ze wszystkich możliwości Smart TV Box Apple można w pełni korzystać przede wszystkim wtedy, gdy posiada się sprzęt z systemem Apple. W urządzeniach z innym oprogramowaniem nierzadko pojawia się problem z odtwarzaniem niektórych aplikacji.

Podsumowanie

Przystawka do telewizora Apple pozwala odtwarzać filmy w wysokiej rozdzielczości oraz przeglądać platformy internetowe w poszukiwaniu ulubionego serialu. TV Box rozszerza możliwości innych urządzeń z systemem Apple, a także umożliwia oglądanie transmisji na żywo z różnych wydarzeń.

 

Savio smart TV box

 

1. Savio Smart TV Box Premium One TBP01

 

Przystawka Savio Smart Tv Box Premium One dobrze współpracuje z każdym rodzajem telewizora. Umożliwia odtwarzanie filmów w dobrej jakości z aplikacji i platform internetowych. Orzystawka Smart TV do telewizora łączy się ze sklepem Google Play, gdzie można pobrać programy niezbędne do oglądania filmów, wyświetlania zdjęć, czy słuchania muzyki. Smart Tv Box obsługuje najpopularniejsze aplikacje, takie jak Netflix, YouTube oraz HBO GO. Ponadto, dzięki przystawce Savio możliwe jest przeglądanie portali społecznościowych na ekranie telewizora.

Urządzenie ma łatwe w obsłudze menu, po którym można poruszać się za pomocą pilota, myszy lub klawiatury. Savio Smart TV Box ma wbudowany czytnik kart pamięci, wejście USB oraz możliwość połączenia z siecią WiFi. Maksymalna rozdzielczość, jaką może odtworzyć urządzenie to 3840 x 2160 px. TV Box obsługuje większość popularnych rozszerzeń plików wideo, audio oraz zdjęć. Dzięki specjalnej aplikacji Miracast można przesyłać grafiki na ekran telewizora bezpośrednio ze smartfona.

Wśród opinii użytkowników przeważają pozytywne komentarze. Konsumenci polecają Smart TV Box Savio, ponieważ jest łatwy w obsłudze i pasuje do większości modeli telewizorów. Urządzenie umożliwia odtwarzanie filmów i sprawdzanie portali społecznościowych.

 

 

 

 

Smart Box TV Android

 

2. Odtwarzacz multimedialny 4K Ultra HD Xiaomi Mi Box S

 

Możesz cieszyć się filmami w najwyższej jakości na swoim telewizorze dzięki odtwarzaczowi multimedialnemu Xiaomi Mi Box S. Produkt wyposażono w system operacyjny Android 8.1 Oreo, który zapewnia płynne działanie całego urządzenia. Smart TV Box ma wbudowany Chromecast, co umożliwia przesyłanie plików na telewizor z urządzeń przenośnych, bez zakłócania ich pracy. W efekcie na dużym ekranie wyświetlane są filmy lub zdjęcia, nawet jeśli w tym samym czasie ktoś korzysta z laptopa lub smartfona.

Smart Box Tv Android umożliwia połączenie się z innymi urządzeniami przez Bluetooth. W efekcie można podłączyć do niego słuchawki, dodatkowe głośniki lub konsolę. Urządzenie Xiaomi zapewnia głęboki, przestrzenny dźwięk, dzięki zastosowaniu systemu Dolby Audio oraz DTS HD. Smart TV Box można obsługiwać za pomocą pilota, na którym znajduje się między innymi przycisk skrótu do platformy Netflix.

Opinie o Smart TV Box firmy Xiaomi są w przeważającej części pozytywne. Użytkownicy polecają produkt ze względu na wysoką jakość odtwarzanych filmów oraz możliwość przesyłania plików z urządzeń przenośnych.

 

 

 

 

Smart TV Box Apple

 

3. Apple TV 4K 5gen 32GB MQD22MP/A

 

Jeżeli szukasz dobrej przystawki do telewizora, warto rozważyć zakup Smart TV Box Apple TV 4K 5gen 32GB. Urządzenie najlepiej współpracuje z innymi sprzętami amerykańskiej korporacji Apple. TV Box umożliwia wyświetlanie filmów w najwyższej jakości 4K. Wszystkie szczegóły na obrazie są dobrze widoczne, kolory są żywe i wyraziste. Urządzenie pozwala także na oglądanie transmisji na żywo z różnych wydarzeń, takich jak koncerty, mecze czy relacje z ważnych uroczystości. Obraz podczas oglądania nie zacina się i nie jest opóźniony.

Smart Tv Box Apple umożliwia otwieranie aplikacji na ekranie telewizora, słuchanie muzyki i oglądanie zdjęć. Urządzenie obsługuje się pilotem, który skonstruowano w taki sposób, aby ułatwić korzystanie z produktu. Wystarczy jedynie nieznaczny ruch kciukiem, aby odtworzyć film, uruchomić program lub wyszukać ulubiony serial. Dzięki zastosowaniu procesora A10X Fusion, TV Box dobrze sprawdza się również do gier.

Konsumenci podkreślają, że produkt Apple to dobry Smart TV Box, który rozszerza możliwości telewizora. Urządzenie łączy się z Internetem, ułatwia przeglądanie aplikacji i odtwarza filmy w najwyższej jakości 4K.

 

 

 

 

4. Szybki tv box TX6 TV Box 4/32GB

 

Szybki TV Box TX6 4/32GB dobrze sprawdzi się w każdym salonie. Łączy się z innymi urządzeniami przez Bluetooth i Wifi lub złącze Ethernet oraz USB. Model ma pamięć RAM o pojemności 4 GB. Oprócz tego, urządzenie TX6 umożliwia przesyłanie plików na ekran telewizora bezpośrednio ze smartfona, dzięki zastosowaniu aplikacji Miracast lub sieci DLNA. Po połączeniu się z Internetem, TV Box pozwala na przeglądanie większości popularnych aplikacji do odtwarzania filmów i seriali.

TV Box TX6 ma system operacyjny Android 9.0, która działa płynnie i bez zakłóceń. Urządzenie umożliwia odtwarzanie filmów w wysokiej jakości, również 4K. Oprócz telewizji internetowej możliwe jest także przeglądanie portali społecznościowych, takich jak Facebook, na dużym ekranie. TV Box obsługuje się za pomocą pilota z możliwością zaprogramowania przycisków. Dzięki temu korzystanie z urządzenia jest łatwe, a znalezienie potrzebnej aplikacji nie zajmuje dużo czasu.

TV Smart Box TX6 jest polecany przez użytkowników. Konsumenci chwalą produkt za łatwość obsługi oraz możliwość połączenia urządzenia z innymi sprzętami przez różne złącze i bezprzewodowe sieci. Odtwarzacz obsługuje większość formatów plików.

 

 

 

 

5. Smart TV Box HK1 Mini 2GB/16GB Android

 

Elegancki Smart TV Box HK1 Mini 2GB/16GB Android zapewnia wysoką jakość odtwarzanych obrazów. Urządzenie obsługuje aplikacje i portale przeznaczone do oglądania filmów i słuchania muzyki. Aby znaleźć odpowiednią platformę, wystarczy jedynie otworzyć sklep Google Play w Smart TV Box. Sprzęt łączy się z routerem przez WiFi oraz z innymi urządzeniami przez sieć LAN. Oprócz tego, TV Box obsługuje dyski zewnętrzne i pamięć przenośną.

W urządzeniu zainstalowano system Android 9, który działa szybko i płynnie. Wydajny procesor Rockchip zapewnia odtwarzanie filmów w wysokiej jakości bez przerywania. Model HK1 porównywany jest do Hykker Smart TV Box Android, ze względu na szybkość pracy i możliwość obsługi wielu różnych aplikacji. Do urządzenia dołączono pilot, który pozwala łatwo przechodzić między programami, odtwarzać pliki oraz wyszukiwać filmy i seriale.

Konsumenci w swoich komentarzach podkreślają, że model HK1 to dobry i tani Smart TV Box, który umożliwia odtwarzanie plików muzycznych, wideo i zdjęć. Sprzęt wyposażono w wydajny procesor i szybki system operacyjny, dzięki czemu działa płynnie i bez zakłóceń.

 

 

 

 

6. TV Box MXQ Pro 1GB/8GB Smart TV UHD

 

Wśród najlepszych przystawek do telewizora, warto zwrócić uwagę na TV Box MXQ Pro 1GB/8GB Smart TV UHD + Klawiatura. Łączy się z Internetem przez WiFi lub Ethernet, dzięki czemu można przeglądać na dużym ekranie portale społecznościowe, platformy z filmami, serialami i muzyką. W urządzeniu zainstalowano system operacyjny Android 7.1, który działa płynnie i umożliwia otwieranie wszystkich popularnych aplikacji. Producent dołączył do zestawu pilota z możliwością programowania przycisków oraz przenośną klawiaturę, ułatwiającą obsługę przystawki.

Przeprowadzając test Smart TV Box MXQ, można zauważyć, że urządzenie dobrze odtwarza wszystkie pliki, bez zniekształceń i zakłóceń. Sprzęt obsługuje większość formatów wideo, audio oraz zdjęć. Ponadto TV Box umożliwia wyświetlanie napisów podczas oglądania filmów. Model MXQ odtwarza obraz w jakości 4K z prędkością 60 klatek na sekundę oraz gry w trybie 3D.

Opinie na temat Smart TV Box MXQ są najczęściej pozytywne. Konsumenci są zadowoleni z zakupu ze względu na możliwość odtwarzania plików w wysokiej jakości 4K. Urządzenie obsługuje najpopularniejsze formaty audio i wideo oraz pozwala na przeglądanie portali społecznościowych.

 

 

 

 

7. Odtwarzacz Multimedialny Ferguson FBOX ATV

 

Ferguson FBOX ATV to przystawka Smart TV, dzięki której Twój telewizor uzyskuje dostęp do technologii Smart TV. W związku z tym gwarantuje Ci więcej rozrywki, bo możesz korzystać z usług VOD czy pobierać aplikacje ze sklepu Google Play. Kupując to urządzenie, masz pewność, że dostarczy Ci ono tego, czego potrzebujesz i nie będziesz musiał ponosić dużych kosztów z tym związanych.

Wyświetlany na ekranie obraz zachowuje jakość 4K, co przekłada się na zadowolenie z użytkowania telewizora. Również jakość generowanego dźwięku jest określana jako bardzo dobra. Model zajmuje niewiele miejsca, a jego dokładne wymiary to: 20 mm x 105 mm x 105 mm. W Ferguson FBOX ATV wprowadzono system operacyjny Linux, który działa równocześnie z systemem Android 7.0.

Czytając opinie o przystawkach Smart TV Ferguson FBOX ATV, można stwierdzić, że są to urządzenia o intuicyjnym systemie obsługi pozwalające uzyskać dostęp do wielu ciekawych treści. Producent zadbał o to, aby jakość wykonania obudowy sprzętu, a także dołączonego do zestawu pilota była zadowalająca.

Model Ferguson FBOX ATV ma wymiary: 20 mm x 105 mm x 105 mm. Urządzenie gwarantuje obraz w jakości 4K (maksymalna rozdzielczość to 4096 x 2160 pikseli).

 

 

 

 

Przewodnik zakupowy – jaki Smart TV Box kupić?

 

Telewizor nie musi służyć wyłącznie do odbierania określonych stacji telewizyjnych. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej przystawki, urządzenie może być wielofunkcyjnym gadżetem. Przystawka Smart TV Box to nieduży sprzęt, który po podłączeniu do telewizora rozszerza jego funkcję. Na dużym ekranie można przeglądać strony internetowe, instalować aplikacje, oglądać filmy i seriale na platformach online i słuchać muzyki. Aby urządzenia właściwie ze sobą współpracowały, warto kupić dobrze dopasowaną przystawkę. Przygotowując się do zakupu warto sprawdzić, jak wybrana  przystawka Smart TV plasuje się w rankingu. My przygotowaliśmy przewodnik, który pomoże Ci zdecydować, jaki Smart TV Box wybrać.

Dla kogo sprawdzi się Smart TV Box?

Przystawka Smart TV Box rozszerza możliwości telewizora. Jest to urządzenie multimedialne, które łączy się z Internetem i umożliwia odtwarzanie na dużym ekranie stron internetowych, aplikacji, gier, filmów i muzyki. Przystawka jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą wymieniać starszego modelu telewizora na nowy, ale szukają sposobu na unowocześnienie sprzętu. Dzięki temu za niższą cenę można korzystać z takich samych funkcji, jakie oferują w najnowsze odbiorniki. Często do Smart TV Box można podłączyć również inne sprzęty, takie jak dysk zewnętrzny, konsolę do gier lub zestaw głośników.

 

System operacyjny

Większość przystawek do telewizorów obsługuje oprogramowanie, które decyduje o tym, jakie aplikacje mogą być użytkowane na urządzeniu oraz jakie możliwości ma sam sprzęt. Najczęściej wykorzystywany jest jeden z dwóch systemów: Android lub Apple. Drugi z nich działa tylko w urządzeniach ze znanym logiem jabłka. Wybór modelu z system operacyjnym Apple jest dobrym rozwiązaniem przede wszystkim wtedy, gdy jest się użytkownikiem innych sprzętów z tym oprogramowaniem. Przystawka Smart do TV działa najlepiej w tak zwanym ekosystemie urządzeń Apple, w którym łatwo przesyłać pliki, odtwarzać je i udostępniać. Smart TV Box z systemem operacyjnym Android jest bardziej uniwersalny. Współpracuje z większością telewizorów i umożliwia przesyłanie plików na duży ekran z każdego urządzenia. System operacyjny Android umożliwia dostęp do sklepu Google Play, z którego można pobrać potrzebne aplikacje. Wybierając przystawkę, warto upewnić się, że oprogramowanie ma oficjalne wsparcie usług Google, aby sprzęt działał sprawnie i wydajnie. Rzadziej, ale się zdarza, że przystawka Smart TV ma zainstalowany system Windows.

 

Komunikacja

Zastanawiając się, jaki jest najlepszy Smart TV Box, warto zwrócić uwagę na typ komunikacji pomiędzy urządzeniem a innymi sprzętami. Łączność może być przewodowa lub bezprzewodowa. Dla większego komfortu dobrym rozwiązaniem będzie połączenie bez użycia kabli. Smart Box TV łączy się wtedy z routerem przez WiFi lub z innymi urządzeniami przez system Bluetooth.

 

Pamięć RAM

Pamięć RAM, czyli ilość pamięci operacyjnej wpływa na szybkość i płynność pracy urządzenia. Wybór odpowiedniego modelu zależy przede wszystkim od jego przeznaczenia. Smart TV Box, który będzie służył jedynie do odtwarzania prostych aplikacji i słuchania muzyki, nie musi mieć dużej pamięci RAM, wystarczy zaledwie 1 GB. Jeżeli jednak chcesz wykorzystać sprzęt do gier i oglądania filmów w wysokiej jakości, im większa pamięć, tym płynniej urządzenie będzie odtwarzać dynamiczne obrazy. Dobrze sprawdzą się modele o pojemności RAM 2 GB – 3 GB. Przystawki, które obsługują rozdzielczość 4K, powinny mieć pamięć od 3 GB do 4 GB.

Oprócz pamięci RAM ważna jest także pojemność dyskowa, określana jako pamięć ROM. W najnowszych modelach Smart TV Box wynosi od 16 GB do 32 GB. To w pamięci ROM zapisywane są aplikacje i cały system operacyjny. Dlatego mniejsza pojemność dyskowa, ok. 8 GB, może okazać się za mała na wszystkie niezbędne programy.

Dodatkowe funkcje

Najlepszy Smart TV Box to taki, który pozwala płynnie odtwarzać wszystkie filmy, seriale i gry. Aby było to możliwe, urządzenie powinno wspierać treści HDR, czyli najwyższej jakości. Coraz więcej dostępnych modeli obsługuje pliki 4K. Dobre urządzenie powinno mieć także wejście USB do podpięcia sprzętów przenośnych oraz możliwość przesyłania plików bezpośrednio ze smartfonów. Jest to możliwe dzięki specjalnej aplikacji lub też przez wbudowany Chromecast, który pozwala na odtwarzanie obrazu na dużym ekranie telewizora podczas jednoczesnego korzystania z telefonu.

 

Smart TV Box w dobrych cenach

Przystawkę do telewizora można kupić w wielu sklepach ze sprzętem elektronicznym. Wybierając odpowiedni model, warto dobrze przemyśleć zakup, aby urządzenie odpowiednio spełniało swoje zadanie. Trzeba przede wszystkim dopasować je do swoich potrzeb i pozostałych sprzętów w domu. Ceny Smart TV Box różnią się w zależności od pamięci, dodatkowych funkcji, czy wykorzystanego systemu operacyjnego. Najtańsze urządzenia obsługujące większość popularnych aplikacji można znaleźć za ok. 120 zł. Mają one zainstalowany system operacyjny Android i wydajny procesor. Modele łączące się z innymi urządzeniami przez Bluetooth lub aplikację do przesyłania danych kosztują ok. 200 zł. Smart TV Box obsługujący pliki w wysokiej rozdzielczości 4K i ze wbudowanym odtwarzaczem Chromecast dostępne są w cenie ok. 250 zł. Najwięcej trzeba zapłacić za modele dopasowane do ekosystemu urządzeń Apple. Sprzęt amerykańskiego koncernu, odtwarzający w wysokiej rozdzielczości 4K, dostępny jest za ok. 800 zł. Przystawki Smart TV Box to urządzenia dostępne w wielu sklepach, bez problemu kupimy ją w sklepie Neonet, Media Markt, RTV EURO AGD, a nwet w sklepie Biedronka oraz w serwisie Allegro. 

 

 

FAQ

 

P1: Smart TV Box – co to jest?

Smart TV Box to odtwarzacz multimedialny, który podłącza się do telewizora. Urządzenie współpracuje z większością odbiorników, również z modelami kilkunastoletnimi. Przystawkę łączy się z telewizorem bezprzewodowo lub za pomocą kabli. Smart TV Box przesyła do odbiornika sygnał internetowy, który pochodzi z połączenia WiFi. Ponadto przystawka umożliwia instalowanie aplikacji, a tym samym przeglądanie stron internetowych, portali i platform online. Dzięki Smart TV Box można także odtwarzać na telewizorze filmy i seriale znalezione w Internecie, odtwarzać muzykę i gry. Większość modeli odtwarzaczy umożliwia także bezprzewodowe przesyłanie plików z urządzeń przenośnych, takich jak smartfon, tablet lub laptop, bezpośrednio na duży ekran. Jeżeli Smart TV Box obsługuje obraz w wysokiej rozdzielczości, możliwe jest odtwarzanie filmów oraz gier w 4K.  

P2: Jak podłączyć i uruchomić Smart TV Box?

Po podłączeniu Smart TV Box do telewizora niezbędna będzie odpowiednia konfiguracja. Większość odbiorników automatycznie wykrywa podpięte urządzenie. Jeśli jednak telewizor nie połączy się automatycznie z przystawką, należy wybrać w ustawieniach odpowiednie wyjście HDMI. W większości modeli na początku konfiguracji trzeba sparować Smart Box z pilotem. Instrukcja zwykle znajduje się w dołączonych do urządzenia dokumentach. Smart TV Box trzeba połączyć także z routerem przez sygnał WiFi. Zwykle wystarczy jedynie wpisać na ekranie telewizora odpowiedni klucz lub hasło, używając pilota. Jeżeli Twój model Smart Box nie łączy się z siecią bezprzewodowo, możesz wykorzystać kabel Ethernet do podpięcia urządzenia do routera. Przystawkę do telewizora można sparować z innymi urządzeniami przenośnymi, takimi jak smartfon lub laptop. Najczęściej służy do tego połączenie Bluetooth. Wystarczy uruchomić je na obu urządzeniach i znaleźć nazwę Smart Box w telefonie. 

 

P3: Jak podłączyć Smart TV Box do telewizora?

Podłączenie odtwarzacza multimedialnego do telewizora jest bardzo proste. Wystarczy użyć jedynie kabla z wyjściem HDMI. Przed połączeniem dwóch urządzeń, upewnij się, że przewód ma wystarczającą długość, aby nie wypinał się w czasie użytkowania. Ustaw Smart TV Box w odpowiednim miejscu i wepnij kabel HDMI we właściwe miejsca w odtwarzaczu i odbiorniku. W niektórych modelach przystawek można podpiąć także przewód antenowy lub z telewizji kablowej. Dzięki temu urządzenie będzie odbierać również sygnał ze stacji telewizyjnych. W przypadku, gdy łączysz Smart TV Box z Internetem za pomocą kabla Ethernet, podepnij go w odpowiednim miejscu w odtwarzaczu. Następnie należy podłączyć przystawkę do źródła zasilania, najczęściej gniazdka elektrycznego. Ostatnim krokiem jest uruchomienie telewizora oraz Smart TV Box. Odbiornik powinien automatycznie wykryć przystawkę, jeśli jednak tak się nie stanie, należy w ustawieniach znaleźć opcję „źródło sygnału” i wybrać port HDMI, do którego podłączono odtwarzacz.  

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ