Najlepszy odtwarzacz mp4 Bluetooth

Ostatnio aktualizowane: 23.09.23

 

Odtwarzacze mp4 Bluetooth – Ranking

 

Apple iPod Nano MD480QB/A

 

Firma Apple ma rzeszę fanów, którzy zgodnie twierdzą, że wszystkie produkty ze znaczkiem nadgryzionego jabłka są doskonałej jakości. Dlatego też w naszym zestawieniu musieliśmy uwzględnić produkty tej firmy. Apple iPod Nano MD480QB/A został wyposażony w szereg funkcji, niektóre z nich rzadko, lub nawet nigdy nie spotkamy w innych odtwarzaczach MP4, ale po kolei. Sprzęt ten wykorzystuje technologię Bluetooth, za pomocą której łączy się z głośnikami, słuchawkami i innymi sprzętami elektronicznymi, które także posiadają tę technologię.

Urządzenie zostało wyposażone w pamięć wewnętrzną o pojemności 16 GB oraz ekran o przekątnej 2,5 cala (240 x 432 piksele) i baterię Li-ion pozwalającą na 30 godzin pracy. Natomiast w zestawie znajdują się słuchawki douszne Apple EarPods, przewód ze złącza Lightning na USB oraz instrukcja obsługi. To, co zasługuje na wzmiankę to sposób obsługi urządzenia. Otóż wbudowany ekran czyta gesty, więc bezdotykowo będziemy w stanie zmienić odtwarzaną piosenkę. Ciekawy jest również sposób sortowania playlisty, gdy potrząśniesz urządzeniem potasuje on piosenki i odtworzy je według losowej kolejności.

W Apple iPod Nano MD480QB/A znajduje się również kamera oraz czujnik ruchu Nike+. Użytkownicy w swoich opiniach wymieniają szereg zalet tego urządzenia, m.in. zachwalają jego wygląd, pamięć oraz słuchawki, które dołączane są do zestawu.

 

 

 

 

Philips SA5AzU08KF

 

Możemy powiedzieć, że Philips SA5AzU08KF to odtwarzacz MP4 Bluetooth w dobrej cenie. Model ten został wyposażony w pamięć o pojemności 8 GB oraz technologię Bluetooth. Pozwala ona na łączenie się urządzenia z innymi sprzętami również wyposażonymi w tę technologię. Za jej pomocą możemy słuchać muzyki czy zapisywać pliki. Możemy też korzystać ze słuchawek Bluetooth, dzięki temu nie będziemy ograniczani żadnymi kablami.

Wbudowany akumulator Li-Pod umożliwia 35 godzinną pracę urządzenia (w przypadku słuchania muzyki, gdy zamierzamy odtwarzać pliki wideo czas pracy baterii skraca się do 6 godzin). Oprócz tego w sprzęcie znajdziemy 2,2 calowy, kolorowy ekran o rozdzielczości 320 x 240 cali. Philips SA5AzU08KF pozwala na odtwarzanie nie tylko plików wideo i audio w różnych formatach (m.in. WMV, MP3, WMA, WAV), możemy też odtwarzać zdjęcia w formatach JPEG, BMP i PNG.

Producent wbudował w sprzęt również tuner radiowy z pamięcią 30 stacji. Osoby, które kupiły to urządzenie wskazują na dobry stosunek jakości do ceny. Wspominają także, że model ten odtwarza dźwięk o dobrej jakości.

 

 

 

Apple iPod Touch MC903FD/A

 

Apple iPod Touch MC903FD/A to prawdziwy Mercedes wśród odtwarzaczy MP4 Bluetooth. Sprzęt też również kosztuje mniej więcej tyle samo. Jest to urządzenie o szerokokątnym wyświetlaczu o przekątnej 4 cala i rozdzielczości 1136 x 640 pikseli. Wbudowana bateria pozwala na 40 godzin słuchania muzyki i 8 godzin oglądania nagrań wideo. Kupując produkt otrzymamy w zestawie, oprócz odtwarzacza MP4, przewód Lighting do USB oraz słuchawki Apple EarPods.

Jednak to urządzenie to o wiele więcej niż odtwarzacz MP4. Dzięki wbudowanej 8 pikselowej kamerze z lampą LED i filtrem IR z tyłu urządzenia i przedniej 1,2 megapikselowej kamerze możemy za pomocą Apple iPod Touch MC903FD/A przeprowadzać wideorozmowy (urządzenie wyposażone jest również w mikrofon oraz głośnik) i nagrywać w jakości HD.

Należy również nadmienić, że odtwarzacz został wyposażony w 32 GB pamięci. Czytając opinie pozostawione przez konsumentów nasuwa się myśl, że jest to najlepszy odtwarzacz MP4 Bluetooth w 2023 roku. Podają oni, że sprzęt lekkością, doskonałym ekranem i wygodnymi słuchawkami przewyższa każdy inny model dostępny na rynku.

 

 

 

 

Jak wybrać najlepszy odtwarzacz mp4 z Bluetooth?

 

Wydawałoby się, że samo podjęcie decyzji, co do zakupu danej rzeczy jest wystarczające. Niestety, obecnie sprawy nie przedstawiają się tak prosto. To, że podejmiesz decyzję, że chcesz zakupić odtwarzacz MP4 nie powoduje, że jesteś bliżej jego zakupu. Obecnie jest tyle różnych modeli dostępnych na rynku, że by być zadowolonym z nowego nabytku należy przeanalizować parametry dostępnych urządzeń. Biorąc przykład odtwarzaczy MP4, również w tym segmencie są różne odmiany tego sprzętu. My chcielibyśmy polecić Ci zakup odtwarzacza MP4 Bluetooth, gdyż ta technologia sprawia, że będzie on użyteczny Tobie przez dłuży okres czasu.

Odtwarzacze MP4 Bluetooth charakteryzują się tym, że możemy je używać bez przewodów. Tak więc wgrywanie plików nie wymaga podłączenia sprzętu do komputera, czy laptopa. Wystarczy, że dwa urządzenia połączą się bezprzewodowo za pomocą Bluetooth. W takich modelach możemy też odsłuchiwać muzykę bez połączenia kablem. Wystarczy zakupić odpowiednie słuchawki i nie nasze ruchy nie będą już krępowane przez niewygodny przewód.

Najlepsze odtwarzacze MP4 Bluetooth charakteryzują się także mnogością różnych formatów, które odtwarzają. Warto tutaj zwrócić uwagę, do czego zamierzamy urządzenie używać i pod tym kątem dobierać model. Pamiętajmy jednak, że sprzęt będziemy używać przez kilka lat i przez ten czas nasze preferencje mogą ulec zmianie. Zwróć więc uwagę na nowsze formaty plików, gdyż w najbliższej przyszłości zapewne zyskają one na popularności.

Jeśli szukasz urządzenia do odtwarzania wideo, odpowiedni ekran powinien być dla Ciebie priorytetem. Oczywiście nie tylko wielkość jest tutaj ważna. Najlepsze wyświetlacze mają dużą rozdzielczość i są kolorowe.

Niezależnie, do czego będziesz używać odtwarzacz MP4 Bluetooth ważne jest, by był wyposażony w mocną baterię. Samo słuchanie muzyki zużywa dużo energii, nie mówiąc już o oglądaniu nagrań wideo. Także Bluetooth jest bardzo energożerne. Jeśli dużo podróżujesz warto rozglądnąć się za modelami, które oferują tzw. szybkie ładowanie. Taka funkcja pozwala przez krótki czas naładować dużą porcję baterii. Dzięki czemu będąc w szkole, czy centrum handlowym będziesz mógł naładować akumulator do takiego poziomu, by móc korzystać z urządzenia podczas powrotu do domu.

Poniżej prezentujemy trzy modele odtwarzaczy MP4 Bluetooth, które są według nas warte uwagi. Może wśród nich znajduje się urządzenie idealne dla Ciebie.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ