Opinie o Bose Soundlink Revolve

Ostatnio aktualizowane: 04.12.23

 

Najważniejsze zalety:

Głośnik Bluetooth Bose Soundlink Revolve gwarantuje wielokierunkowy, czysty dźwięk, który powinien spełnić oczekiwania nawet bardziej wymagających użytkowników. Urządzenie ma wodoodporną konstrukcję, więc można z niego korzystać w różnych miejscach np. na plaży czy na basenie. Korzystając z aplikacji Bose Connect można podłączyć głośnik z modelem SoundLink Revolve+ (tryb Party).

 

Najważniejsze wady:

Część osób, które zdecydowały się kupić ten głośnik Bluetooth, zwraca uwagę na to, że nie współpracuje on z niektórymi aplikacjami (WhatsApp i Skype) na urządzeniach z systemem Android. To sprawia, że sprzęt jest mniej uniwersalny, niż z początku się wydaje.

 

Werdykt: 9.1/10

W większości przypadków opinie o Bose Soundlink Revolve są pozytywne. Ogólna ocena urządzenia jest bardzo dobra. Głośnik Bluetooth jest solidnie zrobiony i ma kompaktową konstrukcję. Wbudowany akumulator litowo-jonowy umożliwia do 12 h ciągłego odtwarzania muzyki. Sprzęt jest dostępny w zestawie z zasilaczem i kablem USB, a także adapterem.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wysoka jakość dźwięku i wydajna praca

Osoby, które zainwestowały w ten sprzęt i przeprowadziły test Bose Soundlink Revolve twierdzą, że jakość generowanego przez głośnik dźwięku jest bardzo dobra. Dźwięk jest przestrzenny i czysty. Na głośniku można odtwarzać utwory pochodzące z różnych gatunków muzycznych. Umieszczając sprzęt na środku pomieszczenia, można być pewnym, że muzyka będzie rozprzestrzeniała się równomiernie. Głośnik Bluetooth działa do 12 h po pełnym naładowaniu. W zestawie jest podstawka do ładowania z podłączeniem do sieci elektrycznej. Odtwarzanie muzyki jest możliwe także w trakcie ładowania sprzętu.

Aplikacja

Sprzęt współpracuje z aplikacją Bose Connect, która daje duże możliwości i gwarantuje odpowiedni komfort użytkowania. Pozwala ona na swobodne przełączanie pomiędzy urządzeniami Bluetooth. Podczas imprezy mogą zmieniać się osoby odpowiadające za dobór odtwarzanej muzyki. Z poziomu aplikacji można połączyć ze sobą dwa głośniki (tryb Party), aby zapewnić głośniejszy dźwięk i lepszą zabawę. Urządzenie może pracować w trybie stereo, wtedy utwory przypominają te, które są grane na koncertach. Co ciekawe, głośnik daje dostęp do aplikacji, takich jak Google Now i Siri. 

 

Wodoodporna konstrukcja

Cena Bose Soundlink Revolve nie jest wysoka, jeśli weźmie się pod uwagę jakość wykonania urządzenia. Głośnik Bluetooth ma wodoodporną konstrukcję, więc można z niego korzystać niemal wszędzie. Nie trzeba się przy tym martwić o to, że sprzęt ulegnie awarii. Urządzenie ma stopień ochrony IPX4.

 

Podstawowe informacje

Model ma kompaktowe wymiary i jest lekki. Jego waga wynosi trochę ponad 0,5 kg, a wymiary to: Wysokość – 15,2 cm, głębokość – 8,2 cm i szerokość – 8,2 cm. Głośnik ma wejście AUX 3,5 mm i port USB micro-B. Zasięg pracy urządzenia wynosi do 9 m. Sprzęt jest dostępny z obudową w czarnym kolorze. W ofercie producenta jest też model w srebrnym kolorze. Głośnik ma dobrze oznaczone i płynnie działające przyciski.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ