Opinie o JBL Tuner

Ostatnio aktualizowane: 04.12.23

 

Najważniejsze zalety:

Opinie o JBL Tuner, jakie można znaleźć w Internecie, są z reguły pozytywne. Urządzenie łączy w sobie funkcję głośnika Bluetooth i radia. Sprzęt ma wytrzymały akumulator, który pracuje do 8 h po pełnym naładowaniu. Na obudowie głośnika jest 5 przycisków, które pozwalają na szybkie wybranie ulubionej stacji radiowej. 

 

Najważniejsze wady:

Sprzęt może nie spełnić wymagań osób, które mają wysokie oczekiwania, co do jakości odtwarzanego dźwięku. Zdaniem pojedynczych użytkowników jest on nieprzestrzenny i nieco ubogi. Należy pamiętać, że urządzenie działa w trybie MONO.

 

Werdykt: 9.4/10

Sporo osób poleca ten głośnik Bluetooth. Ranking produktów tego typu, tworzony na podstawie opinii konsumentów, pokazuje, że warto zainwestować we wspomniany model. Cena JBL Tuner nie jest wygórowana. To łatwy w obsłudze przenośny głośnik z radiem DAB/FM. Urządzenie jest poręczne i solidnie wykonane. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Podstawowe dane techniczne

Głośnik Bluetooth ma wymiary: Szerokość – 16,5 cm, wysokość – 6,6 cm i głębokość – 6,6 cm. Jego waga wynosi mniej niż 0,5 kg, więc można go swobodnie przenosić i zabierać ze sobą wszędzie tam, gdzie chcemy odtwarzać muzykę. Urządzenie oferuje następujące zakresy fal radiowych: DAB, DAB+ i FM. Częstotliwość dwóch pierwszych wynosi 174,9 – 239,2 MHz, a FM 87,5 – 108 MHz. W zestawie znajduje się akumulator litowo-jonowo-polimerowy o pojemności 2000 mAh. Czas jego ładowania to 3,5 h, a długość pracy wynosi do 8 h. Głośnik ma Bluetooth 4.1. W zestawie znajduje się kabel USB do ładowania, adapter 230 V i przystępna instrukcja obsługi. 

Wygoda użytkowania

Z uwagi na to, że sprzęt ma kompaktowe wymiary, wygodnie się z niego korzysta. Można go zabrać ze sobą w podróż czy na spotkanie ze znajomymi. Urządzenie przyda się także podczas spędzania weekendu poza miastem. Głośnik ma podświetlany ekran LCD, który jest czytelny i ułatwia obsługę. Przydatnymi dodatkami są przyciski pamięci DAB/FM. Jest ich 5, co oznacza, że tyle stacji radiowych można zapisać na urządzeniu i swobodnie je zmieniać. 

 

Solidność wykonania i atrakcyjny design

Osoby przeprowadzające test JBL Tuner przyznają, że jakość wykonania głośnika jest bardzo dobra. Ma on wytrzymałą obudowę, która dobrze chroni wewnętrzne mechanizmy przed działaniem niekorzystnych czynników. Przyciski są czytelnie oznaczone i płynnie działają. Antenę można łatwo złożyć i tym samym łatwiej jest przenosić sprzęt. Głośnik Bluetooth JBL Tuner jest dostępny w dwóch uniwersalnych wersjach kolorystycznych: Czarnej i białej. Urządzenie estetycznie się prezentuje i zachowuje ładny wygląd nawet po wielu miesiącach użytkowania.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ