Opinie o kamerze SQ8

Ostatnio aktualizowane: 04.12.23

 

Najważniejsze zalety:

Kamerę można ustawić w ten sposób, aby pracowała ona w sposób ciągły albo rozpoczynała nagrywanie tylko wtedy, kiedy detektor wykryje ruch. Urządzenie ma wbudowany akumulator, więc do pracy nie potrzebuje stałego podłączenia do gniazdka. Model jest wyposażony w 4 diody IR umożliwiające rejestrowanie obrazu w dobrej jakości także w nocy.

 

Najważniejsze wady:

Trzeba uważać na przycisk MODE, ponieważ jest on podatny na uszkodzenie i czasami się zacina. Osoby, które korzystają z kamery szpiegowskiej od dłuższego czasu zauważyły, że po kilku miesiącach regularnego użytkowania wydajność baterii się zmniejsza. W efekcie sprzęt trzeba częściej ładować.

 

Werdykt: 9.4/10

Wybierając kamery szpiegowskie warto kierować się opiniami konsumentów. Recenzje dotyczące modelu SQ8 są w większości pochlebne. Urządzenie obsługuje karty SD o pojemności od 8 GB do 32 GB. Kamera szpiegowska jest wyposażona w mikrofon, który nagrywa dźwięk w dobrej jakości. Potwierdzeniem na to jest wykonany przez użytkowników test SQ8.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Parametry techniczne

Kamera szpiegowska ma kąt widzenia równy 90 stopni. Obsługuje ona karty pamięci o pojemności maksymalnej równej 32 GB. Format kompresji to AVI, a producent do odtwarzania zarejestrowanego obrazu poleca program VLC PLAYER. Urządzenie jest kompatybilne z komputerami z systemem operacyjnym Windows 7,8 i 10. Kamera szpiegowska jest zasilania baterią o pojemności 200 mAh, która stanowi część zestawu. Istnieje też możliwość podłączenia sprzętu do gniazda sieciowego 5 V. Dokładne wymiary produktu to: 22 mm x 22 mm x 16 mm.

Cyfrowa detekcja ruchu

Sprzęt ma funkcję cyfrowej detekcji ruchu, co oznacza, że kamera jest automatycznie aktywowana, kiedy wykryje ruch. To przydatne rozwiązanie, bo dzięki niemu mamy pewność, że urządzenie będzie działało tylko wtedy, kiedy to niezbędne. Ograniczymy w ten sposób zużycie energii i nie będziemy musieli martwić się o zbyt szybkie zapełnianie karty pamięci. Dodatkowo kamera ma funkcję nagrywania w pętli. Nadpisuje stare pliki i można ją ustawić w ten sposób, aby rejestrowała wideo w sposób ciągły.

 

Jakość rejestrowanego obrazu

Sprzęt zapewnia dobrą jakość nagrywania, dlatego też opinie o SQ8 są pozytywne. Wideo jest rejestrowane w jakości FULL HD 1920x1080px. Dodatkowo model ma wbudowany mikrofon, więc poza obrazem uzyskujemy też dobrej jakości dźwięk. Jak podaje producent, kamera zapewnia dobrą jakość obrazu nawet w przypadku obiektów oddalonych do 10 m. Urządzenie znajduje zastosowanie jako monitoring w biurze, w domu czy magazynie. Część kupujących decyduje się też na przymocowanie sprzętu do drona. Należy też wspomnieć o możliwości nagrywania wideo w nocy. Model jest wyposażony w 4 diody podczerwone, które doświetlają pomieszczenie do ok. 2 m. Diody są niewidoczne dla ludzkiego oka, więc nie ma obaw, że osoba znajdująca się w ich zasięgu wykryje ukrytą kamerę szpiegowską.

 

Akcesoria

W zestawie znajduje się wiele akcesoriów, więc cena SQ8 nie wydaje się wysoka. W komplecie znajduje się specjalna żabka umożliwiająca przyczepienie sprzętu np. do ubrań. Dodatkowo kupujący otrzymuje stojak z elementami obrotowymi. Każdy z elementów zestawu jest zrobiony z najwyższą starannością, dlatego dobrze spełnia swoje zadanie.

 

Czas pracy

Kamera szpiegowska ma wbudowany akumulator zapewniający do 70 minut pracy. Urządzenie można jednak z łatwością podłączyć do gniazdka sieciowego 5 V albo powerbanka. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ