Opinie o Media-Tech MT4054

Ostatnio aktualizowane: 14.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Kamera szpiegowska wygląda, jak zwykły długopis, co daje pewność, że nikt nie zwróci na nią szczególnej uwagi. Obiektyw 1 mm jest bardzo mały i niewidoczny, ale zapewnia zadowalającą jakość nagrań. Kamera jest wyposażona w dobrej jakości mikrofon pozwalający na nagrywanie dźwięku pozbawionego nieprzyjemnych szumów. Gadżet obsługuje karty pamięci do 32 GB T-Flash /Micro SD.

 

Najważniejsze wady:

W pojedynczych opiniach możemy przeczytać, że czasami urządzenie się zacina i nie można łatwo włączyć nagrywania. To szczególnie irytujące w sytuacjach, gdzie jesteśmy narażeni na stres. Według niektórych osób jakość wykonywanych fotografii mogłaby być nieco lepsza.

 

Werdykt: 9.7/10

Ten niewielki gadżet przyda się wielu osobom, chętnie korzystają z niego nie tylko detektywi, ale też studenci, pracownicy biur czy przedsiębiorcy. Urządzenie elegancko się prezentuje i w niczym nie przypomina zwykłe kamery. W związku z tym nie wzbudza żadnych podejrzeń. Kamera szpiegowska ma wbudowany akumulator litowo-polimerowy.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Funkcjonalność

Przeprowadzony przez konsumentów test Media-Tech MT4054 dał dowód na to, że gadżet wyróżnia się funkcjonalnością. Umożliwia on nie tylko nagrywanie filmów w dobrej rozdzielczości, ale też wykonywanie wyraźnych zdjęć. Co istotne, sprzęt ma wbudowany mikrofon, więc wideo jest nagrywane z dźwiękiem. Komfort pracy poprawia dyskretna sygnalizacja informująca o uruchomieniu urządzenia. Dzięki niej mamy pewność, że sprzęt jest przygotowany do pracy, a tym samym wszystko, co ważne, zostanie przez niego zarejestrowane. Dioda podczas nagrywania jest wyłączona, więc zmniejszone jest ryzyko wykrycia kamery przez osoby trzecie. Wideo jest nagrywane w formacie AVI. Rozdzielczość filmiku to 1280×960.

 

 

Akumulator

W zestawie znajduje się akumulator litowo-jonowy gwarantujący długi czas pracy. Potwierdzają to opinie o Media-Tech MT4054, jakie możemy przeczytać w Internecie. Ładowanie sprzętu nie jest czasochłonne. Można to robić za pomocą kabla USB podpinając gadżet np. do naszego laptopa czy komputera. Kabel USB wykorzystamy nie tylko do ładowania urządzenia, ale też zgrywania z niego danych. 

 

Kompaktowe wymiary

Gadżet cieszy się dużą popularnością, bo zajmuje niewiele miejsca i łatwo go ukryć. Co więcej, swoim wyglądem przypomina zwykły długopis, czyli akcesorium codziennego użytku, które w nikim nie powinno wzbudzać żadnych podejrzeń. Jakość wykonania kamery szpiegowskiej jest bardzo dobra, a w związku z tym nie tylko na długo zachowuje ona swój ładny wygląd, ale też zdecydowanie rzadziej ulega awariom. Urządzenie jest bardzo lekkie, bo waży tylko 31 g. Można mieć je zawsze pod ręką, niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy. Jeśli wziąć pod uwagę jakość wykonania, cena Media-Tech MT4054 jest przystępna. 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ