Najlepszy powerbank Xiaomi

Ostatnio aktualizowane: 23.09.23

 

Powerbanki Xiaomi – ranking

 

Xiaomi 20000 mAh PLM05ZM

 

Jeśli cenisz sobie duże pojemności powerbanków, z pewnością przypadnie Ci do gustu model Xiaomi 20000 mAh PLM05ZM. Urządzenie wystarczy do naładowania np. iPhone około 7 razy, iPada 3 razy i MacBooka 2 razy.

Produkt wykonany jest z plastiku, dzięki czemu jest bardzo lekki – waży 338 g. Model ma dwa porty: USB 2.0 oraz microUSB. Powerbank ma funkcję szybkiego ładowania, dzięki której możliwe jest naładowanie go do 11000 mAh w 3 godziny. Jest to przydatna funkcja, zwłaszcza w podróży.

Kupującym podoba się design produktu – wygląda on bardzo nowocześnie. Ponadto sprzęt mieści się w dłoni i jest dość płaski, a tym samym nie zajmuje zbyt dużo miejsca w torebce. Dużą zaletą urządzenia jest również jego samoistne wyłączanie się, gdy zostanie przekroczony limit napięcia. Osoby korzystające z tego powerbanka cenią go również za system zabezpieczeń przed zwarciami, który ochroni przed spaleniem ładowane urządzenie.

 

 

 

 

Xiaomi Pro VXN4160GL

 

Jeśli potrzebujesz trwałego powerbanka, który przy tym jest lekki i niewielki, Xiaomi Pro VXN4160GL to coś w sam raz dla Ciebie. Urządzenie ma pojemność 10000 mAh. Powerbank ładuje się od 3,5 do 5,5 godzin.

Rolę wskaźnika naładowania pełnią w nim diody LED. Zawsze wiesz, kiedy Twoje urządzenie jest gotowe do pracy. Oprócz tego model ma zabezpieczenia chroniące go przed przegrzaniem i zwarciem.

Kupujący są zadowoleni ze sprzętu, który ładuje nawet niskonapięciowe urządzenia. Znacznie zwiększa to funkcjonalność powerbanka. Jego opcja szybkiego ładowania również jest niezwykle praktyczna zwłaszcza wtedy, kiedy po prostu nam się spieszy. Mechanizm resetujący także zyskał uznanie użytkowników. Przyczynia się on do znacznego zwiększenia trwałości urządzenia. Nowoczesny, minimalistyczny design produktu sprawia, że jest on również modnym gadżetem.

 

 

 

 

Xiaomi PB100CZ

 

Xiaomi PB100CZ to powerbank, który mieści w sobie 10000 mAh energii. Jest solidnie wykonany – jego trwała obudowa to aluminium ze szlifowanymi krawędziami. Całość waży ledwie 223 g.

Ten powerbank Xiaomi w dobrej cenie ma kilka funkcji dodatkowych, które z pewnością przekonają Cię do jego zakupu. Być może będzie to detekcja połączenia (czyli automatyczne wykrywanie urządzeń) oraz automatyczne wybudzanie w momencie rozpoczęcia ładowania. O poziomie energii w urządzeniu dowiesz się ze wskaźnika LED.

Miłośnicy elektronicznych gadżetów cenią produkt za jego niewielkie wymiary oraz możliwość ładowania urządzeń niskonapięciowych. Znacznie ułatwia to korzystanie z tego typu sprzętów, zwłaszcza kiedy udajemy się w podróż za granicę, gdzie napięcie w gniazdkach nieco różni się od naszego. Poza tym dużą zaletą urządzenia jest ochrona ładowanych urządzeń. Mechanizmy zabezpieczające nie pozwalają na uszkodzenie sprzętów. Poza tym sam powerbank został wyposażony w liczne czujniki i zabezpieczenia, które zapobiegają jego przegrzaniu się i spaleniu wskutek zwarcia.

 

 

 

 

Jaki powerbank Xiaomi wybrać?

 

Powerbank to bardzo praktyczny gadżet bez którego większość z nas nie rusza się z domu. Lubimy mieć go przy sobie, bo wówczas niestraszna nam rozładowana bateria w smartfonie czy tablecie. Urządzenia magazynujące prąd mają coraz więcej funkcji dodatkowych, które wyróżniają je spośród pozostałych. W przygotowanym przez nas poradniku przedstawiliśmy dobrej jakości powerbanki Xiaomi, aby pomóc Ci wybrać najodpowiedniejszy model.

Znana i ceniona marka Xiaomi to jeden z producentów sprzętów elektronicznych, który uznanie konsumentów zdobył tworząc w oparciu o nowe technologie urządzenia niemal na każdą kieszeń. Obecnie na rynku światowym marka cieszy się sporą popularnością, wciąż dbając o podnoszenie jakości swoich laptopów, powerbanków, smartfonów oraz innych urządzeń zaliczanych do elektroniki użytkowej.

Najlepsze powerbanki Xiaomi pozwalają nawet na siedmiokrotne ładowanie smartfonu. Pojemność urządzenia powinna więc sięgać około 5000 – 6000 mAh. Jeśli chodzi o ładowanie sprzętu, możemy wykonać tę czynność za pomocą dołączonego do powerbanka przewodu microUSB lub USB. Jeśli chcemy ładować tablety Apple, iPady lub iPhone, musimy zaopatrzyć się w złączkę Lightning.

Część powerbanków ma dwa porty USB. Umożliwia to nie tylko ładowanie ich samych, ale także dwóch urządzeń jednocześnie. Zwykle oznaczenia nad portami to 1A i 2.1A. Drugie z wymienionych pozwala na szybsze i efektywniejsze ładowanie danego urządzenia zbliżone do tego, które odbywa się za pomocą klasycznego gniazdka i ładowarki.

Aby dobrze spełniał swoją funkcję, najlepszy powerbank Xiaomi w 2023 roku ma kompaktowe wymiary, dzięki czemu możemy zabrać go ze sobą niemal wszędzie. Obudowa urządzenia powinna być bardzo solidna, przy czym producent stara się, aby jego sprzęty były jak najlżejsze. Powinny one również cieszyć oko posiadacza estetyką wykonania. Kolejną, ważną cechą powerbanków jest ich odporność na upadki i uderzenia. Często mamy do czynienia z obudową produktu pokrytą gumą lub materiałem skóropodobnym. Ma to zamortyzować ewentualne uderzenia czy upadki. Przydatnym elementem urządzenia jest również wskaźnik naładowania – zwykle są to wyświetlacze LED lub LCD. Możemy z nich pomocą odczytać informacje na temat ilości energii pozostałej w powerbanku.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ