Opinie o Genesis Thor 300 TKL

Ostatnio aktualizowane: 30.11.23

 

Najważniejsze zalety:

Sprzęt jest odpowiedni dla graczy, bo szybko reaguje na naciśnięcie klawiszy, a dodatkowo ma kompaktowe wymiary. To klawiatura, która bez trudu zmieści się w plecaku, w efekcie czego można ją wziąć ze sobą, np. na turniej gamingowy. Przewodowa łączność skutecznie zapobiega opóźnieniom w przesyłaniu sygnałów do komputera. Co ważne, przewód ma odpowiednią długość (1,8 m).

 

Najważniejsze wady:

To model z podświetleniem w białym kolorze. Analizując opinie Genesis Thor 300 TKL można się przekonać, że nie odpowiada to wszystkim graczom. Część użytkowników wolałaby mieć możliwość zmiany koloru światła na inny.

 

Werdykt: 9.7/10

Mimo że klawiatura nie jest pozbawiona wad, przypadła do gustu wielu graczom. Jest ona solidna, dlatego nie ma ryzyka, że szybko się zniszczy w wyniku intensywnej eksploatacji. To model bez części numerycznej, więc nie zajmuje dużo miejsca na biurku. Nadaje się nie tylko dla graczy, ale i osób, które szukają wytrzymałego sprzętu do pracy biurowej.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Technologia anti-ghosting

Sprzęt wyposażono w technologię anti-ghosting. Możemy wcisnąć wiele przycisków jednocześnie, nie spowoduje to opóźnienia w wysyłaniu sygnału do komputera czy błędnego odczytania go. Jak pokazał test Genesis Thor 300 TKL, to bardzo ważna funkcja dla graczy. Daje ona pewność, że nic nas nie zaskoczy w czasie rozgrywki. Jeśli klawiatura odczytywałaby tylko pojedyncze klawisze, trudno byłoby skorzystać z zaawansowanych opcji w grze. Mogłoby to doprowadzić nawet do przegranej.

Praktyczność

Klawiatura została wykonana z aluminium, dlatego jest lekka, a do tego niepodatna na uszkodzenia mechaniczne. Nie ma ryzyka, że sprzęt zniszczy się w transporcie lub w wyniku codziennego używania przez wiele godzin. To solidny model, który wyposażono w schowek na przewód, a także antypoślizgowe nóżki w podstawie. Klawiatura nie przesuwa się na blacie, co mogłoby przeszkadzać w czasie rozgrywki. Należy przy tym podkreślić, że cena Genesis Thor 300 TKL nie jest wygórowana.

 

Kompatybilność z większością systemów operacyjnych

Model jest uniwersalny, ponieważ można go podłączyć do komputera z systemem operacyjnym Windows (XP, Vista, 7, 8 i 10), jak również Linux. Co ciekawe, jest on kompatybilny także z urządzeniami z oprogramowaniem Android 2.2. Ważne jest to, że instalowanie sterowników nie jest skomplikowane, każdy z nas sobie z tym poradzi.

 

Nadruki Double Injection

Umieszczone na klawiszach nadruki wykonano z wykorzystaniem technologii Double Injection. To zapewnia im trwałość i odporność na ścieranie. Oznaczenia na przyciskach są bardzo dobrze widoczne, nawet po dłuższym czasie intensywnego użytkowania sprzętu. Wierzch każdego z klawiszy jest połączeniem dwóch warstw plastiku, dlatego znajdujące się na nich symbole bardzo trudno jest zdrapać.

 

20 trybów podświetlenia

Klawiatura ma 20 trybów podświetlenia, w tym 10 standardowych i 8 przypisanych do najpopularniejszych gier: MOBA, CS:GO, FPS itp. Dwa dodatkowe można samodzielnie zaprogramować i dopasować do swoich potrzeb. Podświetlenie to praktyczne rozwiązanie, gdyż zwiększa komfort gry lub pracy przy komputerze w słabo oświetlonym pomieszczeniu. Istotne jest, że zaprogramowanie własnego trybu nie jest trudne, wystarczy wcisnąć odpowiednią kombinację klawiszy, aby zyskać dostęp do ustawień.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ