Opinie o Huawei Watch GT Classic

Ostatnio aktualizowane: 04.12.23

 

Najważniejsze zalety:

Zegarek wygodnie się nosi, poza tym nie przeszkadza on podczas wykonywania codziennych czynności. Za sprawą paska wykonanego ze skóry smartwatch prezentuje się elegancko, więc można zakładać go nie tylko na treningi, ale także do pracy. Sprzęt można sparować z wieloma różnymi smartfonami, ponieważ jest kompatybilny zarówno z oprogramowaniem Android, jak i iOS.

 

Najważniejsze wady:

Przeanalizowane opinie o Huawei Watch GT Classic są dowodem na to, że użytkownikom brakuje przede wszystkim funkcji pozwalającej na odpisywanie na wiadomości. Ponadto wiele osób chciałoby, żeby sprzęt mógł odtwarzać muzykę.

 

Werdykt: 9.3/10

Co prawda zegarek nie jest duży, ale tarcza w rozmiarze 1,39 cala zapewnia wygodną i łatwą obsługę. To model cieszący się popularnością wśród mężczyzn, jest lekki i solidny. Smartwatch jest zasilany baterią, która zapewnia do 14 dni działania. Nie ma potrzeby częstego podłączania urządzenia do ładowarki, co po pewnym czasie stałoby się uciążliwe.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Nowoczesny system GPS

Z pomocą zegarka możemy szybko wyznaczyć swoją aktualną pozycję na mapie, a także prześledzić trasę treningu. Jest to możliwe za sprawą nowoczesnego modułu GPS, na który składają się trzy różne systemy pozycjonowania satelitarnego. Są to: GPS, GLONASS oraz GALILEO. Takie połączenie gwarantuje precyzyjne wyznaczanie lokalizacji. Przeprowadzony test Huawei Watch GT Classic to potwierdził. Nosząc smartwatch przez cały czas nie ma ryzyka, że zgubimy się w nieznanym miejscu.

 

 

Monitorowanie najważniejszych parametrów treningu

W czasie treningów warto na bieżąco kontrolować istotne parametry treningu, takie jak np. przebyty dystans, czas trwania ćwiczeń, prędkość biegu (ewentualnie jazdy) oraz liczbę spalonych kalorii. W ten sposób można zachować odpowiednią intensywność treningu. Taką opcję ma smartwatch marki Huawei. Co więcej, daje on możliwość stałego monitorowania tętna w czasie rzeczywistym. Zegarek został wyposażony w specjalną technologię TruSeen 3.0. Do pomiaru pulsu wykorzystuje on innowacyjne czujniki, a także samouczący się algorytm. Sprzęt może pełnić dodatkowo funkcję krokomierza. Ważne jest to, że z zegarkiem na ręku można bez przeszkód ćwiczyć przy niesprzyjającej pogodzie. Wodoszczelność na poziomie 5 ATM oznacza, że smartwatch nie zepsuje się na skutek kontaktu z wodą podczas mycia rąk czy nawet kąpieli w wannie.

 

Monitor snu

Osoby, które zastanawiają się, czy wystarczająco dużo czasu poświęcają na sen mogą się o tym przekonać za sprawą zegarka. Urządzenie przez całą noc monitoruje naszą aktywność, a tym samym sprawdza fazy snu, ich jakość oraz głębokość. Sprzęt analizuje nasze ruchy i pozwala prześledzić, jak wygląda nasza faza REM, która odpowiada za regenerację organizmu. Specjalna aplikacja TruSleep umożliwia zidentyfikowanie najważniejszych problemów ze snem i podpowiada, co możemy zrobić, aby spać lepiej i po przebudzeniu odczuwać więcej energii do działania.

 

Wytrzymałość

Koperta jest wykonana z kilku materiałów, czyli: metalu, ceramiki oraz tworzywa sztucznego. Szkło chroniące tarczę wykazuje odporność na uszkodzenia mechaniczne, a zwłaszcza na zarysowania. Zegarek możemy nosić codziennie, bez obaw, że szybko się zniszczy. Również skórzany pasek nie jest podatny na przetarcia czy pęknięcia. Z tego względu urządzenie na długo zachowuje stylowy wygląd. Jednocześnie cena Huawei Watch GT Classic nie jest zbyt wysoka, dlatego każdy może sobie pozwolić na zakup eleganckiego i solidnego, inteligentnego zegarka.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ