Opinie o HyperX Cloud Alpha

Ostatnio aktualizowane: 19.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Słuchawki mają złącze Jack 3,5 mm, co pozwala na ich podpięcie do różnego rodzaju urządzeń, nie tylko komputera i laptopa. Na przewodzie znajduje się sprawnie działający pilot umożliwiający łatwe sterowanie dźwiękiem. Pałąk jest nie tylko miękki, ale też regulowany, więc słuchawki bez problemu można dopasować do potrzeb każdego użytkownika.

 

Najważniejsze wady:

Nie ma możliwości złożenia pałąka, więc przenoszenie sprzętu nie jest wystarczająco komfortowe. Zajmuje on stosunkowo dużo miejsca, co będzie miało znaczenie, szczególnie jeśli podróżujemy z małym plecakiem albo niewielką walizką. Należy pamiętać, aby zawsze przenosić słuchawki w pokrowcu, bo w innym wypadku można łatwo zarysować ich obudowę.

 

Werdykt: 9.7/10

Na zakup urządzenia decydują się w szczególności gracze komputerowi oczekujący od słuchawek niezawodności i dobrej jakości dźwięku. Sprzęt ma solidną konstrukcję, którą przemyślano w taki sposób, aby gwarantować długi czas użytkowania i zapewniać odpowiednie brzmienie. Słuchawki są wygodne w użytkowaniu, bo mają miękkie nauszniki i dobrze wyprofilowany pałąk, na co wskazuje test HyperX Cloud Alpha.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Konstrukcja

Słuchawki mają dwukomorową konstrukcję, dlatego też zapewniają lepszą wyrazistość dźwięku. Użytkownik nie musi się też obawiać o zniekształcenia, które często odbierają przyjemność z gry, słuchania muzyki czy oglądania filmów. Podwójne komory dają możliwość odpowiedniego oddzielenia basów od tonów średnich i wysokich, więc każdy dźwięk jest dobrze słyszalny, a brzmienie zrównoważone. Gracze chętnie korzystają z tych słuchawek nie tylko w trakcie prowadzenie rozgrywki, ale też do słuchania muzyki, oglądania filmów czy nawet prowadzenie rozmów. 

 

 

Wygoda użytkowania

Poznając opinie o HyperX Cloud Alpha nietrudno dojść do wniosku, że prezentowane słuchawki są komfortowe w użytkowaniu. Duży wpływ na to ma jakość ich wykonania. Wykorzystana w procesie produkcji pianka zapamiętuje kształt naszych uszu gwarantując najlepsze możliwe dopasowanie. Nauszniki są wyściełane miękką imitacją skóry, jest ona odporna na przetarcia, przyjemna w dotyku i gwarantuje optymalny przepływ powietrza. Pałąk zrobiono z aluminium, które wyróżnia trwałość. Według użytkowników atutem jest to, że kabel można odłączyć. Jego długość jest równa 1,3 m. Sprzęt waży 336 g, więc jest stosunkowo lekki. Biorąc również pod uwagę, że pałąk nie uciska głowy można mieć pewność, że korzystanie ze słuchawek będzie wygodne, nawet jeśli spędzimy w nich dużo czasu.

 

Funkcjonalność

Słuchawki są wyposażone w odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów. W rezultacie nie trzeba się martwić, że w trakcie rozmowy nie będziemy dokładnie słyszeli, co mówi druga osoba. Mikrofon ma certyfikaty Discord i TeamSpeak potwierdzające jego wysoką jakość. Na przewodzie znajduje się pilot pozwalający na szybkie dostosowanie ustawień do naszych potrzeb. Kabel jest wykonany z dobrych gatunkowo tworzyw, co gwarantuje długi czas użytkowania. Urządzenie ma funkcję aktywnej redukcji szumów. W zestawie znajduje się ochronny pokrowiec do bezpiecznego przenoszenia HyperX Cloud Alpha. Cena produktu nie jest wysoka, szczególnie jeśli skupimy się na zaletach słuchawek i poznamy pozytywne opinie użytkowników na ich temat.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ