Opinie o JBL T450BT

Ostatnio aktualizowane: 04.12.23

 

Najważniejsze zalety:

Na obudowie znajduje się przycisk pozwalający na łatwe sterowanie muzyką bez konieczności sięgania po telefon. Brzmienie jest pełne i nic go nie zakłóca. Wybierając najlepsze słuchawki trzeba zwrócić uwagę nie tylko na jakość dźwięku, ale też wygodę użytkowania. Prezentowany model jest lekki i dobrze dopasowuje się do kształtu głowy (słuchawki z niej nie spadają).

 

Najważniejsze wady:

Nauszniki są zrobione z miękkiego materiału i to stanowi ich zaletę, jednak trzeba przyznać, że łatwo się brudzą. W związku z tym po stosunkowo krótkim użytkowaniu słuchawki tracą początkowy wygląd, a trudno jest je wyczyścić.

 

Werdykt: 9.8/10

Test JBL T450BT wykazał, że jest to model gwarantujący zadowalającą jakość dźwięku i dostępny w przystępnej cenie. Słuchawki można kupić w kolorze czarnym, białym i niebieskim. To model bezprzewodowy, więc nic nie krępuje ruchów użytkownika. Parowanie urządzenia z telefonem czy laptopem zajmuje mało czasu.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Mikrofon

Słuchawki mają wbudowany mikrofon umożliwiający prowadzenie rozmów bez trzymania telefonu w dłoni. Jest to wygodne rozwiązanie, zarówno wtedy, kiedy jesteśmy w domu, ale czymś się zajmujemy, jak i w trakcie podróży. Jadąc autobusem możemy wygodnie usiąść na siedzeniu albo trzymać się barierki i nie wyciągać telefonu z kieszeni. Mikrofon jest dobrej jakości, dlatego rozmowa przebiega bez zakłóceń i dokładnie słychać, co przekazuje nam nasz rozmówca.

Jakość dźwięku

Co jest najważniejsze dla użytkowników? Można się tego dowiedzieć, czytając opinie. JBL T450BT to urządzenie doceniane przede wszystkim za bardzo dobrą jakość dźwięku. W modelu zastosowano dynamiczne przetworniki o średnicy 32 mm i częstotliwości od 20 Hz do 2000 Hz. Każdy dźwięk jest dobrze słyszalny i czysty. Niezależnie od tego, czy lubisz delikatne, czy bardziej rockowe brzmienia, te słuchawki bezprzewodowe powinny spełnić Twoje oczekiwania.

 

Komfort użytkowania

Duże znaczenie ma komfort użytkowania, szczególnie jeśli często korzystamy z słuchawek i to w różnych sytuacjach. Na ten aspekt powinien zwracać uwagę każdy kupujący. Prezentowany sprzęt to model nauszny, więc ma rozbudowaną konstrukcję w porównaniu ze słuchawkami dousznymi. Mimo to jest komfortowy w użyciu. Wpływ na to mają m.in. miękkie nauszniki, które dostosowują się do kształtu naszych uszu, nie powodują otarć i gwarantują dobry przepływ powietrza. Choć pałąk nie jest pokryty żadnym miękkim materiałem, nie uciska głowy. Słuchawki dobrze dopasowują się do kształtu głowy i z niej nie spadają, można w nich swobodnie biegać. Mają one stosunkowo niską wagę. Wygodę użytkowania gwarantuje też możliwość zmiany odtwarzanej piosenki za pomocą jednego kliknięcia. Na obudowie znajduje się płynnie działający przycisk do sterowania.

 

Bateria

To sprzęt bezprzewodowy działający dzięki łączności Bluetooth. Urządzenie należy regularnie ładować. Wbudowany akumulator gwarantuje do 11 h pracy, co według użytkowników jest dobrym wynikiem. Doceniają oni również to, że słuchawki można złożyć na płasko, co ułatwia ich przenoszenie. Nie można nie wspomnieć też o tym, że cena JBL T450BT nie jest zbyt wysoka. Za sprzęt zapewniający dobrej jakości dźwięk i odpowiedni komfort użytkowania zapłacimy niewiele ponad 250 zł.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ